Apslēptās noliktavas telpas
Vieta bija tik sabojāta, ka tajā nebija iespējams iekļūt, tāpēc Peringam nebija iespējas uzzināt, vai viņam ir taisnība.
Desmitiem gadu vēlāk vācu ēģiptologs Ludvigs Boršards ignorēja Perringa apgalvojumus, kad viņš veica izrakumus šajā vietā 1900. gadu sākumā.
Ja viņš būtu papētījis tuvāk, vēsture varētu būt citāda. Tagad apvienotā Ēģiptes un Vācijas komanda, kas strādā, lai atjaunotu piramīdu, ir pierādījusi, ka Perringam bija taisnība.
Izmantojot lidaru — metodi, kas izmanto lāzera impulsus, lai iekļūtu šķēršļos, piemēram, koku lapotnēs vai sienās, lai redzētu, kas atrodas tālāk, pētnieki izpētīja ārējās un iekšējās ejas un kameras.
Temperatūras izmaiņas, augsts mitrums un vējaini apstākļi gadsimtu gaitā ir palīdzējuši dažām piramīdas daļām sabrukt.
Gruvešu notīrīšana no piramīdas un 3D karšu izveide ļāva pētniekiem labāk izprast tās struktūru, tostarp atrast astoņas iepriekš apslēptas telpas pie Perringa atrastās ejas.
Jaunatklātās kameras, visticamāk, ir noliktavas, kas paredzētas karalisko valdnieku apbedījumu objektu glabāšanai, norāda ēģiptologs Mohameds Ismails Haleds no Vircburgas Julius-Maximilians universitātes, kurš vadīja restaurācijas komandu.