local-stats-pixel

Nemo punkts - tālākā vieta no sauszemes18

367 0

Cik tālu var aizbraukt no sauszemes? Tādu vietu arī sauc par nepieejamības polu. Tā droši vien būtu ideāla vieta, kur atpūsties no ikdienas stresa? Punkts Nemo atrodas aptuveni 1600 km attālumā no tuvākās sauszemes. Eksperti ir ilgi lauzījuši galvas par to, kur tieši tas atrodas, bet, tieši pateicoties modernajām tehnoloģijām, to 1992. g. atklāja inženieris Hrvoje Lukatela. Tā vietā, lai kaut kur dotos Lukatela izmantoja programmatūru, ka izskaitļoja punkta atrašanās vietu, ņemot vērā arī Zemes izliekumu. Diez vai pārskatāmā nakotnē kaut kas mainīsies, punkta precīza vieta var nobīdīties, pateicoties erozijas procesiem, bet tikai par dažiem metriem. Patiesībā tas atrodas tik tālu no apdzīvotām vietām, ka tuvākie cilvēki ir astronauti!

367 0 18
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 18

0/2000
Piesārńo jau tikai šķībacainie idioti, kuriem upes ir zaļas un gaiss izskatās kā ugunsgrēkā un vēl šitie melnie pērtiķi, kuri drāžas pa labi kreisi, dirš visur kur var. Fuj!
7 1 atbildēt

Forši,bet bilžu gribas vairāk...es no palīgskolas un labāk varu ierubīties,ja vairāk uzskates materiāla emotion 

3 0 atbildēt

nu astranauti, tikai dažas minūtes - diennaktī - ir tvākie cilvēki..  

jo, nu ļoti ātri mainā to attālumu emotion

1 0 atbildēt

Ka vienmer interesanti lasit Lester! emotion emotion Interesanti butu raksts par petijumu kas ta bija par skanu 1997 gadaa emotion

1 0 atbildēt

 emotion 

1 0 atbildēt
Baltijas jūra IR piesārņota! Tā IR netīra!
1 0 atbildēt

Tieši nesen uzzināju par šo vietu ... no Krievijas raidījuma ''Kas ? Kur ? Kad ?''  emotion

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

Interesanti emotion  emotion 

0 0 atbildēt