332

 721  13

13. novembra vakarā Francijas galvaspilsētā Parīzē notika sprādzieni un apšaudes, ko ir paveikuši islamisti. Vairāk kā 150 cilvēku ir miruši, vairāk kā 200 ievanoti, un vairāk kā 100 tika paņemti kā ķīlnieki.

Raksts veidots tikai tāpēc, lai cilvēki aizdomātos par to, kāda situācija ir Eiropā šobrīd un kāpēc bēgļu uzņemšana bija absurda ideja. :)

Komentāri 332

0/2000

Tā starp citu, Hitlera idejas atdzims, tikai šoreiz nevis ebreji cietīs, bet gan musulmaņi. Un vēl kas, mēs par šo visu varam pateikties EU, ASV, NATO, visiem kam bija demokrātijas ieviešanas intereses musulmaņu zemēs.

 1  0 atbildēt

Fascinē Cilvēki ......ja Eiropā nogalina 200 cilvēku , tad ir pasaules gals , Latvieši pilnīgi raud un plēš matus ārā no galvas , bet tas ka Āfrikā nogalina vairāk kā 2000 k cilvēku dienā tas nevienu neintresē, pat ziņās to nerāda.

Kā arī visiem vairāk vai mazāk ir galīgi nospļauties ka katru dienu mirst 7000-10000 cilvēku dēļ tā ka nav piekļuve tīram ūdenim ....

 8  7 atbildēt

Nevajag asistēt murikāņus tuvajos austrumus, tad teroraktus netaisīs. 

 1  0 atbildēt

Eh, uz ko gan es cerēju vispār atverot šo rakstu.

"Spokos ir sastopama kvalitatīva, argumentēta, diskusija utt." /Teica neviens nekad.

 5  4 atbildēt

Bez taurenīša laukā nerādīšos... (FUCK ISLAM)

 1  0 atbildēt
Bet Korāns tiek izmantots kā zombēšanas ierocis un tas šādi tiek interpretēts!
 1  0 atbildēt
Kur ir komenti par to ka putins ir vainiigs??? Parasti jau...
 1  0 atbildēt

Nesaprotu, kāpēc ir jāuzņem viņi? Jau pietiekami daudz dzirdēts par to, ka viņi tikai un vienīgi ievelk līdzi nelaimes. Lai sēž savā valstī, un nelien tur, kur viņi nav gaidīti.. Bet pag...mums taču nav nekādas teikšanas par to...Es ceru, ka pēc Parīzes varianta, beidzot kāds sāks domāt ar galvu, nevis ar galviņu.

 0  0 atbildēt

Beidzot kāds prātīgs vārds.

 2  2 atbildēt

Skaisti ..

Teororaktam jānotiek lai cilvēki beidzot saprastu, ka tas viss ir stratēģiski izplānots ISIS solis ..

 1  1 atbildēt

Visi šie islāmisti nonāks ellē, tas ir fakts.

 0  0 atbildēt

Ja bēglim ir liela naudas summa kabatā un iphone, tad man nav nekāda pamata domāt ka viņš ir ekonomiskais bēglis, bet te tas tiek minēts kā arguments, kas pierāda to ka viņš ir ekonomiskais bēglis.

 3  3 atbildēt

To idiotu dēļ man izkritīsb ceļojums uz spāniju ,jo mani vecāki pēc šitā vispār braukt bail

 1  1 atbildēt
Kā krievi saka " isho ņe večer "
 0  0 atbildēt

Rausta visas lielās eiropas valstis aiz ūsām

 0  0 atbildēt

Viņš pašnāvību izdarija 1945 gadā.

 0  0 atbildēt

ES nesen instagram skatījos bildes no #PrayForParis un tur bija vēl arī vairāki tūkstoši attēlu ar #PrayForSyria . Es vienīgi nesaprotu par ko Sīrija grib lai par viņiem aizlūdz? Par to kad viņu valsti galina ar bombardēšanu? Un? Reāli,viņi dara vairāk sāpes citām valstīm un galina citus un vēl paši grib lai atbalsta arī viņu! JHa,šas! Vēl arī redzēju bildi ar aprakstu ''Šī ir asins upe no Sīrijas,Visiem vienalga jo rūp tikai Parīze'' Jo Parīze ir JAUKA valsts kura negalina citus cilvēkus. Parīze parādija Sīrijai kā viņi jūtās kad viņus galināja,Sīrija saņēma to. Es neazinu ko es tikko centos pateikt,bet nu..jjaamm... Es vnk NEREĀLI ienīstu Sīriju. Es saprotu kad viņiem arī sāp u.tt bet lai viņi beidz tos savus terroraktus veikt un tad būtu miers un viņiem arī liktu mieru!

 0  0 atbildēt

No pain no gain

 0  0 atbildēt

Es noteikti esmu stulba,et nu es nesaprotu Sīrījā ir tie teroristi vai kur? Un kas ir ISIS???;DD

 0  0 atbildēt
Šis ir tikai sākums.. Vecgada vakarā islamisti gribēja veikt teroraktu Minhenē...
 0  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »