local-stats-pixel fb-conv-api

uSky (SkyWay) sertifikācija AAE4472

108 23

Neklausi nevienu, ja tev saka, ka tev neizdosies, jo to vienmēr teiks. Par tevi smiesies, tevi aprunās, par tevi runās, brīnīsies un beigās ar tevi gribēs draudzēties. Tādu ceļu iet pilnīgi visi, kuri kaut kur tiecās, vienalga vai ko darītu.

Lielākā daļa pat iedomāties nevarēja, ka SW tiks tur, kur viņi tagad ir, un par sertifikāciju vispār runas nevarēja būt, bet tagad tas ir izdarīts un nākamais informācijas vilnis būs jau par komercrealizāciju. Pats sertifikācijas laiks lieliski saskanēja ar EXPO2020 sākumu šī gada Oktobrī. Tagad kompānija var piedāvāt ne tikai savu tehnoloģiju, bet arī tās sertifikāciju. Noiets ir ļoti nopietns un sarežģīts ceļšs un tas ir to vērts 🙂

108 23 4472 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4472

0/2000

Skatos, ka te viss pa vecam. Atkal tās pašas "vienreizējās" iespējas noziedot naudu un makaroni uz ausīm par brīvu! Analogoff v mire ņet!

4 0 atbildēt

Vēll šitais perdelis nevar rimties un tukši dirš.

3 0 atbildēt

Kāpēc izdomāji, ka spoku auditorija ir tā, kurai tagad kaut kādus sertifikātus ģīmī bāzt un pierādīt kaut ko centies?

Nu baigais malacis, vai baigais lohs, man ta vienalga, eju mēmes skatīties un zaļo tēju padzert.

3 0 atbildēt

Nu kur tad ir pasūtiitāju paziņojumi par "adrešprojektiem"?????. Nebija,nav un nebūs😄 Apjājām jūs pamuļkus Hahahahahā😄

2 0 atbildēt

However, uSky has ties back to a Belarusian investment firm called SkyWay that has seen multiple nations in Europe and elsewhere issue warnings to investors that they “may be involved in a scam.

Ar to arī pietiek lai normāli domājošie saprastu kas patiesībā ir SW

2 0 atbildēt

Atrālis vēl mēnesi, duvus atpakaļ dulburēja, ka SW būšot unikāla situācija un viņi paši sevi pārstāvēšot Expo, bet tagad jau plātās, ka sen jau esot stāstījis, ka SW pārstāvēs Baltkrieviju.

Astrāli, parādi kādu oficiālu baltkrievu saitu, kurā minēts, ka SW pārstāvēs Baltkrieviju!

2 0 atbildēt

atkal šo sūdu reklamē. kā tik kauna nav kārtejo piramīdu slavināt?

2 0 atbildēt

"Pirms tam tu prasīji, lai sertificē kaut kāds zināms sertifikators, savādāk neskaitās."

===========================

Nekad to neesmu prasījis. Un šis sertifikāts NEKO, absolūti neko nenozīmē! Tagad divus, trīs gadus stiepsiet gumiju un sertificēsiet katru juņiherņu. Un viss! Jau pēc ISSO sertifikāta tu plātījies, ka nu ir viss, nu ir sertificēts, nu tik sāksies pasūtījumi, nu tik būs! Un mēs par tevi rēcām, ka nekas, protams, nebūs, ka Junickis jums rada ilūziju par baigi padarīto darbu. Un tā ir arī tagad. Nekas jau nemainās. Investoriem atdeve ir nulle, "doļas" pārdot nekur nevar, jo viņu vērtība ir nulle, tā pat kā tokeniem.

