local-stats-pixel

10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves34

895 0

Šķiet, tas bija 19.gs., kad sāka interesēties par iepriekšējām dzīvēm un sazināšanos ar aizgājējiem, bet tas nav nekāds jauns fenomens. Vai mēs dzīvojam vienu reizi, vai arī mirstam, lai pēc kāda laika no jauna piedzimtu? Pasaulē ir vairāk par 7 miljardiem cilvēku, bet tādu, kas ir atcerējušies iepriekšējās dzīves vien daži. Kā tas var būt, ja mēs visi pārdzimstam? Vai arī šis ir gadījums, kad šķietami personīgā pieredze ir pavisam kaut kas cits. Mūsu pieredze ir tāda, ka Saule riņķo ap Zemi, lai gan patiesībā ir otrādāk.

895 0 34 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 34

0/2000

Vot šī tēma man vnm likusies creepy..

32 0 atbildēt
Jau mēs tikai pārdzimstam,tad kādā veidā mūsu skaits paliek lielāks nekā kādreiz?
29 0 atbildēt
Es iepriekšējajā dzīvē stāvēju pūlim pretī. Visi cēla labo roku augšā un kaut ko kliedza. Vēl atceros, ka es biju kaut kādā karā, mani ievainoja, un karš beidzās. Vēl es zīmēju visādas ēkas. Vēl atceros, ka es kaut ko plānoju ar ģenerāļiem.
18 0 atbildēt

Atmiņas par iepriekšējo dzīvi man gan šķiet savā ziņā kaut kas lieks - priekš kam gan vajadzīgs ir interesēties un atcerēties citu no savām dzīvē, ja šobrīd ir cits sākums un cita dzīve ar citiem cilvēkiem, citiem apstākļiem utml. emotion emotion emotion Vienā un tajā pašā vietā upē ar nekad nevar iebrist. 

13 1 atbildēt

Nesāc, ja? Šie cilvēki atceras ko tādu, ko lielākā daļa nevar pat iedomāties.

Deram, ka tu arī neatceries. 

10 0 atbildēt
Mans dēls jau 2 gadu vecumā uzrikoja histēriju , kad Polijā bijām kara tehnikas muzejā. Precīzāk laukumaa ar tankiem un pāris loteneem. Shausmas viņa sejā un lugshanas mukt prom kaa arii netuvoties tankiem bija neaprakstamas. Arī ejot gar kaujas lauku ar masu kapiem no 2. Pasaules kara, sīcis uzrikoja jandalinju, ka tur briesmonji gulj. Tagad paaudzies 5 gadi.. Biezhi uzdzen shermuli ar tekstinjiem-atceries kaa te bija siena pie kuras tik daudz bērnus noshava... Vai- nu toreiz kad nāca tie sliktie , nu tu tak atceries kaa mēs slepamies( un rada kaa ierakumos gulj). Tanki aiziet tad kad tu vairs nekusties...un raud. Vispār pzdc.. Es nezinu ko tieshi viņš redz vai atceras Bet mūsmājās karsh un Tanki ir tabu.
8 0 atbildēt

Mistika. emotion  emotion 

8 0 atbildēt
Gribētos paņemt milzīgu aizdevumu, aprakst to, nomirt. Reinkarnēties un aprakto naudu izrakt un dzīvot zaļi 😂
7 0 atbildēt

Protams, interesanti palasīt, bet kaut kā tomēr neticas. emotion

6 0 atbildēt

Bija kaut kāda tehnika, kā panākt to, lai sapnī parādītos iepriekšējās dzīves atmiņas. Mēģinājusi neesmu, bet arī neticu, ka tas varētu izdoties. Manuprāt, nevajadzētu noliegt, ka kaut kas tāds eksistē, ja nevar pierādīt, ka kas tāds pastāv, bet nevar arī pierādīt, ka nepastāv. Esmu bieži saskārusies ar šādu viedokli no apkārtējo puses. 

