local-stats-pixel

Skyway 67902

109 74

SkyWay pāriet uz jaunu etapu 14.1.

SkyWay kompāniju grupa paziņo par veiksmīgu 13. attīstības posma pabeigšanu un pāreju uz 14.1. posmu. Pāreja uz jaunu attīstības posmu notiks 2019. gada 5. decembrī pulksten 23:59 (Maskavas laiks) un tam sekos pašreizējā diskonta samazināšana.

13. posmā kompānijas darbībā tika ieviesta industrija 4.0, pateicoties kurai notika vismodernāko kiberfizisko sistēmu integrācija ražošanā. Tika modernizēta ražošana: tika nodots ekspluatācijā jauns korpuss. SkyWay tika nosaukts starp ekspertiem SDG («Ilgtspējīgas attīstības mērķi»emotion – programmā, kuru ANO pieņēma 2000. gadā, oficiāli sauktā «Mūsu pasaules pārveidošana: darba kārtība ilgtspējīgas attīstības programmai līdz 2030. gadam». Tika modernizēta kopņu viadukta ritošā virsma, kā arī veikta energoapgādes, uzlādes un strāvas noņemšanas no sliežu ceļa struktūras elementu testēšana, kā arī jaunu konstruktīvu risinājumu pārbaude attiecībā uz ritošā sastāva elektroapgādes risinājumiem. Kravu komplekss parādījās galīgajā formā. Ir sākušies ātrgaitas junibusa izmēģinājumi. Izlaista vesela virkne inovatīvu izstrādājumu drošības sistēmu, automātisko vadības sistēmu, instrumentu un celtniecības aprīkojuma jomā.

14. posma plānos – projekta Apvienotajos Arābu Emirātos paplašināšana un turpmāka transporta, enerģētikas un informācijas tehnoloģiju attīstība, jaunu uzņēmējdarbības un partnerības kontaktu nodibināšana.

Šajā rakstā:

* Anatolija Junicka atbildes uz investoru jautājumiem (video)

* AAE televīzijā publicētas reportāžas par Šārdžas šeiha vizīti SkyWay inovāciju centrā (video)

* Šārdžas emīrs apmeklēja SkyWay inovāciju centru AAE

* EkoTehnoParkā atklāts jauns SkyWay izmēģinājumu komplekss (video)

* GreenWay – ceļš SkyWay biotehnoloģiju attīstībai (video)

* Pabeigta SkyWay izmēģinājumu centra AAE nodošana ekspluatācijā

* Kā darbojas SkyWay kravas transporta komplekss? (video)

* Jaunas iekārtas SkyWay ražošanā (video)

* Jauni SkyWay ražošanas cehi

* Kur tiek ražots SkyWay transports? (video)

* SkyWay speciālisti tikās ar tehnoloģiju kompāniju pārstāvjiem

* Tehnoloģiju cīņa: SkyWay vs tramvajs

* Sarunas ar potenciālo izejvielu piegādātāju stīgu transporta sērijveida ražošanai

* Intervija ar kompānijas Bekaert pārstāvi (video)

* Reporter.ru «SkyWay - principiāli jauna transporta sistēma»

* SkyWay EkoTehnoParks: ceļa struktūras un jaunā strāvas noņēmēja testi

* Kā simulācija palīdz uzlabot SkyWay transportu

* SkyWay forumā «Krievijas viedās transporta sistēmas»

* Tikšanās ar Voestalpine un Energocomplekt pārstāvjiem (video)

* SkyWay transports – labākā ātruma un efektivitātes kombinācija

* Krievijas universitāšu studenti raksta un aizstāv zinātniskos darbus par stīgu transportu

* Jaunākā tendence urbānistikā: aizliegt automobiļus

* «Jauna skola» pilsētplānošanā Ņižņijnovgorodā

* Kāpēc zinātnieki atbalsta SkyWay?

* Cik jāmaksā, lai glābtu vidi?

« 1  2  3  4 »
109 74 902 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 902

0/2000

Par kādu biznesa būtību tu tur runā? Nav nekādas būtības, bet ir konkrētas darbības, kuras biznesā veic, ja tu gribi izplesties ārvalstīs. Racionāli būs nevis nevadīt no Latvijas, bet tieši vadīt. Es skatos, ka tu nu galīgi nevari saņemties pat atzīt savas kļūdas, tev tas sāpes kaut kādas sagādā vai vilšanos? Es nesaprotu, reāli tev tiešām tādi kompleksi ir, ka nespēj pateikt, ka jā vecais, man nebija taisnība. Man nav vajadzīgas kaut kādas atvainošanās, bet vienkārši ar tevi nav iespējams normāli diskutēt, ja tu izliecis, ka nesaproti un nevari pateikt taisnību.

