local-stats-pixel

Latvijas YouTube sensācija Br1xzy un st4rface šokē ar dziesmu ''Tik Augstu''2

46 10

26.septembra pievakarē, ar savu pirmo dziesmu klajā nāca Latvijas YouTube sensācija Br1xzy. Viņš izlaida klipu, kura nosaukums ir ''Tik Augstu''. Tajā dalību ņem arī pašmāju mākslinieks st4rface. Dziesma ir pieejama YouTube un drīzumā būs arī visās pārējās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās.

Par spīti tam, ka Br1xzy ir YouTuberis, viņš savai auditorijai deva solījumu, ka uz 10 000 abonentiem iekš YouTube, viņš uztaisīs dziesmu. Tā nu ir sanācis, ka šo robežu viņš sasniedza ātri, jo ir strauji augošs kanāls.

Klipu palīdzēja veidot Darens, savukārt dalību pašā dziesmā un klipā ņēma arī pašmāju mūziķis st4rface. St4rface ir pazīstams ar tādām dziesmām, kā ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'', ''Pilsētas Gaismas'' un arī ''Vēl, Vēl'', kur dalību ņem Latvijā labi zināmais reperis Trench Mafia Locco. St4rface daiļrade bieži vien skan arī pa lielākajām Latvijas radio stacijām.

''Tik Augstu'' ir parasta dziesma par izaugsmi ar ļoti kvalitatīvu un Latvijai ļoti kvalitatīvu mūzikas klipu. Montēšanas stils klipam ir ļoti līdzīgs ar pasaulē labi zināmo Cole Bennett. Dziesma tiešām ir kvalitatīva un abi jaunieši tam ir atdevuši visu dvēseli. Dziesma ir kā pateicība no Br1xzy viņa atbalstītājiem.

Jāpiemin, ka brīdī, kad iznāca šis videoklips, to reizē skatījās 311 cilvēki. Dziesma uzrāda fenomenālu statistiku - tā pirmajās 24 stundās sasniedz 9500 skatījumus iekš YouTube platformas. Tagad dziesmai jau ir vairāk nekā 11 tūkstoši klausījumu.

Piedāvājam ievērtēt YouTube zvaigznes Br1xzy un pašmāju mūziķa st4rface kopīgo mūzikas videoklipu ''Tik Augstu''.

10 000 SUBSCRIBERS SPECIAL NO LATVIEŠU YOUTUBERA BR1XZY!

46 10 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 2

0/2000

The fuck 😶

1 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt