2

 156  0

Ja ir sanācis skatīties filmas ar citplanētiešiem, tad var ievērot trendu. Cilvēki, kas izlemj par to, kā atbildēt kontaktam ar citplanētiešiem, parasti ir politiķi vai zinātnieki.

Lielbritānijā esošais Seti izpētes projekts uzskata, ka parastam cilvēkam arī vajadzētu izlemt kā Zeme atbildēs, ja citplanētieši izdomās pateikt cilvēcei "sveiki"

Komentāri 2

0/2000

Meza vidu nolaizas kosmosa kugis.Expedicijas vaditajs,kuga kapteinis, pasauc kuga psihologu un saka ,skaties ,Andrun ,mezmala radars uzrada divus vietejos,tu esi psihologs,ej un nodibini kontaktu !Citplanetietis pienak pie abiem vietejiem un saka - ,,Sveicinati !Esmu Andruns ,es.. ,, -Jonj,iepidzini Andrunam ,saka viens no zemiesiem un otrs pastiepj citplanetim glazi.Andruns iedzer,aizrijas ,sak klepot un samulsis aiziet. Nodibinaji kontaktu ,prasa kapteinis .Nepaspeju,vini man kaut ko deva iedzert ,es apsvilinaju rikli un nevareju parunat... Kapteinis liek Andrunam iet velreiz un but uzmanigakam,un nodibinat kontaktu... Andruns atkal pienak pie zemiesiem , un svinigi saka -esmu atnacis lai ...- Jonj,iepidzini Andrunam- atkal saka viens no zemiesiem un otrs pastiepj glazi.Andruns iedzer ,atkal apsvilina rikli un samulsis aiziet ...Kapteinis liek tomer Andrunam iet velreiz un uzreiz pateikt visu sakamo . Tas pieiet velreiz pie abiem zemiesiem - Labdien ,esmu Andruns ,kosmosa kugja psihologs ,atnacu nodibinat kontaktu ar zemiesiem ... Jonj,Andrunam vairak nelej ...

 15  0 atbildēt
Varbūt nevajag meklēt piedzīvojumus uz savu 5. punktu, kamēr mēs atrodamies primāta attīstības līmenī (Visuma izmēros)?
 0  0 atbildēt