Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
469

Cienījamie lasītāji (atturēšos no dzimtes piemērošanas, jo man vairs nav skaidrs cik tās šobrīd jau ir) kā arī pārējie meža tumsonīši (jā es runāju ar Jums nevakcinētajiem folijgalvām). Šodien pavisam vienkāršā valodā centīšos Jums iebarot Sorosa sponsorētus melus. Vai arī patiesību? Tātad ķeršos pie saviem ragiem, ko jau man dāsni devušas ir 2G,3G un 4G tehnoloģijas!

Kas ir 5G- tā ir nākamās paaudzes (ticiet vai nē piektā jau) mobilo datu apmaiņas tehnoloģija, kas paredz nodrošināt cilvēces attīstībai nepieciešamo tehnoloģisko nodrošinājumu tuvākajiem gadiem.

Kā tas darbojas- Melnā maģija, nopietni! Bet patiesība tā darbība īsumā neatšķirās daudz no jau esošajām. Tas darbojas līdzīgi kā tavs mājas WiFi rūteris, pie raidītāja pienāk datu kabelis un tālāk tiek dati nosūtīti bezvadu savienojumā un līdzīgi kā tavs vecais WiFi rūteris ar 2.4Ghz ir jau nomainīts uz 5Ghz rūteri, tā arī mobilie raidītāji tiek "nomainīti" pret jaunākiem.

Kādēļ tas nepieciešams- lai iznīcinātu visu dzīvo radību uz zemes un varētu brīvi valdīt ķirzakcilvēki! Bet patiesība ir tāda, ka mūsdienu fiziskie datu savienojumi sāk tuvoties savām maksimālajām iespējām un lai cilvēce un tehnoloģija spētu turpināt attīstīties ir nepieciešami jauni risinājumi un šobrīd kā optimālākais ir bezvadu tehnoloģijas, kam nav fizskajiem risinājumiem raksturīgo ierobežojumu.

Vai tas Tevi izceps kā "mikrenē"- Protams! Nē, tas nevienu neizceps un arī šūnas nepārveidos, jo visi šie meža dīvaiņi, kas par to sapņo, aizmirst vienu svarīgu lietu, neskaitot fiziskas stundu apmeklēšanu pamatskolā, ka ietekmi uz ūdeni rada jauda (W(att)), ne darbības frekvence (h(ert)z). Tātad ar ko atšķirās 5G raidītājs no mikroviļņu krāsns raidītāja, tā ir jauda, ja 5G raidītājs maksimums darbojas līdz 40W atrodoties 100+m attālumā un saskaroties ar organismu jauda vairs ir mērāma dažos mW, tad "mikrene" darbojas ar 800-1200W lielu jaudu koncentrētu noslēgtā 2-3L tilpuma telpā haotiski "bombardējot" visu kas tajā atrodas, kamēr 5G veido izcili precīzus, īsus savienojumus(Jā viņš nedarbojās nepārtraukti noklājot visu darbības teritoriju, bet veicot tiešu savienojumu pēc pieprasījuma). Jeb pile ūdens (5G savienojums) neko Tev nenodarīs, bet baseinā (mikrene) var noslīkt, lai gan abi ir tikai ūdens, atšķirību nosaka jauda vai tilpums!

BET TAS TAK IR KOBRA, tfu atvainojos IEROCIS- JĀ! Bet nē, kā jau iepriekšējā punktā minēju aršķirība no neletālajiem ieročiem un 5G atkal ir jauda, stara koncentrētība un attālums. Liela jauda un mazs attālums koncentrī vērts pret Tevi radīs ļoti nepatīkamu sajūtu un iespējams apdraudējumu veselībai.

Tātad īsumā 5G un vispār jaunās tehnoloģijas nav jāuzskata bez pierādījumiem kā drauds, bet gan kā gaisma mūsu attīstības tuneļa galā. Cilvēks jau dzīvo 3x ilgāk kā viduslaikos, mēs nemirstam no prastākajām infekcijslimībām un mūsu dzīve ir daudz komfortablāka. Tādēļ pirms uztin nākošo kāru follija uz galvas, padomā!

P.s max share printētā veidā uz sirdsmājiņas naglas!

5
469
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [68]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 01.08.19 22:12
28
1

Sekas tam, ka savulaik skolās atļāva izvēlēties mācību plūsmas - humanitārie vai eksaktie!

Visi gāja vieglāko ceļu, un nemācījās fiziku.

Tāpēc ir tik daudz dauņu.

Pretējā gadījumā šī diskusija vispār būtu lieka!

