Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
103

Kas ir Latvijas Reģionu alianse? Ko pārstāv Artuss Kaiminš? Kā viņš ir saistīts ar Šķēli, Godmani un Šleseru?

Sākās viss sensenos laikos... Autors: Salcika Pētījums ar infografikām par LRA un Artusu Kaimiņu
1.

Sākās viss sensenos laikos, kad ilgi pēc jau mītiskajiem prihvatizācijas un valsts nozagšanas procesies, kas izstūma pusi mūsu karļvalsts emigrācijā uz ārzemēm, oligarhu novājinātie spēki apvienoja TP un LPP/LC un izveidoja PLL.

Pēc laika PLL iekļuva Saeimā... Autors: Salcika Pētījums ar infografikām par LRA un Artusu Kaimiņu
2.

Pēc laika PLL iekļuva Saeimā un tur izveidoja neformālu koalīciju ar Saskaņas Centru, pēc kā tika atlaista Saeima un PLL gāja bojā un izformējās mazās partijās.

Tālāk daļa no scaronīm... Autors: Salcika Pētījums ar infografikām par LRA un Artusu Kaimiņu
3.

Tālāk daļa no šīm partijām cīnās par ietekmi Vienotībā, bet spēcīgākās veido LRA projektu. Uz EP velēšanām tas izskatījās šādi (bilde ir taisīta gadu pirms vēlēšanām, tāpēc vēl nav bildē precīzs nosaukums un logo).

 

Vienu no LRA balstiem... Autors: Salcika Pētījums ar infografikām par LRA un Artusu Kaimiņu
4.

Vienu no LRA balstiem Vidzemes partiju veido šādi cilvēki.

 

Vidzemes Partija

 

Valde

Vents Armands Krauklis – No TP ievēlēts par Valkas mēru. No TP ievēlēts par Saeimas deputātu. TP ziedojis 12 580 Ls, PLL ziedojis 1 000 Ls. Vidzemes Partijas valdes loceklis un priekšsēdētāja vietnieks.

Laimonis Sīpols – Startējis un ievēlēts par Alūksnes novada domes deputātu no LPP/LC. Bijis Vidzemes Partijas Valdes loceklis.

Vladimirs Samohins – Startējis un ievēlēts par Pļaviņu novada domes deputātu no TP. TP ziedojis 500 Ls, PLL ziedojis 1 500 Ls. Bijis Vidzemes Partijas Valdes loceklis.

Ilgonis Leišavnieks – Startējis Ķekavas novada domes vēlēšanās no SCP. SCP ziedojis 2 150 Ls, Vienotībai ziedojis 400 Ls.

Guntis Gladkins – No JL ievēlēts par Rūjienas mēru. Vidzemes Partijas valdes loceklis un priekšsēdētājs. JL ziedojis 120 Ls.

 

Reģionu līderi

Aizkrauklē, Leons Līdums – no TP ievēlēts par Aizkraukles mēru. TP ziedojis 4500 Ls.

Amatā, Valdis Lācis - no LPP/LC ievēlēts par Amatas novada domes deputātu.

Alūksnē, Aivars Fomins - no TP ievēlēts par Alūksnes mēru.

Aloja, Jānis Bakmanis – no PS ievēlēts par Staiceles mēru. Ziedojis naudu JL un PS.

Inčukalnā, Zinaīda Gofmane, no TP ievēlēts par Inčukalna novada domes deputāti.

Ķegumā, Raivis Ūzuls, no TP ievēlēts par Ķeguma novada domes deputātu.

Lielvārdē, Jānis Āboliņš, iepriekš startējis no TP. Ziedojis TP 6 000 Ls.

Limbažos, Andris Garklāvs, iepriekš startējis no LPP un LPP/LC. Ziedojis LPP 1210 Ls, LPP/LC 1250.

Madonā, Andrejs Ceļapīters - no TP ievēlēts par Madonas mēru. TP ziedojis 300 Ls.

Gulbenē, Dainis Švika – no TP ievēlēts par Gulbenes mēra vietnieku. TP ziedojis 300 Ls.

Smiltenē, Māris Rungulis, iepriekš startējis no TP. TP ziedojis 500 Ls.

 

Reģionu Alianses un Vienotības biedri, kas palīdzējuši palīdz dibināt VP

Cēsīs, Jānis Rozenbergs - no TP ievēlēts par Cēsu mēru. TP ziedojis 300 Ls, LC ziedojis 310 Ls, Vienotībai ziedojis 30 Ls. Šobrīd pievienojies Vienotībai.