Bet nedomāju, ka vajadzētu tur jaukties iekšā, kas bijis, tur arī lai paliek.  emotion 

5 0 atbildēt

Bija viena interesanta filma par šo.  emotion 

4 0 atbildēt
Es arī zinu,kas ar mani notika iepriekšejā dzīvē
4 1 atbildēt

nu, nezinu..   emotion 

3 0 atbildēt
Zinu vēl cilvēku ar divainamljoti pozitīvām atmiņām par kokneses pilsdrupam kur viņš esot vasarā skrējis kapelejis ar kādu meiteni rusganiem matiem. Viss jau labi tik esot bijushas plikas kājas un garsh linu krekls muguraa...un ūdens bijis taalu tālu apakshaa kalna pakājē. Speciāli brauca tur lai pārliecinātos cik reālas ir atminjas par kapelejumiem
3 0 atbildēt

Pieņēmums, ka mēs visi pārdzimstam, ir nu ļoti optimistiks...

2 0 atbildēt

ļoti iespējams , ka tā. Bet es kaut kā labi dzīvoju neatceroties neko no savām iepriekšējām dzīvēm. Mazums tādus podus viņās sagāzu, ka vēl desmit dzīves par maz būtu , lai visu izlabotu. emotion emotion

3 1 atbildēt

Daudzas lietas norāda uz to, ka šī pasaule ir simulācija jeb programma, ko radījusi kāda augstāka būtne. Daudzas lietas mēs varam izteikt matemātiski, cikliski un atrast kopsakarības. Kā viens no piemēriem - cilvēka DNS kods, planētu mijierdarbība utml. Par reinkarnāciju - domāju, ka cilvēks nomirst un atdzimst nepārtraukti un tam ir iemesls - lai ar katru dzīvi sevi attīstītu un attīrītu, līdz brīdim, kad būs sasniedzis to attīstības līmeni, kad (programmas) radītājs savāc pie sevis. Bet lielākajai daļai notiek tā - vienā dzīvē labs, citā slikts un tā tas cilvēks arī kuļas uz augšu un uz leju līdz bezgalībai. Dažreiz mēs domājam, kāpēc kāds ir veiksmīgāks, piedzimis ar sudraba karoti utml. Ļoti iespējams, tas dēļ iepriekšējās dzīves labajiem darbiem, bet daudzi to neizprot un tā vietā, lai turpinātu darīt labu izdara visu, lai nākamajā dzīvē atkal būtu kaut kur lejā. Ne jau tāpat vien Gautams Buda bija piedzimis karaliskā ģimenē. Viņš par to visu aizdomājās un ieraudzīja sakarības un turpmākajā dzīvē ar meditācijas palīdzību spēja sasniegt apgaismību. Sliktā ziņa lielākajai daļai no mums - visdrīzāk mēs savas dzīves laikā apgaismību nesasniegsim, bet varam cerēt uz pilnīgu attīrīšanos. Jāturpina vairot labo, attīrīties un ieklausīties sevī - meditējot.

1 0 atbildēt

Daudzas lietas norāda uz to, ka šī pasaule ir simulācija jeb programma, ko radījusi kāda augstāka būtne. Daudzas lietas mēs varam izteikt matemātiski, cikliski un atrast kopsakarības. Kā viens no piemēriem - cilvēka DNS kods, planētu mijierdarbība utml. Par reinkarnāciju - domāju, ka cilvēks nomirst un atdzimst nepārtraukti un tam ir iemesls - lai ar katru dzīvi sevi attīstītu un attīrītu, līdz brīdim, kad būs sasniedzis tādu attīstības līmeni, kad (programmas) radītājs savāc pie sevis. Bet lielākajai daļai notiek tā - vienā dzīvē labs, citā slikts un tā tas cilvēks arī kuļas uz augšu un uz leju līdz bezgalībai. Dažreiz mēs domājam, kāpēc kāds ir veiksmīgāks, piedzimis ar sudraba karoti utml. Ļoti iespējams, tas dēļ iepriekšējās dzīves labajiem darbiem, bet daudzi to neizprot un tā vietā, lai turpinātu darīt labu izdara visu, lai nākamajā dzīvē atkal būtu kaut kur lejā. Ne jau tāpat vien Gautams Buda bija piedzimis karaliskā ģimenē. Viņš par to visu aizdomājās un ieraudzīja sakarības un turpmākajā dzīvē ar meditācijas palīdzību spēja sasniegt apgaismību. Sliktā ziņa lielākajai daļai no mums - visdrīzāk mēs savas dzīves laikā apgaismību nesasniegsim, bet varam cerēt uz pilnīgu attīrīšanos. Jāturpina vairot labo, attīrīties un ieklausīties sevī - meditējot.

0 0 atbildēt
F U F E L I S Neesat lētticīgi.
0 0 atbildēt
Naiss 😊
0 0 atbildēt