Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
786

Viņi ir starp mums. Cik cilvēce ir pastāvējusi, tik ilgi ir bijušas biedrības, interešu grupas un domubiedru atklātas un ne tik atklātas kopienas, kurās ir apvienojušies cilvēki ar kopīgām interesēm vai mērķiem. Ir organizācijas, kas tiek uzskatītas par slepenām, bet tas ir radies no tā, ka nepiederošiem vienkārši nekas netiek atklāts. Tomēr neskatoties uz to daudzu slepeno biedrību noteikumi un principi ir diezgan labi zināmi.

MasoniOficiāli tā ir... Autors: Lestets Varenākās slepenās biedrības
1.

Masoni

Oficiāli tā ir radusies 1717.g., bet iespējams, ka tā jau pastāv no 14.gs. Ta bija domāta cilvēkiem, kas atbalsta filozofiskās tā laika idejas, t. sk. ticību uz augstāku būtni. Īpaša vērība tiek pievērsta morāles jautājumiem, bet pēc sazvērestības teorijām, viņi ir saistīti ar okultām praksēm un politikas ietekmēšanu. Mūsdienās biedrības ložas ir izplatītas pa visu pasauli un tradīcijas atšķiras, bet viens ir nemainīgs - par masonu var kļūt, ja persona, kas ir masons, tevi rekomendē. 

AsasiniBieži vien scaronī... Autors: Lestets Varenākās slepenās biedrības
2.

Asasini

Bieži vien šī slepenā biedrība no 11.gs. tiek raksturota kā kopiena, ko vada "vecs vīrs kalnos". Nosaukums ir kļuvis par sinonīmu slepkavām, bet tā bija viduslaiku islama sekta, kas nodalījās no citas sektas. Tā kā tā bija maza grupa bez armijas, tad viņiem nācās koncentrēties uz spiegošanu un svarīgāko ienaidnieku nogalināšanu nevis atklātu konfliktu. 300 gadu pastāvēšanas laikā viņi veiksmīgi nogalināja sultānus, vezīrus, kalifus un krustnešu līderus. Beigu beigās pasludināto Asasinu valsti iznīcināja mongoļu ordas, kas noveda pie viņu bibliotekas iznīcības, kā rezultāta liela daļa informācijas par viņu darbību tika pazaudēta. Iemesls, kāpēc mēs par viņiem zinām, ir to konflikts ar krustnešiem un Marko Polo stāsti. Pats vārds nozīmē hašiša lietotājs un tas nāk no arābu valodas slenga. 

Biedrība kas ir nodibināta... Autors: Lestets Varenākās slepenās biedrības
3.

Biedrība, kas ir nodibināta 1954.g. Apvieno cilvēlus no Eiropas un Ziemeļamerikas. Tie ir politiki, rūpnieki un finansisti. Viņi atbalsta Atlantismu, kas nozīmē ciešākas saites starp Ameriku un Eiropu, tāpat grupas mērķis ir novērst iespējamo karu un iedibināt vispasules valdību, ar mērķi novērst nevajadzīgu miljonu cilvēku nogalināšanu. Tā esot iespēja ietekmīgākajiem cilvēkiem pa tiešo apspsriest svarīgākās problēmas, bet par cik žurnālistiem ir aizliegts piedalīties un stingri ievēro privātumu, tad tā ir lieliska augsne sazvērestības teorijām. Tas neveicina caurspīdīgumu un izraisa bažas, ka grupas darbojas atsevišķu personu interesēs. Īpaši satraucoši liekas tas, ka grupas locekļi ir atklāti atzinuši, ka vispasaules valdība ir neizbēgama. 

IluminātiZem scaronī vārda... Autors: Lestets Varenākās slepenās biedrības
4.

Ilumināti

Zem šī vārda ir pastāvējušas dažādas organizācijas dažādos laikos. Pirmā oficiāla biedrība tika reģistrēta Bavārijā 1776.g. Par cik tās biedri cīnījās pret reliģiju un par liberālo ideju ieviešanu dzīvē, tad tās radītāts Adams Veisgaupts mira izsūtījumā, bet pati biedrība tika aizliegta dažus gadus pēc tās reģistrēšanas. Tomēr, iespējams, ka biedrība turpināja eksistēt slepeni un tai piedēvē ASV radīšanu un Krievijas revolūciju. Kopumā tā ir iemīļotākā biedrība, kurai piedēvē atbildību vai par visām mūsdienu nelaimēm un slepenu vispasaules valdību. 