Gulbenē, Normunds Mazurs, 2013. gada vēlēšanās ievēlēts par Gulbenes novada domes deputātu no Reģionu Alianses un ir ziedojis RA 100 Ls un TP 500 Ls. Kā arī Nikolajs Stepanovs, 2013. gada vēlēšanās ievēlēts par Gulbenes novada domes deputātu no Reģionu Alianses un ir ziedojis TP 270 Ls, PLL 500 Ls un RA 200 Ls.

Otru no LRA balstiem Reģionu... Autors: Salcika Pētījums ar infografikām par LRA un Artusu Kaimiņu
5.

Otru no LRA balstiem Reģionu aliansi veido šādi cilvēki.

 

Reģionu Alianse

 

Valde

Uģis Mitrevics, iepriekš startējis vēlēšanās no Latvijas Ceļa. No LC ievēlēts par domes priekšsēdētāju. Reģionu Alianses valdes loceklis.

Māris Dzenītis, Tautas Partijai ziedojis 9999 latus, Latvijas Ceļam 6080 latus. Reģionu Alianses valdes loceklis.

Dainis Liepiņš, iepriekš startējis no PLL, kā arī no LPP/LC. Pazīstams arī kā Šlesera labā roka, bijis vislielākais pelnītājs Aināra Šlesera vadītajā Satiksmes Ministrijā, nopelnot aptuveni 480 000 latu (Tvnet, 19.09.2010 ). Ziedojis LPP 29 800 latus, LPP/LC ziedojis 5 000 latus, PLL ziedojis 10 000 latus. Parakstījis PLL manifestu. Reģionu Alianses valdes loceklis.

Dagnis Straubergs, iepriekš startējis vēlēšanās no Latvijas Ceļa, kā arī no LPP/LC. Latvijas Ceļa ziedotājs. No LPP/LC ievēlēts par domes priekšsēdētāju. Reģionu Alianses valdes loceklis.

Rihards Melngailis, iepriekš startējis vēlēšanās no Tautas Partijas, PLL, kā arī no LPP/LC. Parakstījis PLL manifestu. No LPP/LC/TP ievēlēts par domes priekšsēdētāju. Reģionu Alianses valdes loceklis.

 

Reģionu līderi

RA Krimuldas reģiona līderis - Guntars Grīnvalds, iepriekš startējis vēlēšanās no LPP/LC. LPP ziedojis 5850 latus, tāpat arī ZZS ziedotājs. LPP Tieslietu Ministrs.

RA Baldones reģiona līdere - Karīna Putniņa, iepriekš startējusi vēlēšanās no apvienotā saraksta ar TP. Ziedojusi Tautas Partijai. No ar TP apvienotā saraksta ievēlēta par domes priekšsēdētāju. Lai sabiedrībā radītu iespaidu, ka nav kopā ar TP, startēja divos sarakstos, vienu no kuriem vadīja K. Putniņa otru E. Pūce, kas nu 2013. gada vēlēšanās atkl ir apvienoti.

RA Mārupes reģiona līdere - Līga Kadiģe, iepriekš startējusi vēlēšanās no Tautas Partijas, kā arī no PLL.

RA Saldus reģiona līdere - Indra Rassa, iepriekš startējusi vēlēšanās no Tautas Partijas. No TP ievēlēta par domes priekšsēdētāju.

RA ALojas reģiona līdere - Dace Vilne, iepriekš startējusi vēlēšanās no Tautas Partijas. No TP ievēlēta par domes priekšsēdētāju.

RA Gulbenes reģiona līderis - Nikolajs Stepanovs, iepriekš startējis vēlēšanās no Tautas Partijas, kā arī no PLL. Ziedojis, Tautas Partijai, PLL, RA un SC, piekam ziedojums RA un SC notika vienā dienā. Parakstījis PLL manifestu.

RA Limbažu reģiona līderis - Ziedonis Rubezis, iepriekš startējis vēlēšanās no Tautas Partijas. Tautas Partijai ziedojis 2500 latus.

RA Grobiņas reģiona līderis - Jānis Neimanis, iepriekš startējis vēlēšanās no PLL, kā arī no LPP/LC. Latvijas ceļa un LPP/LC ziedotājs.

RA Kandavas reģiona līderis - Ainārs Vilkaušs, iepriekš startējis no Latvijas Ceļa, Latvijas Ceļa ziedotājs.

RA Lielvārdes reģiona līderis - Aivars Troska, iepriekš startējis vēlēšanās no Latvijas Ceļa, kā arī no LPP/LC. Latvijas ceļa un LPP/LC ziedotājs.

RA Smiltenes reģiona līderis - Ainārs Mežulis, iepriekš startējis no LPP/LC. Latvijas Ceļa ziedotājs. Radinieki vinnē domes konkursos (Tvnet, 26.07.2010). No LPP/LC ievēlēts par domes priekšsēdētājs.