Runa gāja tikai un vienīgi par to, ka SW biznesa darbībām Emirātos tiek izveidota kompānija, kas pēc tavām domām bija nepareizi un tu nodēvēji to par vienu no krāpniecības iemesliem. Es tev ar Burgeri parādīju piemēru, jo savādāk tu to nesaproti un skatos, ka pat pēc piemēra parādīšanas tu saprast nevari vai negribi. Turklāt Burgeris nav vienīgais, kas tā strādā Latvijā, kā SW strādā Emirātos. Tā tas notiek visur un es jau to tev otreiz teicu, ka biznesā savādāk nevar būt, vienkāŗsi nevar.

0 2 atbildēt

Tā lūk maks šīs lietas notiek, jo tu to nezināji līdz šim. Arī Burger King, kas ir liels burgernieku tīkls, atvērs speciāli kompāniju Latvijā, kas no šejienes arī strādās, lai ieviestu tās burgernīcas šeit, bet tas, ka SkyWay atvēra kompāniju AAE, lai tur strādātu, tev likās aizdomīgi un galīgi nepareizi, kaut arī es normāli izskaidroju, kādēļ tas tiek darītsu n kādēļ nedrīkst un nevar nemaz tā nedarīt.

https://jauns.lv/raksts/bizness/363403-izveidota-jauna-kompanija-burger-king-ieviesanai-latvija?fbclid=IwAR2DBnMhX0JNPTSeu4vF2dNIUVZGc06JAgfqVSbfxlKxNM-H2CVye9vzbwk

0 2 atbildēt

Kur tad Pliineram ir bijusi taisnība? viņš pa lielam tikai heito pašu projektu un tehnoloģiju un tas arī vis. 

Vai lai cik jūs daudz neteiktu un teiktu, īstenībā vis tiek pierādīts ar izdarīto darbu.

SkyWay parast crowdinvesting projekts ir tapis par jau strādājošu kompāniju, kas maksā nodokļus, paplašina ražotnes, meklē darbiniekus un jau strādā ar partneriem AAE. Lai vai ko jūs teiktu, vis notiek pretēji tam, ko jūs esat teikuši.

IPO un visas pārējās lietas ir tikai daļa no kompānijas biznesa, kas nav prioritāte. Tā kā kam te piesieties? pilnīgi nekam, pilnīgi nekam nav kur piesieties emotion

0 2 atbildēt

Tas vai tiks uzbūvēts pirmais komercionālais projekts un kompānijas akcijas tirgosies biržā - ir pavisam cits jautājums. Ja tev būtu kaut mazākās sajēgas, kas tas ir par darbu un kas ir jaizdara, lai to panāktu, tad tu nerunātu. Uz to visu jebkurai transporta kompānijai aizietu daudzi gadi, turklāt SkyWay ir vienīgā kompānija pasaulē, kas ir no skaistiem animācijas klipiņiem, parādījuši jau fizisku darbu. Neviens nav tik tālu ticis un kaut ko realizējis, tā kā SW ir vispār kompānija, kuriem vajadzētu būt mazākie pārmetumi.

0 2 atbildēt

Nē, lašara esi tu, kuram izskatās, ka ir problēma ar galvu, jo kā normāls cilvēks var vienu dienu teikt, ka vis ir godīgi, uzticās un neviens nezog, bet nākamajā dienā kaut ko burkšķēt par ofšoru kontiem? Tas jau nekas, ka ja rītdien arābi kaut ko paziņos ļoti labu, tad tu uzreiz kā muļķis sāksi pielūgt SW, it kā tas būtu dzīvības un nāves jautājums. Tad paies nedēļa un tev atkal liksies, ka esi baigi apkrāpts. Tā tas iet un riņķi un tev kaut kas toč ar galvu nav kārtībā, vēl visam par virsu tu pats teici, ka nemaz netaisies mēģināt atgūt naudu, jo gaidi peļņu. 

Tev pie ārstā ir jāiet, nevis spokos jāsēž.

0 2 atbildēt

Tu vari teikt ko gribi, bet tu kļūdies emotion vis ir kārtībā un pats saproti, ka vis tikai iet uz priekšu, neskatoties uz jums heiteriem emotion nevienu centu neesmu nožēlojis, tā kā man nav par ko uztraukties emotion

0 5 atbildēt

Es nezinu, bet man jau nu būtu daudz daudz ērtāk, vienkārši izmantot NFC, ja es kaut kur brauktu ar vilcienu piemēram. Šādas profesijas, kā kasieri vispār pazudīs un nebūs vairāk. Jūs nepamnīsiet, kā automatizēsies vis apkārt, jau tagad neskaitāmas profesijas ir pazudušas, tie paši konduktori sabiedriskajā transportā. Principā jau tagad tev vairs nav vajadzīgs kasieris un biļete, lai kaut kur aizbrauktu, tā sistēma jau ir pusautomatizēta, bet ar laiku tā būs pilnībā automatizēta.

0 6 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »