Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
894

Šķiet, tas bija 19.gs., kad sāka interesēties par iepriekšējām dzīvēm un sazināšanos ar aizgājējiem, bet tas nav nekāds jauns fenomens. Vai mēs dzīvojam vienu reizi, vai arī mirstam, lai pēc kāda laika no jauna piedzimtu? Pasaulē ir vairāk par 7 miljardiem cilvēku, bet tādu, kas ir atcerējušies iepriekšējās dzīves vien daži. Kā tas var būt, ja mēs visi pārdzimstam? Vai arī šis ir gadījums, kad šķietami personīgā pieredze ir pavisam kaut kas cits. Mūsu pieredze ir tāda, ka Saule riņķo ap Zemi, lai gan patiesībā ir otrādāk.

Dr Eli Lascarons studēja... Autors: Lestets 10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves
1.

Dr. Eli Lašs studēja gadījumu ar 3-gadīgu zēnu, kas dzīvoja uz Sīrijas un Izraēlas robežas. Zēns apgalvoja, ka iepriekšējā dzīvē tika nogalināts ar cirvi. Pēcāk viņš uzrādīja, kur ir aprakts ķermenis, cirvis, ar kuru viņu nogalināj, un kas ir slepkava. Ķermeni patiešām atrada un slepkava atzinās nodarītajā. Aprakstītais gadījums notika Golānas augstienēs 1960-tajos gados.

Semih Tutusmus... Autors: Lestets 10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves
2.

Semih Tutusmus piedzima Sarkonaka ciematā Turcijā. Tiklīdz viņš varēja runāt, bērns pastāstīja, ka viņu sauc Selim Fesli un viņu esot nošāvuši. Tāds vīrs patiešām bija dzīvojis kaimiņu ciematā 1958.g. Līdzīgi kā iepriekšējā gadījumā, tad bērns atpazina savu slepkavu un "savu" bijušo sievu. 

DžefrijunbspKīnunbsppārpildīja emocijas kad viņscaron apmeklēja pilsoņu kara kaujas vietu Antietamā kā tūrists Viņam apskatot žurnālu par pilsoņu karu prātā parādījās divi vārdi quotvēl nēquot Tie bija arī ģenerāļa Džona B gordona vārdi kad viņscaron atturēja savas vienības Antietamas kaujā Viņiem ir pārsteidzoscarona fiziska līdzība un Dž Kīnam ir dzimumzīmes vietās kur ģenerālis tika ievainotsnbs... Autors: Lestets 10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves
3.

Džefriju Kīnu pārpildīja emocijas, kad viņš apmeklēja pilsoņu kara kaujas vietu Antietamā kā tūrists. Viņam apskatot žurnālu par pilsoņu karu, prātā parādījās divi vārdi "vēl nē". Tie bija arī ģenerāļa Džona B. gordona vārdi, kad viņš atturēja savas vienības Antietamas kaujā. Viņiem ir pārsteidzoša fiziska līdzība un Dž. Kīnam ir dzimumzīmes vietās, kur ģenerālis tika ievainots 

DžeimsamnbspLeiningeram no... Autors: Lestets 10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves
Attēls no: www.youtube.com
4.

Džeimsam Leiningeram no Luizinās divu gadu vecumā sāka rādīties murgi par lidmašīnas avāriju. Viņš apgalvoja, ka viņu nošāva japāņi un lidmašīna esot pacēlusies no Natomas kuģa. 2. pasaules kara laikā patiešām bija pilots Džeimss Hustons, kura dzīve un nāve sakrita ar zēna stāstīto.

Kad Lūks 2 gadu vecumā sāka... Autors: Lestets 10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves
5.

Kad Lūks 2 gadu vecumā sāka runāt, viņš pastāstīja, ka esot bijis melnādaina sieviete vārdā Pema, kura nomira ugunsgrēkā Čikāgā, izlecot pa degošās mājas logu. Čikāgā patiešām 1993.g. sieviete vārdā Pamela Robinsona mira izlecot no viesnīcas loga ugunsgrēka laikā. Lūka māte izprintēja vairākas fotogrāfijas ar melnādainām sievietēm un, parādot tās Lūkam, viņš uzreiz norādīja uz Pamelu.

Raiens četru gadu vecumā... Autors: Lestets 10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves
Attēls no: intisari.grid.id
6.

Raiens četru gadu vecumā sāka stāstīt par savu kādreizējo dzīvi Holivudā, kas esot beigusies ar sirdstrieku. Grāmata par Holivudu izsauca vēl vairāk "atmiņu". Beigu beigās Raiens sevi identificēja kā Martiju Martinu. Viņš atcerājas pareizi detaļas no filmēšanās ainām un iepriekšējās dzīves. Ka viņš esot bijis dejotājs Brodvejā, esot bijušas trīs māsas un mašīnas krāsu. Šīs "atmiņas" tika pārbaudītas ar Martija radiniekiem. 

Duminda Bandara Ratnayake no... Autors: Lestets 10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves
Attēls no: thegolfclub.info
7.