RA Ozolnieku reģiona līderis - Zigmārs Babčuks, iepriekš startējis vēlēšanās no LPP/LC.

RA Stopiņu novadā startēja kopā ar LPP/LC (CVK, 2009).

PLL paziņo, ka RANA ir tās sabiedrotais (Latvijas Vēstneša Portāls, 11.05.2010).

 

Un tad vēl Latgales... Autors: Salcika Pētījums ar infografikām par LRA un Artusu Kaimiņu
6.

Un tad vēl Latgales partija.

Latgales Partija

 

Valde

Aldis Adamovičš – no TP ievēlēts par Preiļu novada domes priekšsēdētāju. Latgales Partijas valdes loceklis un priekšsēdētājs. TP ziedojis 1 600 Ls (Kāds Aleksandrs Adamovičš ziedojis SCP ~ 30 000 Ls).

Jānis Lāčplēsis - no LPP/LC ievēlēts par Daugavpils mēru, no Latvijas Ceļa ievēlēts par 7. Saeimas deputātu, no Vienotības ievēlēts par 11. Saeimas deputātu. Latgales Partijas valdes loceklis un priekšsēdētāja vietnieks. Ziedojis LC 2200 Ls, JL 2500 Ls, Vienotībai 2600 Ls.

Alīna Gendele – no LPP/LC ievēlēta par Ludzas novada domes priekšsēdētāju. Latgales Partijas valdes locekle. Ziedojusi Latvijas Ceļam 110 Ls.

Viktors Stikuts - no TP ievēlēts par Dagdas novada domes priekšsēdētāju. Latgales Partijas valdes loceklis.

Sergejs Maksimovs - no LPP/LC ievēlēts par Viļakas mēru. Latgales Partijas valdes loceklis. Ziedojis Jāņa Urbanoviča vadītajai TSP 4000 Ls.

Ināra Ņikuļina - no TP ievēlēta par Balvu novada domes priekšsēdētāja vietnieci. Latgales Partijas valdes locekle. Ziedojusi TP 2600 Ls, PLL 200 Ls.

Pēteris Laganovskis - no LPP/LC ievēlēts par Kārsavas novada domes priekšsēdētāja vietnieku. Latgales Partijas valdes loceklis. Ziedojis LPP 1100 Ls, LPP/LC 350 Ls.

Valdis Stepiņš – startējis vēlēšanās no LPP/LC. Latgales Partijas valdes loceklis.

 

 

Reģionu līderi

Viļānos, Inga Strūberga – startējusi no Saskaņas Centra.

Varakļānos, Andrejs Naglis – ziedojis LPP 9 200 Ls.

 

 

Un pēc tam kad partija... Autors: Salcika Pētījums ar infografikām par LRA un Artusu Kaimiņu
7.

Un pēc tam, kad partija izgāzās EP vēlēšanās, tā saprata, ka cilvēkiem īsti nepatīk, tapēc piesaistīja cilvēkus no malas - kolaborantus, kas spētu dot organizācijai tautas atbalstu un klusinātu tās pagātnes saites.

 

Un šeit arī parādās Artuss Kaimiņš un citi, kam organizācijā nav nekādas ietekmes, bet vienkārši šestaki - smuks maisiņš, ko LRA ir izdevies pierunāt startēt. Varbūt kāds no viņiem jau laikus ir ticis projekta trenēts, varbūt visi piesaistīti un pierunāti, bet tam pat nav jēgas, jo tā ir zagļu apvienība.

 

Spēks ir labējs un atbildīgs par valsts izzagšanu, emigrāciju, nodokļu atlaidēm bagātajiem un augstajiem nodokļiem strādniekiem un mazajiem uzņēmējiem. Atgriežoties viņi, protams, darīs to pašu ko iepriekš - mēģinās atgriezt 90ito izlaupīšanu.

Un scaronī spēka ekonomisko... Autors: Salcika Pētījums ar infografikām par LRA un Artusu Kaimiņu
8.

Un šī spēka ekonomisko programmu veido neviens cits kā Šlesera labā roka Dainis Liepinš, kas zināms, kā lielākais ministrijas algas saņēmējs. Tāpēc tā protams ir labēja - oligarhu un nevis strādnieku interesēs. Un arī mēreni prokrieviska, protams.

nbspBalsojums par scarono... Autors: Salcika Pētījums ar infografikām par LRA un Artusu Kaimiņu
9.

 

Balsojums par šo partiju nozīmē balsojums par kāda latvieša izsūtīšanu no savas zemes, par kāda latvieša nogalināšanu sliktā veselības aprupē un kāda latviešu mazā uzņēmēja bankrotu.