Galvaskauss un kauliTā ir... Autors: Lestets Varenākās slepenās biedrības
5.

Galvaskauss un kauli

Tā ir Jēlas universitātes slepena biedrība, nodibināta 1832.g. To pārvalda Rasela Trasta asociācija, kurai pieder biedrības īpašumi un tā seko kārtībai organizācijā. Par tās biedriem kļūst Jēlas studenti un vairāki tās biedri ir kļuvuši par ASV prezidentiem. Varbūt tas varētu būt par pamatu baumām par tās lomu vispasaules kontrolē. Ir izteikti minējumi, ka tie ir iluminātu atzars vai šī biedrība kontrolē CIP

Ordo Templi... Autors: Lestets Varenākās slepenās biedrības
6.

Ordo Templi Orientis

Reliģiska organizācija, kas dibināta 20.gs. sākumā, ir pazīstama arī ar nosaukumu Austrumu templiešu ordenis. Zināmākais tās biedrs ir Aleisters Krovlijs. Tā ir radīta pēc Eiropas masonu parauga, bet Krovlija vadībā reorganizēta, nostādot Telemas likumu kā galveno principu - Do what thou wilt shall be the whole of the Law. To var interpretēt tā, ka cilvēka griba ir augstākais spēks. Lai arī tā ir kļuvusi mazāk slepena pēc Krovlija vadības, tās popularitāte is samazinājusies, bet tā ir ir saglabājusi iniciācijas rituālus, kas iekļauj sevī arī masturbēšanu, kopošanos un anālo seksu. Kā apgalvo bijušie biedri, tad tajā valda baiļu atmosfēra. 

Melnā rokaTā bija... Autors: Lestets Varenākās slepenās biedrības
7.

Melnā roka

Tā bija nacionālistiska teroristu organizācija nobināta 1912.g. Serbijā. Tas saknes ir meklējamas "Alpis", kas 1903.g. veica serbu monarhu slepkavību. Organizācijas mērķis bija atbrīvot Serbiju no Austroungārijas impērijas. Grupas darbība nebūtu nekas īpašs, ja ne vien tās līdzdalība prinča Ferdinanda slepkavībā, kas kļuva par formālu iemeslu 1. pasaules karam. To vadīja Dragutins Dmitrijevičs, kas bija serbu pretizlūkošanas vadītājs, tādējādi padarot, ka viss faktiski viss valsts aparāts atradās slepenas organizācijas pārziņā. Organizācija beidza pastāvēt 1917.g. Salonika tiesā, bet tās atzars Baltā roka kļuva par prinča Aleksandra pārvaldes orgānu pēckara Dienvidslāvijā. 

 

Zelta apļa bruņiniekiSlepenā... Autors: Lestets Varenākās slepenās biedrības
8.

Zelta apļa bruņinieki

Slepenā biedrība, kas pastāvēja 19.gs. vidū, Amerikas pilsoņu kara laikā. Tās mērķis bija anektēt "zelta apli" - daļu no Meksikas, Cetrālameriku, Dienvidamerikas ziemeļu daļu, Kubu un Karību regionu, un no tām izveidot 25 vergu valstis. Pieaugot vergu brīvlaišanas kustībai, tās biedri piedāvāja izveidot konfederāciju, kur būtu iekļauti ASV dienvidu štati un zelta apļa valstis. Kopumā vergturu mērķis bija iegut pietiekami daudz varas, lai viņi nezaudētu savu stāvokli. Pēc kara beigām tā esot kļuvusi par pagrīdes organizāciju, ar mērķi uzsākt otru pilsoņu karu pret ASV federālo valdību un, iespējams, tā ir līdzatbildīga par prezidenta Linkolna slepkavību. 

Tūles biedrībaTā bija vācu... Autors: Lestets Varenākās slepenās biedrības
9.

Tūles biedrība

Tā bija vācu okultistu un völkische atbalstītāju biedrība Minhenē, nodibināta 1911.g. Daži uzskata, ka patiesībā tā bija slepena biedrība, kas nodarbojas ar okultiem pētijumiem nacistu pārvalditajā Vācijā. Tas ir arī saprotams, jo šīs biedrība fokusējās uz āriešu rasas izcelsmes noskaidrošanu. Lai varētu iestāties biedrībā, vajadzēja parakstīt asins zvērestu, kura parakstītājs apliecina, ka viņa vai sievas senčos nav ebreju vai citu krāsaino rašu pārstāvju. Daži uzskata, ka biedrība bija atbildīga par nacistu, ar vril spēku darbināmu NLO radīšanu, bet šī grupa beidza pastāvēšanu 1925.g. 

