Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
64

Vai atceraties to filmu "The Men Who Stare at Goats"? Džordžs Klūnijs tur spēlēja diezgan stulbu lomu, bet nelaime tā, ka filmas pamatā ir reāli notikumi. 1984. g. CIP uzsāka projektu, kur ar attālināts novērošanas palīdzību viņi gribēja uzzināt vairāk par Marsu.

Attālinātā novērošana jeb angliski "remote-view" nozīmē, ka persona ar psihiskām spējām koncentrēs savu uzmanību uz noteiktu lokāciju un laiku un aprakstīs, ko tur redz. 1984. g. 22. uzsākās operācija, kur cilvēkiem ar paranormālām spējām vajadzēja novērot Marsu miljons gadu pr. Kr.

Kāpēc gan miljons gadu... Autors: Lestets Marss un CIP: ko viņi gribēja ieraudzīt miljons gadu pr. Kr. uz tā?
Attēls no: pixabay.com
1.

Kāpēc gan miljons gadu iepriekš? CIP mājaslapā publiskotajos dokumentos tas nav paskaidrots, bet kā var atrast dokumentos, tad persona, kuras vārds ir izdzēsts, patiešām kaut ko ieraudzīja uz Marsa. Kā ir rakstīts, tad "Es ieraudzīju piramīdu vai piramīdas formu, tā ir ļoti augsta, kas atrodas pazeminājumā. Es varu izsekot lielus, lielus mākoņus, vairāk kā putekļu vētru. Es skatos uz globālas ģeoloģiskas problēmas sekām. Es redzu tikai lielus, lielus cilvēkus. Viņi izskatās kārni un gari, bet ļoti lieli un nesā kaut kādas drēbes."

Toreiz attālinātais vērotājs fokusēja savu uzmanību uz zināmām Marsa struktūrām, kas izskatījās mākslīgi veidotas: "Dziļi kavernā, tas vairāk ir kā kanjons, es skatos uz stāvu sienu, kas, šķiet, turpinās mūžīgi. Un tur ir struktūra, it kā kanjona siena būtu izgrebta. Atkal, es redzu milzīgas struktūras, lielas gluda akmens sekcijas, tas ir kā trušu rezervāts, istabas stūri, tie ir patiešām lieli. Šķiet, ka griesti ir ļoti augsti, sienas ļoti plašas. Viņiem ir, izskatās, ka tās ir ļoti liela ceļa beigas, tur ir markieris, tas ir kā obelisks, redzu piramīdas, tās ir milzīgas. Tās ir kā patversmes no vētrām"

Ko vēl ieraudzīja attālinātais vērotājs, ir tas, ka šajās piramīdās senie cilvēki esot pārcietuši vētras. To, ka viņu laiks esot pagājis, bet viņi cenšoties izdzīvot, bet nespējot. Daļa no tiem esot devusies prom, lai atrastu jaunu vietu dzīvei.

Vai šī daļa no unikālās informācijas atklāj, ka Marsa civilizācija pārdzīvoja kaut kāda veida ekoloģisko katastrofu? Vai daļa no marsiešiem pārcēlās uz Zemi? Kaut kas par ko mēs nekad nevarēsim būt pārliecināti vai arī spējīgi to 100% noraidīt.

1
64
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 26.05.19 19:30
10
0

Nu zināms ka CIP tobrīd arī aktīvi testēja dažādas narkotikas. Nav nekāds brīnums ka papētija, arī šizofrēnijas slimniekus...

 

norlatvija avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa NostradamsMedaļa Zeltrocis
  norlatvija 26.05.19 20:56
3
0

Vērotājs stāsta brīnumu lietas,tikai pārbaudīt neiespējami.Tā jau jebkurš var būt vērotājs-extrasens!

kristaps plostnieks avatars
Medaļa Spoks
  kristaps plostnieks 28.08.19 18:06  
1
0
Es domāju ka Mars bija zemes dvīņu masa
kristaps plostnieks avatars
Medaļa Spoks
  kristaps plostnieks 28.08.19 18:07  
1
0
ei tu sazin varbūt tocna bija dziviba
Anonīms
Naivais 26.05.19 22:00  
0
0
Fake&gay