1889. g. vācu mākslinieks Francis fon Štuks radīja gleznu diez gan drūmos toņos. "Die Wilde Jagd" (Savvaļas medības) attēlo vācu dieva Votana vadītu mirušo procesiju. Tajā pašā gadā piedzima Hitlers un daudzi uzskata, ka tā pareģo nākotni. Nevar nesaskatīt līdzību ar Hitleru, vai ne?
Vai šī ir glezna, kas pareģoja Hitleru?4
Francis fon Štuks bija atzīts mākslinieks, kas lielākoties gleznoja tumšos toņos un šī glezna nav izņēmums. Pēc tās pabeigšanas kritiķi izteicās par to pozitīvi un tas bija atzīts mākslas darbs. Tas, kas ir attēlots gleznā, ir folkloras motīvs, ko var bieži sastapt Eiropā. Mirušie dieva vadībā dodās laupīt un medīt. Tikšanās ar viņiem nozīmē nāvi vai arī nokļūšanu pazemē. Tāpat tiek uzskatīts, ka to parādīšanās nozīmē vispārēju iznīcību un nelaimes. To, protams, var attiecināt uz Hitleru, bet realitātē glezna neparedzēja Hitlera un nacistu nākšanu pie varas. Tieši otrādi.
Hitlers šo gleznu iemīļoja jau 13 gadu vecumā un tā kļuva par iedvesmas avotu viņam. Tas nav gluži, kas tāds, ko piekārt dzīvojamā istabā pie sienas, bet, Hitleram nonākot pie varas un kļūstot par fīreru, viņš iegādājās gleznas oriģinālu un turēja to savā privātajā kolekcijā. Daudzi vēsturnieki apgalvo, ka Hitlers ģērbās un modelēja savu ārieni atbilstoši gleznā redzamajam Votanam. Starp viņiem ir līdzība un kas līdzīnājas kuram paliks līdz galam neatbildāms jautājums, bet kā viens tā otrs sēja aiz sevis iznīcību un nāvi.