Brīvības dēliTas bija vairāk... Autors: Lestets Varenākās slepenās biedrības
10.

Brīvības dēli

Tas bija vairāk kā patriotisks grupējums, kas pastāvēja 18.gs. ASV pirms tās neatkarības iegūšanas no Liebritānijas un cīnijas par kolonistu tiesību ievērošanu. Par viņu slavenako saukli kļuva "Ne nodokļiem bez pārstāvjiem" Tā bija kā reakcija uz britu parlamenta lēmumu par papildus nodokļu iekasēšanu ar mērķi uzturēt lielāku armijas kontingentu ASV teritorijā. Biedrība spēlēja nozīmīgu lomu ASV neatkarība un viņu vadībā tika radās ASV 1776.g. ar 13 štatiem.

Viņi ir tāpat atbildīgi par slaveno Bostonas tējas dzeršanu

0
786
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [29]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 04.08.16 17:12  
12
0

atbildot uz Mephisto komentāru "Pasaki man lūdzu kā šīs "īstās" slepenās sabied... " Demokrātija, cilvēkttiesības - tas viss ir fufelis. Placebo ar kuru var manipulēt ar miljoniem cilvēku. Kari, terorakti, pasūtījuma slepkavības, medicīnas aprūpe, pārtikas ražošana, tehnoloģiju attīstība - to visu kontrolē viena cilvēku grupa. Un lielās izvēles tev arī nav - to ko tev dod, to tu arī paņem. Tev var tikai likties, ka tu pats esi savas laimes un dzīves kalējs ( nē, nu samērā, Eiropā vēl pastāv šādas iespējas pašam kajt ko un kaut kā, bet drīz tas viss beigsies )... Tā nebūt nav paranoja, tas ir tas, kas notiek jau kopš Aukstā Kara, teikšu godīgi, tas notiek jau kopš viduslaiku sākuma, kopš templieši sāka vazāties pa pasauli...

spoku dienas doma

pikachu katie avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  pikachu katie 02.08.16 14:35
11
0

Ta tik turpinat! Bet runajot,par to slepenibu,tas vairs nav noslepums,par to runa katrs 3 cilveks  uz zemeslodes...Un patiesiba,vel viss nav atklats,tas kas seit ir uzrakstits,tas ir viena minimala dalja no ta kas bija patiesiba..

spoku dienas doma

misticismo avatars
Medaļa ArheologsMedaļa Dienas domaMedaļa Sensācija
  misticismo 02.08.16 19:32  
10
0
Beidzot kāds interesants raksts...
Kaugers avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa Sviestmaize
  Kaugers 02.08.16 13:41  
9
0
Vairs jau slepenas nav. BAD JOKE.

spoku dienas doma

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 02.08.16 17:33
9
0

Bildenbergi, masoni un Illumināti maitas... nekādu mieru viņi negrib un negrib 'novērst' miljoniem kara upurus. Drīzāk viņi kurina naidu. Ir sen jau zināms, kā sistēma strādā un, kas ir galvenie instrumenti....

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 03.08.16 07:11
6
0

atbildot uz nikromants komentāru " 10. Man liekas tu domāji "Tējas Ballīti... "

Nē, pameklē, kas ir Bostonas tējas dzeršana. Tas latviski arī tā saucas

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 04.08.16 12:45  
6
0
atbildot uz Mephisto komentāru " Un ir cilvēki kas nopietni tic šīm muļķ... "Ja vien tās būtu muļķības...
FEKS@speles avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FEKS@speles 04.08.16 13:40
5
0

Kur tad KKK -KU KLUX KLAN ?

vemejs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  vemejs 20.12.17 04:30  
3
0
Vienīgā normālā biedrība, ir brīvmūrnieki. Vismaz tās ēkas vēl ir redzamas un patīkami apskatīties, ja proti atpazīt tās ēkas. Bet tā palielam, cik zinu personiski, kas ir starp masoniem, viņi parasti ir iedomīgi, ietekmīgi cilvēki, kam tikai rūp paši sevis un kuri nebūs glābēji, jo viņiem deguns ir pārāk mākoņos. Kādreiz pats gribëju tikt iekšā, bet paldies, ka nebija tādu iespēju.
Anonīms
3301 07.02.18 21:41
2
0

atbildot uz Mephisto komentāru "Kā tas konkrēti ietekmē tavu dzīvi? Konkrēti ta... "