2 0 atbildēt

Struņicka nekaunība sit Augstu vilni uzdodot Kamaz ražoto elektromobili Kama-1 par savu ražojumu😄 Akujetj vecais alkašs😄

2 0 atbildēt

Eu, Astrāli! Es tā palasīju to "sertifikātu" un brīnos, kādu šausmoni Junickis ir radījis! Sver 4200 kg! Tas ir kā veseli divi kravas busi. Bet divi kravas busi spēj pārvadāt 3 - 4 tonnas kravas, turpretī SkY Pods TIKAI 4 pasažierus vai 350 kg! Pie tam viņš iet uz batarejām un attīsta tikai 50 km/ h. Un tagad pats galvenais! Tam ir hidrauliskās disku bremzes, tā pat kā manam velosipēdam! Kur tad šeit ir inovācijas?

2 0 atbildēt

"Atbilstības sertifikāts balstoties uz izstrādātāja tehniskajiem datiem, doma apmēram tāda."

==================================

Tieši tā! Tāda arī ir tā doma! Par to arī tas sertifikāts ir izsniegts. Abos pārējos pielikumos arī tas viss ir aprakstīts, ka izstrādājums tāds tur, sērijas numurs tāds, svars šitāds, 50 km/h ātrums un pārējais bla, bla, bla. Jā, atnācām, apskatījāmies un tā arī ir. Nekas uz galvas neuzkrita, ir OK. Bet nekur NAV NEVIENA VĀRDA, ka SkyPods būtu sertificēts pēc kaut kāda vietējā standarta, kā Eiropā būtu, piemēram, CE. Junickis izsauca sertifikatorus, iedeva mapīti ar tehniskajiem raksturlielumiem un palūdza salīdzināt. Jā, viss tā arī ir. Un tas arī viss!

Ja tu uzskati savādāk, tad pamato! Parādi, kur tas ir minēts.

2 0 atbildēt

Grūti saprast, kapēc Krievi aizvāc savu militāro tehniku un militārpersonālu no Kijevas uz BY pusi..... Vai Putins dos lēmumu taktiskajam kodol triecienam pa kijevu??? .... Šobrīd tas ir būtiski,kapēc Putins izvāc militāro spēku no ziemeļu puses uz BY...vai nu Putins gatavojās veikt taktisko kodoltriecienu-us... ???

2 0 atbildēt

Skatos jauns ''cepiens'' no TNT!!

SkyWay pārtapis par uSky! Vecie vēži jaunā kulē!!

2 0 atbildēt

Jaunumi ir tādi ka 25km trasi nebūvēs nevis tāpēc ka nav kur vai tāpēc ka nav naudas, bet tāpēc ka Struņickis apzinās ka nekādus 500km/h tā plastmasas kaste nespēj atrādīt.

2 0 atbildēt

Astrāli paskaidro kas Struņickim ir savādāks kā Horvātam??? Tāds pats žuliks un pi*duns.

2 0 atbildēt

"Kas tu tāds esi? ..."

============================

Kas es esmu? Esmu tas, kurš jau no tava pirmā raksta apgalvo, ka SW ir lohatrons muļķu apslaukšanai. Kā redzi, man ir taisnība!

2 0 atbildēt

"Все ждём хороших новостей. Компания хорошо развивается. Из стадии венчур перешла в стартап, а это уже большого стоит."

===============================

Izklausās pēc makaronu karināšanas. Viss tik labi, tik labi! Tikai naudas nav, ziedojiet vēl! Ha, ha, ha!

Kā izpaužas pāriešana no venčura startapā? Kurā mirklī tas notika? To paziņoja "oficiālie" avoti vai kaut kāds muļķis dzērumā to uzrakstīja un tas nevienam nav saistoši? Kāpēc tu tiražē viltus ziņas? Pēc definīcijas tu esi trollis!

2 0 atbildēt

Astrāli SW ir tieši tāds pats daiļdirsēju kantoris kā Horvāta Cryptounit.

2 0 atbildēt

"Tik pat labi var neviens līgums vispār nebūt un projekts var izgāzties..."

================================

Projekts jau piedzima nedzīvs.

2 0 atbildēt

"Labās ziņas" apsīkušas jo acīmredzot čļeni vēl nav atgriezušies no orģijām Dubajā🙂

2 0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »