Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
152

Ja ir sanācis skatīties filmas ar citplanētiešiem, tad var ievērot trendu. Cilvēki, kas izlemj par to, kā atbildēt kontaktam ar citplanētiešiem, parasti ir politiķi vai zinātnieki.

Lielbritānijā esošais Seti izpētes projekts uzskata, ka parastam cilvēkam arī vajadzētu izlemt kā Zeme atbildēs, ja citplanētieši izdomās pateikt cilvēcei "sveiki"

Lielbritānijas zinātnieku... Autors: Lestets Zinātnieki vēlās tavu viedokli par to, kā atbildēt kontaktam ar citplanētiešiem!
1.

Lielbritānijas zinātnieku grupa, kas nodarbojas ar aktīvu ārpuszemes dzīvības meklēšanu Karaliskās biedrības pasākuma laikā publiskoja aptauju (angliski) Aptaujas mērķis ir noskaidrot publikas viedokli par to, kā mums vajadzētu atbildēt uz citplanētiešu kontaktu.

"Starptautiskajos likumos nav pilnīgi nekādas procedūras kā atbildēt uz ārpuszemes civilizācijas saņemto signālu" izteicās astronoms Martins Dominiks "The Guardian" intervijā. "Mēs vēlamies dzirdēt cilvēku viedokļus. Sekas izjutīs lielākoties cilvēki, ne tikai zinātnieki"

Zinātnieki uzskata, ka tā ir lielākā tāda veida aptauja, kurā grib noskaidrot tādas būtiskas lietas, kā par to, kāds ir labākais veids kā paziņot par citplanētiešiem, vai arī mums pašiem ir jāmēģina sazināties.

Turpināt uzskatīt, ka mēs esam vienīgie Visumā, būtu aplami, vai mums ir vērts meklēt kontaktu, ja pastāv iespēja, ka tas var mums bēdīgi beigties? Vai kāds, kas uzzinātu, iegūtu drošus pierādījumus par citplanētiešu eksistenci, gribētu tos publiskot? Līdzīgi kā Nils Armstrongs palika vēsturē arī šo cilvēku atcerētos visi, kamēr vien dzīvotu. Tas ir pie noteikuma, ja turpinātu dzīvot, nevis izmirtu. Tas ir ļoti riskants pasākums un diez vai kāds vēlās būt pirmais, tāpēc, manuprāt, aptauja ir tikai veids kā pārcelt atbildību no indivīda uz kopējo tautas viedokli.

Attēls no: hdwallpaperim.com
0
152
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [2]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 05.07.19 03:47
15
0

Meza vidu nolaizas kosmosa kugis.Expedicijas vaditajs,kuga kapteinis, pasauc kuga psihologu un saka ,skaties ,Andrun ,mezmala radars uzrada divus vietejos,tu esi psihologs,ej un nodibini kontaktu !Citplanetietis pienak pie abiem vietejiem un saka - ,,Sveicinati !Esmu Andruns ,es.. ,, -Jonj,iepidzini Andrunam ,saka viens no zemiesiem un otrs pastiepj citplanetim glazi.Andruns iedzer,aizrijas ,sak klepot un samulsis aiziet. Nodibinaji kontaktu ,prasa kapteinis .Nepaspeju,vini man kaut ko deva iedzert ,es apsvilinaju rikli un nevareju parunat... Kapteinis liek Andrunam iet velreiz un but uzmanigakam,un nodibinat kontaktu... Andruns atkal pienak pie zemiesiem , un svinigi saka -esmu atnacis lai ...- Jonj,iepidzini Andrunam- atkal saka viens no zemiesiem un otrs pastiepj glazi.Andruns iedzer ,atkal apsvilina rikli un samulsis aiziet ...Kapteinis liek tomer Andrunam iet velreiz un uzreiz pateikt visu sakamo . Tas pieiet velreiz pie abiem zemiesiem - Labdien ,esmu Andruns ,kosmosa kugja psihologs ,atnacu nodibinat kontaktu ar zemiesiem ... Jonj,Andrunam vairak nelej ...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  Jāņa oga 30.07.19 12:18  
0
0
Varbūt nevajag meklēt piedzīvojumus uz savu 5. punktu, kamēr mēs atrodamies primāta attīstības līmenī (Visuma izmēros)?