Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
288

1886. g. uzbūvētā Kresentas viesnīca Eurekas Springas pilsētā tiek uzskatīta par vienu apsēstākajām viesnīcām Amerikā. Interesentiem ir pieejamas speciālas ekskursijas, kur tiek stāstīts par šo spokaino vietu, bet nesenais atradums pie viesnīcas to padara vēl biedējošāku.

Droscaroni vien atbilde uz... Autors: Lestets Biedējošs atradums pie Amerikas apsēstākas viesnīcas
Attēls no: en.wikipedia.org
1.

Droši vien atbilde uz vietas apsēstību slēpjās tās raibajā vēsturē. Starp visām dīvainībām, kas ir notikušas tās pāstāvēšanas vēsturē, varētu izcelt to, ka 1937. g. nopirka Normans G. Beikers, kas atvēra šeit slimnīcu. Tā darbojās līdz 1940. g., kad īpašnieku arestēja par krāpšanos.

N. Beikeram nebija nekādas medicīniskās izglītības, bet tas netraucēja viņam pasludināt, ka viņš ir atklājis unikālas zāles pret vēzi. Tā izrādījās krāpniecība ar mērķi gūt peļņu, jo nav nekādu pierādījumu, ka viņa izgudrotās zāles, kas sastāvēja brūnā kukurūzas zīda, sarkanā dāboliņa, arbūza sēklām, piparmētras, glicerīna un karbolskābes, patiešām varēja izārstēt.

Kā jau "kārtīgā" slimnīcā, arī šajā bija morgs, kurā esot atradušās pudeles ar audzēju paraugiem, kas tika izņemti no pacientiem. Agrāk bija zināms, ka šīs pudeles ar paraugiem kaut kad 1960-tajos gados tika izmestas mēslainē. To izdarīja jaunie īpašnieki, taču, kā nesen izrādījās, pudeles tika izmestas turpat aiz viesnīcas.

Turpat pie viesnīcas apraktās pudeles tika atklātas februārī. Vismaz 20 pudelēs atrodās no pacientiem ņemtie paraugi, bet atsevišķās ir atrodamas arī pretvēža "zāles".

Keita Skeila, kas ir atbildīga par ekskursijām viesnīcā, cer, ka šo atradumu varēs izrādīt. Kā jau minēts, tad viesnīca tiek uzskatīta par īpaši spokainu vietu, īpaši Kristāla vakariņu istaba, tāpat kā 218. un 419. istaba. Daži apgalvo, ka virs kādreizējā morga pat atrodoties sava veida portāls.

1
288
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [3]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
Anonīms 23.04.19 14:00
7
0

Pilnīgi nekā baisa. Ja jau pils ir baisa, tad par to vajadzēja vairāk pastāstīt. Bet - zāles tagad varētu izpētīt. Jo tas, ka zāļu ražotāji noliedz jebko, kas uzrodas jauns, lai tik nezaudētu peļņu, nenozīmē, ka zāles tiešām nekam neder. 

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 29.04.19 22:15
1
0

  

Els Bels avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Dienas joksMedaļa 1. gabaliņš no konkursa
  Els Bels 23.04.19 12:22  
2
2
Es tur negulētu pat par 100 000 dolāriem!