13

 263  0

Ja tu regulāri skaties filmas, tad tu zini, par ko es runāju!

Komentāri 13

0/2000

Šaušanas prasmes (īpaši sliktajiem-vācu zaldātiem,  teroristiem, Impērijas gvardiem (SW) ) ir zem katras ktritikas, kaut gan skaitoties ļoti labi trenēti.

 12  0 atbildēt

It kā nekaitina neviens kadrs.bet ir tādi   

 Bombačka tiek izslēgta pēdējā sekundē un vienmēr figurē zilais un sarkanais vads,un    pastajanna viņiem rokas ar visām plaķenēm trīc,kā man pēc trīs mēnešu kodiena.Starp citu,kur viņi ņem tās knaibles,esat sev to jautājumu uzdevuši?

    Par šito patiesībā varu sarakstī veselu grāmatu,nopietni,veselu biezu ar smalkiem burtiņiem grāmatu.++

 9  0 atbildēt
Filmu varoņiem kritiskās situācijās telefona baterija izlādējas vai nav zonas
 9  0 atbildēt

4. gan ir pilnīgi loģiski, jo cik daudz vietas ir blakus 1 cilvēkam? trīs, augstākais četras. Un ja vēl kaujas austrumu gaumē ar kulakiem vai citiem aukstiem ieročiem, tad vietu skaits sarūk līdz divi, ja ne pat viens. Gan man jaunībā ir sanācis ar urlām kauties, gan arī man draugiem, jo urlas kaujas tikai barā pret vienu. Esam atskaldījuši vairākus, esam paši atskaldīti, jo kautiņš faktiski ir MMA bet tam vienam bez pauzēm. Atceros, ka vienu čomaku, kurš trenējās džudžitsu, un vēl šo to no austrumu cīņām, uzbruka vairāk kā desmit vienlaicīgi, bet viņi nāca virsū kā sūdu mušas nevis kā lapseņu mākonis, deviņus vai desmit viņš vēl spēja atskaldīt, pēc tam spēki beidzās un viņu tā atskaldīja un nospārdīja, ka tikai pēc divām nedēļām ar vienu aci sāka redzēt.

par 8.gan varētu būt taisnība, ka vadošie ķīmiķi, biologi un gēgu speciālisti, kas kā tajā filmā neredzamais cilvēks bija pilnīgi pareizi attēlots, strādāja zem militāristu jumta, līdzīgi arī filmā borna mantojums, viņiem maksā ārprātīgu naudu, lai tikai nenolietos, viņiem faktiski nav ģimenes, nekad nebūs vairāk bērni (kas ar tiem, kas bija pirms karjeras, hvz), un tad eksperimentē. Ir trusīši vienkāršie mirstīgie, ir trusīši paši.  

3.punkts asv varētu būt normāls - tur ir izpalīdzēšanas kultūra, vienmēr kāds apjautāsies un uzprasīs: how are you? Tas ir pierādīts ar eksperimentiem.

pārējo gan piekrītu - tukšā telpā prasīt, vai kāds ir, skriet pa šoseju, lai vieglāk nobrauktu, utt., ir smieklīgi.

p.s. sēņotājs apmaldās mežā, bļauj pēc palīdzības. Visu laiku bļaustās, vaimanā, utt. Pēkšņi viņam kaut kas piespiež plecu, tas pagriežas, ierauga, ka lācis uzlicis savu ķepu uz pleca, un lācis jautā: ko bļausties? sēņotājs trīcošā balstiņā: pazaudējos, saucu pēc palīdzības, varbūt kāds sadzirdēs... lācis saka: nu es sadzirdēju, tev tas palīdzēs???

 7  0 atbildēt

Ja, reālajā dzīvē tev dzītos pakaļ zombijs, tādā stresa situācija no bailēm nemaz nevarētu trāpīt atslēgu atslēgas caurumā.

 5  0 atbildēt
Vairāk par pusi attiektos arī uz īsto dzìvi. Cilvēka daba ir dzīvnieciska un instinkti baiļu vadīti liks darīt jebko.
 5  0 atbildēt

9. pilnīgi piekrītu, vienmēr kad skatos filmas, to arī iedomājos, kāpēc nekrien zigzagā, bet taisni pa šoseju vai ielu.   

 5  0 atbildēt
Trāpīts!!!
 3  0 atbildēt
Nu vispār jau tāpēc ar tās sauc par Mākslas filmām) Esmu mākslinieks, teica reżisors, es tā redzu) Garlaicīgu realitāti te neviens negaida. Bet protams, līks šķībs greizs sižets kaitina, neloģiskas varoņu darbības tracina un neļauj izbaudīt filmu pilnībā. Bet tas ir tikai kino
 4  1 atbildēt

1. Parastie čomi no 1 lodes mirst momentā, bet galvenais labais vai sliktais ar veselu krūtīs sašautu aptveri tikai paliek lēnāki.

2. Mūžīgā ideja, ka, lai sameklētu problēmas vajag sadalīties, jo iet visiem kopā būtu pārāk garlaicīgi.

 2  0 atbildēt

Nu vispār nu neviens tak dzīvajā nevarētu 1 pret veselu armijas baru uzveikt. Piemēram kaut vai leģendārais Bruce Lee, vai Jet Li kāvās ar karatē skolu, un viņi visus piekāva. Kaut vai cik viņi ir vieni no labākajiem cīnītājiem, bet dzīvajā jau viņi nevarētu piekaut pret 50 purniem. Tā tak ir filma, bet dzīvē ir pavisam cits. 

 0  0 atbildēt
Neaizmirsīsim, ja ēkā ir slepkava vai kāds cits vājprātīgais, obligāti jāsadalās, jo iet barā taču ir muļķīgi.
 0  0 atbildēt