 

Bet diemžēl mums apkārt ir daudz zombiju, kas ir gatavi skriet pakaļ jebkuram vadošo partiju smuki noslīpētajam projektam. Un visi mediji par šo klusē un pat aicina viņu popularizēties uz 1:1 raidījumu, kas ir tikai savējiem.

 

Tāpēc mums, kas šo saprot ir šī informācija jāpadod tālāk draugiem, jo mēs esam vienīgie, kas var šo valsti padarīt labāku un nepieļaut, ka oligarhiem Saeimā iedabū LRA.

11
103
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [12]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Mahitoo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Eiro ola
  Mahitoo 28.09.14 21:53
8
0

Uztaisi infografiku par sc un sudrabiņu Lūk tur būs sensācija dažiem

Salcika avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Spoks
  Salcika 28.09.14 20:52
7
0

Padodam tālāk draugi! Mēs esam vienīgie, kas var palīdzēt mūsu valstij uzzināt patiesību!

Kings Lidvaveris avatars
Medaļa CacansMedaļa Riesta laiksMedaļa Nolaidies manā bāze
  Kings Lidvaveris 29.09.14 01:20
4
0

Ieliec mājaslapu no kurienes nokopēji, savādāk vel cilvēki sāks domāt ,ka tu šo visu esi grandiozi uztaisijis

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 29.09.14 01:40
2
0

Nekā vairāk par partiju piederībām nav? Saprotu, ka Artuss VL ir uzkodis, bet nu varēja tad šo tabulu autors kaut ko vairāk pameklēt. Kā arī- komentāri pēc grafikiem ir pilnīgi ne par tēmu, vēl mazāk reālu faktu nekā, kad Kaimiņš izsaka savus viedokļus, kas arī bieži vien ir nepamatoti, bet nu ne jau tik ļoti cik šis te.

It īpaši, ja skatās uz virsraksta otro daļu, ne viena vārda rakstā nav par pētījumu sakarībā ar pašu Kaimiņu.

Salcika avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Spoks
  Salcika 29.09.14 00:16
3
1

atbildot uz Nsg  komentāru " Gribētu zināt par ko tad lai iesaka ... " Aicinu balsot par jebkuru partiju, neskaitot SC+LRA(Kaimins)+LKS+NSL, jo es negribu piedzīvot Putinu par mūsu prezidentu un pēc tam Maidanu!

 

Info ir tavā acu priekšā, un vairums to spēj uztver - uztver arī tu un sāc apdomāt savus lēmumus!

LegalD avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  LegalD 28.09.14 23:59
2
0

Daudz info, bet bildes man patika 

Zin avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Zin 30.09.14 22:20
1
0

BEIDZOT SAPRATĀT :O neticami!!!!! 

Salcika avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Spoks
  Salcika 29.09.14 01:29
1
0

atbildot uz Kings Lidvaveris komentāru " Ieliec mājaslapu no kurienes nokop... " Piedod King, es arī esmu kreiso patriotu biedre, es noteikti necenšos atņemt kaut ko pārējiem, kas strādāja, bet tikai padot tālāk.

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 29.09.14 01:17
2
1

Diezgan smuki! Paldies!

Salcika avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Spoks
  Salcika 29.09.14 00:11
0
0

atbildot uz Nsg  komentāru " Nevajag iedomāties kā tagad pēkšni u... " Ja balsosi tā kā tevi māca modrā TV acs, tad nekad pat uz priekšu netiksi.

stay true avatars
Medaļa TeamworkMedaļa BakalaursMedaļa Jubilārs
  stay true 28.09.14 23:18
0
3

Drausmas, kas par murgu...

kapostgalvis avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa FrenkijsMedaļa Sertificēts spoks
  kapostgalvis 29.09.14 00:49
0
4

Salcika man nepatīk tavi raksti un tas ka tu te cel antireklāmu Kaimiņam.Izskaties ka tu te es ielīdusi no augšas,kur Kaimiņu īsti nemīl.Tavs profils man par to lika aizdomāties,jo tu tur komentē tikai savus divus vienīgos rakstus ,kas grozās tikai ap politiku un viss,nekur citur tavi komentāri nav.Šīs tavas tabulas neko nepierāda,tikai variantu ,ka itkā...iespējams.Un man tas jau ir līdz kaklam,ka cilvēki ar šitām variācijām citiem musina prātus,neko skaidri nespējot pierādīt ,kā vien tikai to ka iespējams kautkas tāds varētu būt...No savas puses es iesaku nevienam nebalsot ne par vienu partiju,lai izrādītu klaju nicinājumu un neuzticību politiķiem ,bet tā ir katra paša izvēle.