332

 721  13

13. novembra vakarā Francijas galvaspilsētā Parīzē notika sprādzieni un apšaudes, ko ir paveikuši islamisti. Vairāk kā 150 cilvēku ir miruši, vairāk kā 200 ievanoti, un vairāk kā 100 tika paņemti kā ķīlnieki.

Raksts veidots tikai tāpēc, lai cilvēki aizdomātos par to, kāda situācija ir Eiropā šobrīd un kāpēc bēgļu uzņemšana bija absurda ideja. :)

Komentāri 332

0/2000

Dzīvojot UK es vienmēr esmu gājis šiem cilvēkiem ar līkumu, jo vienmēr esmu skatījies rasista acīm uz šiem parazītiem. Es viņus neuzskatu par cilvēkiem un nekad un nekas neliks man mainīt savas domas.Viņi jau piedzimst kā teroristi,tā tad jau piedzimstot viņš ir necilvēks. Es nevaru izteikt savas domas tā kā es vēlos, jo pēcāk negribu problēmas ar administrāciju. Bet neko labu pateik par viņiem nevaru tikai un vienīgi negatīvu.

 7  3 atbildēt

Francijā  visbiežāk notiek terorakti, kapēc viņi nemāc no savām kļūdām? Vajaga palielināt policijas iespējas, rūpīgi pārbaudīt katru kas brauc uz un no Tuvajiem Austrumiem, uzmanīt imigrantu bērnus un mazbērnus , jo tieši viņi parasti ir vīlušies jaunajā dzīvesvietā un rīko teroraktus.

 6  2 atbildēt

Lai arī kas notiktu mūsu Eiropā,VISI VISUS VIENMĒR ATBALSTĪS! Visā Eiropā pat rīko klusuma brīdi priekš bojā gājušajiem! Ja mums Latvijai vajadzēs palīdzību MŪS VIENMĒR ATBALSTĪS!

 4  0 atbildēt

Un visi šie teroristi ir no Islāmu valsts (izņemot tos dažus citus) , un viņu valsti Putins jau sabombardēja ,takā vajadzētu to visu valsti pēc visa šī uzlaist gaisā!! Bet tas tikai izraisa lielu karu.

 4  0 atbildēt
Nenoliedzami.
 3  0 atbildēt
Šaubos, ka tu ņaudot kaut ko panāksi.
 3  0 atbildēt
Vienkārši izšaut...
 2  0 atbildēt

Nevajadzētu gan jaukt bēgļus ar teroristiem

 6  4 atbildēt

Der atminēties, ka vismaz daļa šī pasākuma izpildītāju runājuši skaidrā franču valodā - tā kā vainot 100% bēgļus būs aplami. Raugoties globāli - būšu skarbs un teikšu, ka Eiropa + ASV dabon tikai un vienīgi pēc nopelniem, paskatoties pēdējās tūkstošgades vēsturi. Maksājam par senču un tagad arī lielvalstu valdību grēkiem.

Protams, civiliedzīvotājus ir žēl un tas nav taisnīgi, bet... parunājiet par taisnīgumu ar tiem, kuru mājas un tuviniekus ir izpostījuši amerikāņu un viņu sabiedroto (jā, arī francūžu) karavīri.

 6  4 atbildēt

 Deportēt atpakaļ viņus vajag.

 3  1 atbildēt

ņemat ieročus un šaudamies pret ISIS

 2  0 atbildēt

Haha... Par ŠO tēmu... Cik man raksti, izņemot ŠO ir par šo tēmu? Viens... Un es uz šo situāciju skatos no visiem skatapunktiem, bet šis ir visreālākais, ko var secināt no šīs situācijas. 

 2  0 atbildēt
Ok, ok, pieņemsim tavu, vienīgo un pareizo viedokli. Skaties, ka tas, ko rakstīji man, nav attiecināms uz tevi.
 2  0 atbildēt
Whatever.
 2  0 atbildēt
Krievija....labs piemērs kā izturēties pret bēgļiem un citiem nelegāliem imigrantiem. Nesen arī dzirdēju par Vangas pareğojumu, kurā bija teikts, ka eiropā kaut kur ap 2050 gadu valdīs islāms. Ja šitā vel turpināsies, tad šis pareğojums piepildīsies.
 2  0 atbildēt

Gribētos redzēt visus tos, kuri atbalsta bēgļus, vai viņi ir gatavi dzīvot vispirms komunālajā, pēc tam šķūnī, un tad vispār mežā un galvu klanīt, jo tā tie ''bēgļi'' liek? Tiešām, tas ir cinisma kalngals.Kā arī, leilākoties bēgļi ir vīrieši 25-30 gadus veci, paša spēka gados.Sievietes un bērni tur tik daudz, lai varētu visus priekš propogandas reportāžām nostādīt.Tie, kas nevar aimukt, tiem jācieš, un tie ir īstie bēgļi, jo naudas viņiem nav, un nevar samaksāt.Kā arī tie ir diemžēl tie, kas noslīkst tajās laivās, bet tie, kam nauds maks, tiek gan.Un kamēr sievietēm, bērniem, invalīdiem, veciem cilvēkiem jānoliek sava galva sīrijā un irākā par dzimteni, tie vīrieši bēg.Tas jau ir maucības kalngals.RIKTĪGS!

 2  0 atbildēt
Jāapkaro šo "toleranci".
 2  0 atbildēt
Visiem multikulturālistiem un bēgļu aizstāvjiem - viens no teroristiem pavisam noteikti ieradās ar bēgļu straumi oktobrī.
 2  0 atbildēt
Kur ir komenti par to ka putins ir vainiigs??? Parasti jau...
 1  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »