local-stats-pixel

uSky (SkyWay) sertifikācija AAE477

Neklausi nevienu, ja tev saka, ka tev neizdosies, jo to vienmēr teiks. Par tevi smiesies, tevi aprunās, par tevi runās, brīnīsies un beigās ar tevi gribēs draudzēties. Tādu ceļu iet pilnīgi visi, kuri kaut kur tiecās, vienalga vai ko darītu.

Lielākā daļa pat iedomāties nevarēja, ka SW tiks tur, kur viņi tagad ir, un par sertifikāciju vispār runas nevarēja būt, bet tagad tas ir izdarīts un nākamais informācijas vilnis būs jau par komercrealizāciju. Pats sertifikācijas laiks lieliski saskanēja ar EXPO2020 sākumu šī gada Oktobrī. Tagad kompānija var piedāvāt ne tikai savu tehnoloģiju, bet arī tās sertifikāciju. Noiets ir ļoti nopietns un sarežģīts ceļšs un tas ir to vērts 🙂

20 5 477 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 477

0/2000

Vēll šitais perdelis nevar rimties un tukši dirš.

3 0 atbildēt

Atrālis vēl mēnesi, duvus atpakaļ dulburēja, ka SW būšot unikāla situācija un viņi paši sevi pārstāvēšot Expo, bet tagad jau plātās, ka sen jau esot stāstījis, ka SW pārstāvēs Baltkrieviju.

Astrāli, parādi kādu oficiālu baltkrievu saitu, kurā minēts, ka SW pārstāvēs Baltkrieviju!

2 0 atbildēt

atkal šo sūdu reklamē. kā tik kauna nav kārtejo piramīdu slavināt?

2 0 atbildēt

Skatos jauns ''cepiens'' no TNT!!

SkyWay pārtapis par uSky! Vecie vēži jaunā kulē!!

2 0 atbildēt

"Pirms tam tu prasīji, lai sertificē kaut kāds zināms sertifikators, savādāk neskaitās."

===========================

Nekad to neesmu prasījis. Un šis sertifikāts NEKO, absolūti neko nenozīmē! Tagad divus, trīs gadus stiepsiet gumiju un sertificēsiet katru juņiherņu. Un viss! Jau pēc ISSO sertifikāta tu plātījies, ka nu ir viss, nu ir sertificēts, nu tik sāksies pasūtījumi, nu tik būs! Un mēs par tevi rēcām, ka nekas, protams, nebūs, ka Junickis jums rada ilūziju par baigi padarīto darbu. Un tā ir arī tagad. Nekas jau nemainās. Investoriem atdeve ir nulle, "doļas" pārdot nekur nevar, jo viņu vērtība ir nulle, tā pat kā tokeniem.

2 0 atbildēt

Eu, Astrāli! Es tā palasīju to "sertifikātu" un brīnos, kādu šausmoni Junickis ir radījis! Sver 4200 kg! Tas ir kā veseli divi kravas busi. Bet divi kravas busi spēj pārvadāt 3 - 4 tonnas kravas, turpretī SkY Pods TIKAI 4 pasažierus vai 350 kg! Pie tam viņš iet uz batarejām un attīsta tikai 50 km/ h. Un tagad pats galvenais! Tam ir hidrauliskās disku bremzes, tā pat kā manam velosipēdam! Kur tad šeit ir inovācijas?

2 0 atbildēt

"Atbilstības sertifikāts balstoties uz izstrādātāja tehniskajiem datiem, doma apmēram tāda."

==================================

Tieši tā! Tāda arī ir tā doma! Par to arī tas sertifikāts ir izsniegts. Abos pārējos pielikumos arī tas viss ir aprakstīts, ka izstrādājums tāds tur, sērijas numurs tāds, svars šitāds, 50 km/h ātrums un pārējais bla, bla, bla. Jā, atnācām, apskatījāmies un tā arī ir. Nekas uz galvas neuzkrita, ir OK. Bet nekur NAV NEVIENA VĀRDA, ka SkyPods būtu sertificēts pēc kaut kāda vietējā standarta, kā Eiropā būtu, piemēram, CE. Junickis izsauca sertifikatorus, iedeva mapīti ar tehniskajiem raksturlielumiem un palūdza salīdzināt. Jā, viss tā arī ir. Un tas arī viss!

Ja tu uzskati savādāk, tad pamato! Parādi, kur tas ir minēts.

2 0 atbildēt

TNT,vai vari minēt ko tā firma TUV SW ir sertificējusi Eiropā??

1 0 atbildēt

Astrāli pateikšu kāpēc manisprāt projekts Skyway nekad nerealizēsies.Savākti ir 73 miljoni ko Junickis oficiāli pat paziņoja bet vajadzīgi ir vēl 200 lai realizētu Uniflash trasi kas nozīmē vēl ntos gadus slaukt tautu jo neviens arābs nedos kautkādam belaru alkānam šo summu.Aizmirsti🙂

1 0 atbildēt

"Tu labāk paskaidro, kā var būt sertifikāti smieklīgi un nevienam nevajadzīgi, ja bez tādiem neviens nespētu nemaz strādāt?"