Duminda Bandara Ratnayake no pilsētas Šrilankā triju gadu vecumā sāka stātīt par savu iepriekšējo mūka dzīvi. Turklāt viņš uzstāja uz mūku ierobežojumu un ikdienas kārtības ievērošanu. Viņš esot bijis Asgiriya tempļa vecākais mūks, kas nomira ar sāpēm krūtīs. Viņam esot bijusi sarkana mašīna un radio. Tāpat viņam esot paticis kāds zilonis. Nomirušais Mahanayaka Gunnepana no tempļa atbilda zēna aprakstam, bet dažas detaļas atšķīrās. Mūkam esot bijis gramafons nevis radio. 

Nazih AlDanaf no Libānas... Autors: Lestets 10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves
8.

Nazih Al-Danaf no Libānas sāka stāstīt par iepriekšējo dzīvi kā iemācījās runāt. Viņš ar lepnumu stāstīja par saviem ieročiem un vecāki bija pāsteigti par vārdiem, kurus zēns lietoja. Tāpat viņs izrādīja neparastu interesi par cigaretēm un viskiju, stāstīja par draugu ar vienu roku un sarkano mašīnu. Viņš esot nomiris, kad citi cilvēki atnākuši viņu nošaut. Viņš aizveda vecākus uz Qaberchamoun, nelielu pilsētu 17 km attālumā, kur esot dzīvojis Fuad Assad Khaddage. Šī cilvēka dzīve atbilda zēna aprakstītajam un šī cilvēka atraitne saņēma pareizas atbildes uz dažādiem personīgiem jautājumiem. 

Ruprehts Scaronulcs kura... Autors: Lestets 10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves
9.

Ruprehts Šulcs, kura veļas mazgātuve bankrotēja sākoties 2. pasaules karam, sāka pēc tam atcerēties detaļas par iepriekšējo dzīvi. Atbilstoši savām "atmiņām" viņš patiešām atrada vecus ierakstus par Helmutu Kohleru, kas nošāvās 1887.g. Vilhelmšeivas svētku laikā, kā to arī atcerējās Ruprehts. Viņš esot nošāvies, jo uzskatīja, ka neveiksmīgi ieguldījumi biznesā ir viņu izputinājuši. Kā izrādījās, tad tas tā gluži nebija un šis sniedza cerību Ruprehtam

Mazs zēns vārdā Lī uzstāja... Autors: Lestets 10 bērni, kuri atcerējās savas iepriekšējās dzīves
Attēls no: gisimgu.pw
10.

Mazs zēns vārdā Lī uzstāja, ka viņa vidējais vārds ir Kou un viņa dzimšanas diena ir 26. jūnijā, ka eso dzīvojis Holivudā un rakstījis filmas. Viņam esot bijusi meita Dženifera un viņš esot nomiris 48 gadu vecumā. Tas viss atbilda "Gone with the Winds" scenāristam. Lai arī šis gadījums ir intrigējošs, zēns nevarēja piedāvāt nekādas detaļas, kas nav atrodamas internetā. 

0
894
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [34]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
princeSS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa MaģistrsMedaļa Dienas doma
  princeSS 31.03.17 13:28
32
0

Vot šī tēma man vnm likusies creepy..

MrHerby avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Sertificēts spoks
  MrHerby 01.04.17 07:57  
29
0
Jau mēs tikai pārdzimstam,tad kādā veidā mūsu skaits paliek lielāks nekā kādreiz?
Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa HumoristsMedaļa 1/13 kūciņas
  Viens Zeks 06.04.17 20:32  
18
0
Es iepriekšējajā dzīvē stāvēju pūlim pretī. Visi cēla labo roku augšā un kaut ko kliedza. Vēl atceros, ka es biju kaut kādā karā, mani ievainoja, un karš beidzās. Vēl es zīmēju visādas ēkas. Vēl atceros, ka es kaut ko plānoju ar ģenerāļiem.
MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 31.03.17 15:38
13
1

Atmiņas par iepriekšējo dzīvi man gan šķiet savā ziņā kaut kas lieks - priekš kam gan vajadzīgs ir interesēties un atcerēties citu no savām dzīvē, ja šobrīd ir cits sākums un cita dzīve ar citiem cilvēkiem, citiem apstākļiem utml. Vienā un tajā pašā vietā upē ar nekad nevar iebrist. 

Scarlet the hybrid avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Scarlet the hybrid 31.03.17 23:45
10
0

atbildot uz Lal komentāru " Vai tomēr 10 bērni ar mentālitātes prob... " Nesāc, ja? Šie cilvēki atceras ko tādu, ko lielākā daļa nevar pat iedomāties.

Deram, ka tu arī neatceries. 

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 31.03.17 14:02
8
0

Mistika.    

