20

 285  0

Ar saules baterijām darbināma bezpilotu militāra lidmašīna tikko kā ir pārspējusi kosmisko lidojumu rekordu - Zemes orbītā tā ir pavadījusi 719 dienas. Kāds tieši ir tās orbītā atrašanās mērķis, nav zināms.

Komentāri 20

0/2000
Sazin kas tur vēl lidinās starp kosmiskajiem atkritumiem!
 11  0 atbildēt

Kāds jau zina, vienkārši nesaka visiem, klusē kā partizāni

 9  0 atbildēt

Šitais   x-37  jau    lido  tuvējā   kosmosā   gadus   10+  un  veiksmīgi   veic   lidojumus  no tuvējā  kosmosa    līdz   50 kilometrus atmosfērā  un atgriežas    tuvējā kosmosā  līdz    450 km....  ...   X-37       .... ir  jaunākās  paaudzdzes  space shuttle....       ....

 5  0 atbildēt

Atbilde ir elementāra:

1. tam ļotakam ir lēno neitronu kodolreaktora dzinējs ar RTG tipa ģeneratoru, bez cilvēkiem tas var darboties vismaz 20gadus pie nosacījuma, ka nav jāmaina lidojuma trajektorija. Ja ir jāmaina trajektorija, tad ir nepieciešams papildināt šķidras vielas daudzumu, kas tiek izmantots dīzēs, kuras attiecīgi tad arī kruķī uz visām pusēm to aparātu. Ar aparātu būs iespējams aizlidot ne tikai līdz marsam, bet arī atlidot no tā atpakaļ ar kravu (cilvēki paliks strādāt uz marsa). 

2. ķīna blefo, ka tai ir tāds aparāts, ķīnai varētu būt tikai raķete ar tāda tipa dzinēju. 

3. krievija arī grib tādu ļotaku, bet ir tikai stadijā, kad izmanto tikai raķetes, un pēdējais eksperiments izgāzās ar smagu blīkšķi (jeb sprādzienu), kuru centās noklusēt, jo raķetē tika uzstādīts līdzīga tipa dzinējs. krievija ir aiz ķīnas šādas tehnoloģijas izstrādē.

 4  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt

jācer ,ka krievi to jeņķu  kara lidmašīnu vienreiz notrieks---nav pieļaujams ,ka Zemes orbītā vai aiz tās notiek bruņošanās..tas mēsls ,tāpat kā acīmredzot visa jeņķlande ir jāiznīcina..būs mierīgāk..paliks mazāk  karu ,būs mazāk agresijas

 8  12 atbildēt