Kaijmans avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Dienas joksSpēja Mana Latvija!
  Kaijmans 01.08.19 15:27  
19
0
Gribi teikt,ka man tagad jāmet ārā visas follija cepurītes ko ģimenei sataisīju?
vecais_sakārnis avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  vecais_sakārnis 01.08.19 14:29  
16
0
Nu vispār arī folijcepurītes iedarbība uz smadzeņpodu ar nav pētīta)
Aivars Drabaks avatars
Medaļa Spoks
  Aivars Drabaks 01.08.19 16:30
15
0

Nespēj 4G nodrošināt kāds tur 5G   

Ērglis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Ērglis 01.08.19 15:23
16
2

Cilvēkiem visos laikos ir bijis iepotēts brēkt par visu jauno,tāpat arī šie brēcēji pēc laika aizvērsies.

Wicked Sick avatars
Medaļa DocentsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Wicked Sick 01.08.19 23:41
13
0

atbildot uz Vietējais Karalis komentāru " Fakts paliek fakts, nav pētījumu uz cil... "

Kad ieviesa elektrību, cilvēki brēca par to cik viņa ļauna, iznīcīga un nevajadzīga - pieslēdzot pie elektrības trusīti, trusītis mirst... Kad ieviesa mikroviļņu krāsnis, cilvēki brēca, ka tās izstaro radiāciju (tas jau ne kas, ka radiācijas nekādas tur nav un Faradeja režģis visu mikrovilni notur sevī), padara ēdienu nevērtīgu un kādas tik vēl muļķības... Kad ieviesa mobilos telefonus, arī klīda visādas baumas par kādām tik tur radiācijām utt. Tieši tas pats notiek arī šobrīd ar 5g... Pēc pāris gadiem šī visa ažiotāža jau sen būs aizmirsta un būs jau atrasts jauns apriešanas objekts. Starojums no Saules uz mūsu organismiem iedarbojas daudz, daudz, daudz nopietnāk....

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 01.08.19 15:28
13
1

Beidzot kāds prātīgs cilvēks lielajā aitu barā! Paldies, autor, taisni šādu rakstu sen vajadzēja!

Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 01.08.19 14:21  
13
3
Fakts paliek fakts, nav pētījumu uz cilvēka veselību. Man personīgi 5G nav vajadzīgs vispār un tā ir tikai papildus problēma, par kuru ikdienā domāt tāpat kā gaisa kvalitāte Rīgā, straujās klimata pārmaiņas un bēgļu kustība dēļ tām un ne tām.
Banančiks00 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  Banančiks00 01.08.19 15:26
11
1

Nedrīkst tik ļoti paļauties uz mūsdienu tehnoloģijām, saulei kādu dienu uznāks besis un visu elektroniku nosvilinās ar savu cme....  

Els Bels avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joks
  Els Bels 01.08.19 23:44  
8
0
atbildot uz KasparsPudniks komentāru " KĀDA ietekme uz cilvēka ķermeni un d... "

Tu esi pilnīgs muļķis, Riču brālīt! Mūziķa karjera neizdevās tāpēc tagad esi pievērsies sazvērestību teoriju sacerēšanai par 5G kaitīgumu?
Wicked Sick avatars
Medaļa DocentsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Wicked Sick 01.08.19 23:48
6
0

atbildot uz KasparsPudniks komentāru " KĀDA ietekme uz cilvēka ķermeni un d... "

Puis, vai tu maz zini, cik daudz un dažādu elektromagnētisko starojumu "tīklojumu summa" līdz tevīm nonāk no Saules?

LNT Degpunkts avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Oligarhs
  LNT Degpunkts 01.08.19 16:29
6
0

Pilnībā piekrist autoram nevaru, jo tomēr arī frekvence ne tikai jauda šajā spēlītē piedalās. Mikrenei tā ir 2.4GHz, kas speciāli izvēlēta kā ūdens molekulu rezonanses frekvence, respektīvi šī frekvence iesvārsta ūdens molekulas un ūdens ēdienā paliek siltāks. Šobrīd ar zemu jaudu šī frekvence kas varētu būt kaitīgākā mūsu organismam, tiek plaši izmantora wifi iekārtās. 5G izmantos krietni augstākas frekvences, tāpēc neredzu šeit iemeslu satraukumam. p.s tie kas šo sauc par radiāciju - no radiācijas spektra (x-rays) tos vēl šķir viss siltuma viļņu spektrs un redzamās/neredzamās gaismas starojuma spektrs

Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 02.08.19 18:26
6
0

1928. gadā cilvēki Latvijā vainoja radio ieviešanu slapjajā vasarā, kazi, no radio esot labības raža draņķīga, cāļi apsprāguši un kazas nobeigušās.

norlatvija avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  norlatvija 01.08.19 15:15
6
0

Nu re,normāls izskaidrojums nevis vai vai pasaules gals klāt!!!

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 02.08.19 17:20
5
0

atbildot uz jurikz komentāru " Nav pētījumu arī par ugunskura ietekmi uz ci... "

kā tad nav pētīts - viduslaikos uz raganām tikai tā veica ekspermentus..   

ZombijsLV avatars
Medaļa FukušimaMedaļa RecidīvistsMedaļa Bila acs
  ZombijsLV 01.08.19 23:31
5
0

atbildot uz KasparsPudniks komentāru " KĀDA ietekme uz cilvēka ķermeni un dzīv... "

Es piecus gadus guļu istabā, kur rūters ir rokas stiepiena attālumā. Jauni locekļi nav izauguši un vecie nav nokrituši, tāpēc esi tik jauks un izdzēs internetu savā datorā.  

mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 01.08.19 17:26  
5
0
varens sarkasms un apgaismības lādiņš labi, kā visa patiesība tiek skolā iemācīta, savādāk galīgi nezinātu - kas ir kas
chiitaks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Docents
  chiitaks 01.08.19 23:19
5
0

atbildot uz KasparsPudniks komentāru " KĀDA ietekme uz cilvēka ķermeni un dzīv... "

Tev kā īpašam cilvēkam, tātad:

1. Neko tas nemainīs, ka darbojas paralēli vairāku frekvenču raidītāji, to jau dara pašlaik un bāzēs kur būs uzstādīts 5G vairs nebūs nepieciešamības pēc 2G,3G un 4G raidītāja, jo atšķirībā no 4G 5G spēj nodrošināt arī balss pakalpojumu. Takā 5G samazinās tavu bubuli izmantotās frekvences un raidītājus.

2. Ja tu stāvētu 5m attālumā no raidītāja viņš arī neradītu nekādu efektu, jo atkal Tu aizmirsti tādu lietu kā jaudu un vēl vairāk tu aizmirsti ka visu jumtu materiāli, mājas sienas, paneļi utt darbojas kā jaudas slāpētāji un tādēļ raidītājs ko tu fiziski redzi nav tas kas apkalpo tuvumā esošās iekārtas!

3. Ja Tev ir tieksmes atkailināties publiskās vietās, tad tā jau ir citu institūciju darbībasd sfēra.

4. Atkal pierādi ka neizlasi nevienu argumentu, bet bļauj savu, raidītāji savā starpā nesazinās tādā veidā ko tava paranoja Tev liek domāt, takā arī no tā nav nekādas ieteikmes!

Jautājumi ir bezgala daudz un nav atbildes? Nepārtraukti tiek sniegti daudz izglītotāku cilvēku un institūciju atbildes, arī šeit, bet Tu to nespēj uzstver. Man ir aizdomas ka raidītājam uz taviem pleciem ir uztveršanas problēmas, ne atbilžu trūkums.

ottokaars avatars
Medaļa SpoksMedaļa ZebraMedaļa 1/13 kūciņas
  ottokaars 02.08.19 19:24
4
0

atbildot uz KasparsPudniks komentāru " KĀDA ietekme uz cilvēka ķermeni un d... "

Piedošanu, Kaspar, bet tu tieišām esi ABSOLŪTS analfabēts...

4G un 5G kopā... Un Vēl G, 2G un pusotra 3G, un 3 rūteri, un 72 mobilie telefoni, mikrene ar roltonu, VHF radio uz 107,2MHz un logs vaļā, bez krekla, bet durvis ciet un podā ūdens vēl tek... Un ja nu vēl bez apenēm un ar BT dildo intīmās atverēs un metāla pīrsingu kreiajā krūtī?!? WTF...    

No sērijas: "Viens muļķis spēj uzdot vaiāk jautājumu, kā 100 gudrie atbildēt"...

chiitaks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Docents
  chiitaks 01.08.19 14:56
4
0

atbildot uz Vietējais Karalis komentāru " Fakts paliek fakts, nav pētījumu uz cil... "

Nav pētijumu ne par sliktu vai labu iedarbību un 5G nav nekad bijis orientēts ikdienas lietotājam, tam ir pavisam citi pielietojumi, tādēļ arī nebrīnos, ka Tev nav vajadzīgs.

« 1  2  3  4 »