Azja1891 avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Azja1891 15.02.18 15:26  
8
0
Mans dēls jau 2 gadu vecumā uzrikoja histēriju , kad Polijā bijām kara tehnikas muzejā. Precīzāk laukumaa ar tankiem un pāris loteneem. Shausmas viņa sejā un lugshanas mukt prom kaa arii netuvoties tankiem bija neaprakstamas. Arī ejot gar kaujas lauku ar masu kapiem no 2. Pasaules kara, sīcis uzrikoja jandalinju, ka tur briesmonji gulj. Tagad paaudzies 5 gadi.. Biezhi uzdzen shermuli ar tekstinjiem-atceries kaa te bija siena pie kuras tik daudz bērnus noshava... Vai- nu toreiz kad nāca tie sliktie , nu tu tak atceries kaa mēs slepamies( un rada kaa ierakumos gulj). Tanki aiziet tad kad tu vairs nekusties...un raud. Vispār pzdc.. Es nezinu ko tieshi viņš redz vai atceras Bet mūsmājās karsh un Tanki ir tabu.
Bitchere avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa IntelektuālisMedaļa Draugu draugs
  Bitchere 29.08.18 11:27  
7
0
Gribētos paņemt milzīgu aizdevumu, aprakst to, nomirt. Reinkarnēties un aprakto naudu izrakt un dzīvot zaļi 😂
prettits avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  prettits 31.03.17 17:02
7
0

atbildot uz princeSS komentāru " Vot šī tēma man vnm likusies creepy.. ... " Man gan nē Tas ir forši !!! Un ja vēl būtu saglabājušās visas zināšanas tad vispār  

abolzinis avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RecidīvistsMedaļa Vampīru klana biedrs
  abolzinis 01.04.17 01:15
6
0

Protams, interesanti palasīt, bet kaut kā tomēr neticas.

marekitto86 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaskaMedaļa Dienas joks
  marekitto86 29.05.17 09:05
6
0

atbildot uz Viens Zeks komentāru " Es iepriekšējajā dzīvē stāvēju pūlim pr... " Fīrer,tas tu?

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 31.03.17 22:55
6
0

atbildot uz RomanticHeart komentāru " Bija kaut kāda tehnika, kā panākt to, l... " Pat ar visu tehniku nav garantijas, ka tas, ko "atcerēsimies" būs no iepriekšējām dzīvēm. Vienkārši sakot mēs panāksim ar to tehniku, ka ieslēgsim kādu "televizoru". Ko tas rādīs, nav skaidrs, jo gan jau, ka netiek paskaidrots kāpēc kaut kas tāds vispār kļūst iespējams ar to tehniku.

RomanticHeart avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  RomanticHeart 31.03.17 22:52
5
0

Bija kaut kāda tehnika, kā panākt to, lai sapnī parādītos iepriekšējās dzīves atmiņas. Mēģinājusi neesmu, bet arī neticu, ka tas varētu izdoties. Manuprāt, nevajadzētu noliegt, ka kaut kas tāds eksistē, ja nevar pierādīt, ka kas tāds pastāv, bet nevar arī pierādīt, ka nepastāv. Esmu bieži saskārusies ar šādu viedokli no apkārtējo puses. 

Bet nedomāju, ka vajadzētu tur jaukties iekšā, kas bijis, tur arī lai paliek.   

exkluzīvais avatars
Medaļa Zvaniņš skanMedaļa Laimīgu Jauno gaduMedaļa Prieks
  exkluzīvais 31.03.17 16:46
4
0

Bija viena interesanta filma par šo.   

Maiga Paduse avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Testu veidotājsMedaļa Patīk raksts
  Maiga Paduse 31.03.17 22:21  
3
0
atbildot uz Yasamine komentāru " Es arī zinu,kas ar mani notika iepriekš... "Kas ar tevi notika?
Dr. Freeman avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Dr. Freeman 01.04.17 07:50
3
0

nu, nezinu..    

Azja1891 avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Azja1891 15.02.18 15:30  
3
0
Zinu vēl cilvēku ar divainamljoti pozitīvām atmiņām par kokneses pilsdrupam kur viņš esot vasarā skrējis kapelejis ar kādu meiteni rusganiem matiem. Viss jau labi tik esot bijushas plikas kājas un garsh linu krekls muguraa...un ūdens bijis taalu tālu apakshaa kalna pakājē. Speciāli brauca tur lai pārliecinātos cik reālas ir atminjas par kapelejumiem
MrWinD avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Rainis
  MrWinD 31.03.17 17:28
3
1

atbildot uz zazka komentāru " Es domāju, tās atmiņas jau nāk neatkarīgi un ... " ļoti iespējams , ka tā. Bet es kaut kā labi dzīvoju neatceroties neko no savām iepriekšējām dzīvēm. Mazums tādus podus viņās sagāzu, ka vēl desmit dzīves par maz būtu , lai visu izlabotu.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 31.03.17 20:11  
3
1
Es arī zinu,kas ar mani notika iepriekšejā dzīvē
krusts12 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Maģistrants
  krusts12 06.04.17 15:16
2
0

Pieņēmums, ka mēs visi pārdzimstam, ir nu ļoti optimistiks...