Gan jau tu esi viens kas ēd pārtiku ar E-vielām, patērē alkoholu, smēķē, lieto narkotikas, patīk savs dzimums. Dzīvo pēc pastāvošajiem Eiropas, Latvijas likumiem, medicīnisko aprūpi saņem rindas kārtībā, strādā 8 st. 5d saņemot par to neadekvātu atalgojumu, velc apģērbu, kas ir "modē", klausies mūziku kas ir "topā", izvēlies patēriņa preces, kas ir "topā", "labākās". Par visu šo mākslīgo labumu maksā ar šo "vērtīgo" naudu-dzīves mērķis nr.1.  Kur šeit ir tava griba, tava izvēle? Ja šīs grupas izlems indēt cilvēkus ātrāk, tad tu arī ēdīsi arsēnu un dzersi dzīvsudrabu, pat to neapzinoties. comitee 33

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 03.02.18 08:52
2
0

7. Serbs-asassins nebija daļa no melnās rokas, bet gan no masonu ložas, ko viņš arī netīšām atklāja tiesas laikā, kas ir redzams Austrijas tiesu protokolos. Adams Veishaupts bija nostiprinājis sakarus un sadabūjis daudzus fanātiskus sekotājus Eiropā un Ziemeļamerikā, kas turpināja viņa ''jaunās pasaules'' plānu jau, kad viņš pats sen bija atmetis kājas. Lai izraisītu starp-impēriju karu, bija mazliet jāpabojā pirmskara atmosfēra Eiropā, un Austrijas troņmantinieka nobliešana bija viena no tā veida darbībām. 

Cars Putins avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Cars Putins 06.08.16 13:18  
2
0
Kur bumerangs? Tāda krievu biedrība ar nopietnu konspirāciju.
Mephisto avatars
Medaļa SensācijaMedaļa DeputātsMedaļa Admins iesaka
  Mephisto 07.08.16 20:53  
1
0
atbildot uz freewayrunner komentāru "atbildot uz Jāņa oga komentāru " Demokrātija, ... "Par ko tieši?
nikromants avatars
Medaļa Holly ShitMedaļa BetmensMedaļa Recidīvists
  nikromants 03.08.16 00:02
1
0

Gribētu zināt, vai Austrumos ir slepenas organizācijas, citādi Eirope un Amerika, nedaudz Krievija arī, bet tādas specifiskākas organizācijas Indijā, vai Japānā, vai Ķīnā...vai tajā pašā Krievijā kaut vai... Proti Illuminati jau ir organizācija kas it kā ietver sevī "visu pasauli", tā tāda universāla, bet nu vairāk par tām mazajām doma.

FEKS@speles avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas joksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  FEKS@speles 04.08.16 13:43
1
0

atbildot uz nikromants komentāru " 10. Man liekas tu domāji "Tējas Ballīti... " Vesturiski saucas Bostonas Tejas Dzershana ,kad sameta jura ar muitu aplikto teju no Anglijas.

Mephisto avatars
Medaļa SensācijaMedaļa DeputātsMedaļa Admins iesaka
  Mephisto 04.08.16 15:14  
4
3
atbildot uz Jāņa oga komentāru "Ja vien tās būtu muļķības... "Pasaki man lūdzu kā šīs "īstās" slepenās sabiedrības ietekme tavu ikdienu? Tavas izvēles? Katru dienu indivīds izdara fundamentālas izvēles un tikai no tevis paša ir atkarīga tava dzīve, tev nevar atņemt tavu gribu, saprašanu un domu. Bet ja tu esi izlasījis pāris rakstus internetā par Iluminati u.c. "Slepenajām sabiedrībām" un jūties dikti apgaismots "aitu barā" tad man tev ir jaunumi. Tālāk par savu degunu neredzi.
janisjanis70 avatars
Medaļa Sudraba ninjaMedaļa SensejsMedaļa Jokupēteris
  janisjanis70 05.08.16 12:11
1
0

  

abatons avatars
Medaļa NostradamsMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  abatons 23.08.17 11:15
1
0

    

1laipnais@speles avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa ZeltrocisMedaļa Aspazija
  1laipnais@speles 12.10.18 04:48
0
0

O! Jāpazvana Naglim vai Grūtupam, lai iesaka mani  

Vai arī jāizbrauc pie Trukšņa, lai pieņem mani Asasinos, baigi gribās hašišu uzpīpēt  

freewayrunner avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  freewayrunner 07.08.16 16:27  
2
2
Ir 2016 gads , tāpat kā reliģijai , arī šiem štruntiem nevajadzētu ticēt ..