===========================

Nu, sertificēja Junickis pēc ISSO standartiem savu "ražotni". Un kas? Cik nopelnījāt?

1 0 atbildēt

Viena vienīga tukša muldēšana. Un tagad jau nosaukums nomainīts uz uSky? Kas tad notika? Katrs iegūglējot uzreiz saprata, ka SkyWay ir lohatrons?

1 0 atbildēt

Pasen te nebiju komentos ieskatījies! KO tāds apsīkums komentēšanā par šo ļoti globālo un astrālo tēmu?? EXPO uzņem apgriezienus,un Juņicka uSky BY stendā pie monitora noteikti ka jau 100 štukas interesentu bijuši un vismaz 50 štukas jau izvizinājušies ar Juņi tramva un vismaz 5 globālie līgumi par miljardiem jau parakstīti !!! Intereses pēc ielūkojos EXPO2020 tehnoloģiju inovāciju sadaļā, tur par uSky neko arābi nav publicējuši,un BY ekspozīcijā uSky pat nav pamanāms!!! WTF TNT!!!

1 0 atbildēt

"Pietika jau ar to vien, kas tika sertificēts, lai visiem troļliem aizbāztu mutes ciet un varu saderēt, ka puse aizskrēja investēt."

===========================

Ha, ha, ha! Tipiska piramidčika domāšana! Visus vērtē pēc sevis. Jābūt taču galvā tērētam, lai grūstu naudu shēmā, kura jau n-tos gadus nevienam investoram nav atgriezusi ne kapeiku!

1 0 atbildēt

TNT, par to Lenovo paintersējos... Jebkurš to var nopirkt no Lenovo, un ja maksā tad Lenovo izstrādā ko pasūta! Thinksystem ir Lenovo produkts ,arī Tev! Nekas īpašs, !

1 0 atbildēt

Astrāli, man ir pie vienas vietas SW "sasniegumi", dalība vai nedalība EXPO, sertifikācija vai nesertifikācija un tamlīdzīgas blēņas. Es jau 5 gadus rēcu par to kā Junickis ar paģeļņikiem slauc aunu baru un čurā visiem uz galvas, bet visi priecājas, ka līst silts lietutiņš

1 0 atbildēt

TNT, kam domāts tas avārijas nolaišanās mehānisms?? Pasažieriem AVĀRIJAS ekstrēmā situācijā, vai izklaides vajadzībām, kā Siguldas gaisa tramvajiņā nolēkt ar gumiju? TNT, tas nav nopietni,,ka pasažierim jāzina sevis izglābšanas instrukcijas ....Lidsabiedrībās par to atbild lidmašīnas apkalpe,kas uzrauga visādus nejēgas.. . TNT,tas nolaišanas mehānisms ir k- kāds suuds,jo pirmkārt neviens ekstrēmā situācijā nesapratīs ko un kas jādara un kur ko pieāķēt.....alpīnistu šnorēs karāties un cilpas ieāķēt spēs reti kāds ,,ja nu tikai Siguldas Tarzānā nav izgājis līmeņus...🙂

1 0 atbildēt

Astrāli, kāpēc "tuvsw.com" mājaslapā, meklējot informāciju par sertifikātu numur "CR/SD-13940/05" rāda ka "Note : Record not found, for further information kindly contact us"? Feiks?

1 0 atbildēt

"Vai tam tur ir jābūt rakstītam? kāda velna pēc tiek akreditēta tā kompānija, kura sertificē? viņi ir TOP sertifikatori un kādi te vēl var būt jautājumi? tur ir sertifikātā rakstīts, ko tieši sertificēja un vairāk nekādu informāciju nevajag, priekš kam? tas sertifikāts ar neko īpāsi neatšķiras no citiem"

===========================

Tik glupu komentāru no tevis sen nebiju lasījis. Vienvārdsakot normāli čaļi kaut ko sertificēja un kuru, nafig, vispār interesē, ko viņi tur sertificēja, jo viņi ir akreditēti. Nē, nu ir jau uz tā sertifikāta rakstīts, ko sertificēja, tikai mēs neviens nesaprotam ko. Bet galvenais, ka to obligāti vajadzēja, lai varētu pakarināt pie sienas blakus pārējām dekorācijām. Pareizi?

1 0 atbildēt

"Tur uz sertifikāta viss ir rakstīts, nav? tā arī izskatās sertifikāti un nekā savādāk."

========================

Iztulko, Astrāli, mums, nejēgām, to sertifikātu. Kas tur ir rakstīts?

1 0 atbildēt

Tad beidzot ir kāda skaidrība kuru valsti pārstāvēs Juņickis ar savām šņorēm!Teroristiskas valsts bankrotējuša diktatora režīmu!ļoti pagodinoši un perspektīvi!!

1 0 atbildēt
« 1  2  3  4 »