Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [198]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
ivs 06.04.19 14:20
1
0

atbildot uz blusu_kerajs komentāru "Nu re, man nebūs jāraksta par PSRS laiku pozītī... "

>>blusa, toreiz jau bija pa visam citi laiki, un nedrīkst pašreizējos laikus salīdzināt  tieši  kas bija pirms 30 gadiem!!!   es personīgi vel atceros laikus, kad telegrammu no pasta  nodaļas sūtīju ...Tu atceries tādu arhajisku saziņas veidu, kā  telegrammu nosūtīt!??  pieņemu ka lielākā daļa te komentētēju vispār nespētu saprast, kas tā tāda telegramma ir)???   

tagad cilvēks ir ieslēdzies savā pasaulītē, jo  tehnoloģijas tagad dod iespējas   komunicēties attālinati viens ar otru, nekā tas bija pirms 30 gadiem!!!   Pirms 30 gadiem ,ja gribēji  sazināties ar kādu savu čomu, un pa aliņam iedzert, tad bija vesela komunicēšanās procedūra jāizdara jau no paša sākuma.....teiksim jāatrod  pierakstu kladē konkrēts telefona numurs,kam Tu gribi piezvanīt, pēc tam  jāatrod telefons no kā varētu piezvanīt iedomātajam  adresātam, pēc tam ,ja labi paveicas  vari sazvanīt  numuru uz kura galā itkā varētu atrasties tevis iedomātais cilvēks.....  un tikai pēc tam varēji  k-kādas lietas sarunāt, ja  trubai otrā  galā  tomēr izrādījās pieslēdzies nevis sievas māte vai kas cits, bet tevis iedomātā persona!!??     bija interesanti un  cilvēku savstarpējā komunicēšanās bija savādāka---vairāk tieši savstarpēji lietas kārtoja, nekā tagad.....???

Alise Valners avatars
Medaļa IntelektuālisMedaļa IntelektuālisMedaļa Spoks
  Alise Valners 06.04.19 15:39
1
0

bija garšīgi.. millions reižu garšīgāk. plaukti itkā tukši veikalos, bet mājās cilvēkiem viss bija. smieklīgi un superīgi BIJA! un izbija... hmmmm... Un spekulanti oi super man noteikti patika. bohēma.. centristi.. fantastiskas iespējas izklaidei.. tad bijām baigie nacionālisti, meta ārā no komjaunatnes, jautrība. a tad viendien 5.00 no rīta ieradās čeka, sagrāba, paturēja pagrabos utt utml.. un aizliedza studēt augstskolā, nav vairs smieklīgi. bet tad barikādes un jaunas iespējas. Bet doktordesa bija izcila ņamma. tad.

Anonīms
ivs 06.04.19 15:00
1
0

atbildot uz Lestets komentāru " Man laikam vajadzēja bildes no Amerikas likt... "

.tu esi dzīvojis, vai kaut mirkli izbaudījis  dzīvi ussr  sistēmā, vai esi piedzimis  kaut kad pēc 1991 gada???    USSR laikos  cilvēki  zināja,kas ir marinēt  dārzeņus  un veidot  pārtikas uzkrājumus  vienai ziemai  !!)  

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 06.04.19 18:44
1
0

atbildot uz Zanzanīte komentāru " Šo savārstījumu ir uzcepis tīnītis, kur... "

tā runāja partijas funkcionāri izskatās, ka daži vēl dzīvi

Anonīms
Anonīms 06.04.19 22:44
2
1

Ja kāds stāsta ka krievu laikos veikalos varēja bez problēmām desu dabūt, tad viņš muld!!!  Krievu laikos bez ilgām stāvēšanām rindās varēja tikai zirga desu nopirkt kaut katru dienu!!!!  Normālo doktora  vai piena desu  lai dabūtu bija pat citas reizes rindā par vietu jākaujās!!!!

DarknessRose avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Dienas domaMedaļa Veiksmes lāde
  DarknessRose 06.04.19 18:31
1
0

atbildot uz Zanzanīte komentāru " Šo savārstījumu ir uzcepis tīnītis, kur... "

Zanīt, tev vecāki čekā strādāja? Tu saki, ka saražoja tik, cik varēja nopārdot, bet saki, pēc kuras firmas sviesta tad stāvēja lielās rindās, bet kuru izlepušie padomju pilsoņi negribēja? 

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 06.04.19 23:01
1
0

atbildot uz Zanzanīte komentāru " Par raksta autoru nav šaubu, tas ir tīnītis,... "

Cik lieliski un dziļejoši secinājumi     

Realmaven avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Realmaven 07.04.19 01:37
1
0

atbildot uz TsarAlexander komentāru " Tu šeit esi vienīgais pielūdzējs. Tu pielūdz... "

beidz smirdinaat gaisu, kremlja trolli...

Anonīms
Ivars 07.04.19 07:32  
2
1
Toties darbs bija visiem.
DarknessRose avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Dienas domaMedaļa Veiksmes lāde
  DarknessRose 07.04.19 12:18
2
1

atbildot uz Ivars komentāru " Toties darbs bija visiem. "

Jo nestrādāt bija noziegums.

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 07.04.19 20:09
2
1

Tā bija, bet laikam daudziem tas ir aizmirsies, vai daudzi to nav pieredzējuši.  

Anonīms
Anonīms 06.04.19 08:04
1
0

sas=istībā ar paiku pārspīlēts. bija gan končas gan limpenes. ja zinaja kada veikala pievedums visi draudzigi gaja stavet milzigajas rindas. un vel pluss-ediens nebija saķīmiķots

 

Anonīms
Uldis 06.04.19 08:17
1
0

atbildot uz Anonīms komentāru " sas=istībā ar paiku pārspīlēts. bija ga... "

.jā,tas  tiesa,kad ledenes un vafeles un cepumus un limonādi SPORTS un Buratino  varēja veikalos nopirkt cik uziet!PEPSIS un BAIKĀLS jau gan  gan bija deficīta prece!!  Banānus veikalā varēja dabūt vienu reizi gadā vel galīgi zaļus un tad pēc banāniem bija rindā jāstāv  jau no iepriekšējās dienas pusnakts lai nākamā dienā pēcpusdienā izstāvot rindu ,ja paveiktos arī varēja tos zaļos banānus dabūt kurus pēc tam 4 nedēļas uz skapja augšas gatavinājām kamēr palika tādi jau padzelteni un ar melni raibām mizām!)   Doktora desa gan bija veikalos gandrīz  katru dienu nopērkama, bet normāli gaļas izstrtādājumi jau bija deficītā prece,jo gaļas produkti kā tādi principā nebija, izņemot vistu kājas,galvas gaiļu sekstes gan varēja pat katru dienu dabūt cik vēlies)

Anonīms
diga 06.04.19 10:00
1
0

atbildot uz blusu_kerajs komentāru " Lasīt bija jautri. Es tevis aprakstīta... "

Tā saucamajiem jauniešiem var ieborēt jebkurus izdomājumus --tie ar savām vājajām smadzenītēm visu ko "'aprīs"" 

Anonīms
ivs 06.04.19 10:06
1
0

atbildot uz diga komentāru " Tika viena leita ..nīstajos PSRS laikos... "

.....kā tad, pesticīdus minerālmēslus  un ķīmiju gāza uz laukiem kā maz neliekās ar lielu rezervi!!  piedevām nīstajos psrs laikos piens bija pilns ar antibiotikām, jo govis zootehniķi špricēja pēc psrs uzstādītiem plāna izpildes normatīviem!!   zootehniķiem bija uzdotais plāns gadā izlietot tur tik un tik litrus antibiotikas, neņemot vērā reālās nepieciešamības vajadzības!!   es laukos esmu dzīvojis psrsā un zinu, cik tonnas antibiotikas zootehniķi špricēja piena govīs!!!    ja zootehniķis bija kodienā aizgājis un antibiotikas nebija salaidis laicīgi  piena govīs, tad tās ampulas likvidēja aiz fermas mežā tur pat kur parasti noraka sprāgušās govis un teļus, lai atskaitēs parādītu ka ir izlietots nepieciešamais daudzums antibiotiku!!!!  tu pat nezini kādus meeslus mēs caur pienu dzērām psrsa laikos un cik lielos daudzumos!!!!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.04.19 10:19
1
0

atbildot uz Uldis komentāru " Atceros kā šodien, ka MINSKAS lielveikalā pie... "

Ja "izmeta" kādu deficītu (Liepājas kafiju, apelsīnus vai ko citu) veikalā bija pamatīgs ļembasts. Šampīti Jaunajam gadam jau mēnesi iepriekš bija jāsagādā.

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 06.04.19 10:22  
1
0
atbildot uz Naete komentāru "atbildot uz blusu_kerajs komentāru "Pilniigi pi... "

Es taču tev neprasīju
Anonīms
ivs 06.04.19 11:05
1
0

atbildot uz Latvietis99 komentāru " Tad jau tavi vecāki bija partijas funkcionāri... "

tiem kam radinieki dzīvoja rietumos un sūtīja valūtu  bada cietējiem uz dzimteni...khm,khm varēja čeku veikalā labi iepirkties, jo teiksim vienu sharp vai sony kasešu magnetafonu ,kas rietumos maksāja 85-150 dolāros, te pēc tam varēja noandelēt par  2500 krievu rubuļos, kad dolārus pret rubuļiem mainīja  oficiāli laikam 1:0,75   ??   bet čeku dolārus mainīja laikam 1:1!!  normāls biznes bija tiem, kas varēja oficiāli tikt pie dolāriem vai vācu markām un pēc tam čeku veikalā vienu sharp kasešu maģi nopirkt un kādam pēc tam nopārdot par divām štukām!!)      parasti šādus pirkumus pirka psresā tie kas bija pie naudām,karoče partijas funkcionāri vai tuvi situēts elites kontingents.jo normāli mirstošā sabiedrības daļa. kas pelnīja vidēji ap 125-180 rubuļus mēnesī par tādām lietām varēja tikai sapņot savos visslapjākajos nakts sapņos!!)     

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 06.04.19 11:12
1
0

atbildot uz ivs komentāru " tiem kam radinieki dzīvoja rietumos un sūtīja... "

Tev taisnība, tā bija, bet pateikšu pilnīgi atbildīgi - tie magnetafoni par 80-150 usd salīdzinot ar to pašu MAJAK skanēja briesmīgi!!! Tikai idiņi tādus pirka.

Anonīms
Kautkaskautkur 06.04.19 11:39
1
0

atbildot uz Naete komentāru " Pilniigi piekriitu, un tos kuri bljauj ... "

Lētāk ir biļete uz Maskavu, nekā apmaksāt psihologa sesijas

« 3  4  5  6  7 »