259

 1354  20

Kādu laiku atpakaļ mūsu kaimiņvalsts Lietuva pieņēma svarīgu lēmumu – atjaunot obligāto militāro dienestu, tam pakļaujot 37 000 jauniešus vecumā no 18 līdz pat 26 gadiem. Par to vai tas bija pareizs lēmums vai nē, plaši tiek diskutēts sabiedrībā.

Lietuvas fotogrāfe Neringa Rekašūte un aktrise Beāta Tiškeviča-Hasanova apvienoja savas idejas un spēkus, lai izveidotu jaunu projektu, kas atspoguļotu jauniešu viedokli par to, ka iesaukto sarakstā ir viņu vārds.

 1354  20 259
Ieteikt: 00

Komentāri 259

0/2000

 Šveicē un  Izraēlā dienēšana armijā ir goda lieta un ar to lepojas. Lielā daļā valstu militārists ir viena no cienījamākajām profesijām. Jautājums, vai cilvēciņi, kuri nav gatavi aizstāvēt savu valsti, vispār ir to pelnījuši? Un tas attiecas ne tikai uz Lietuvu.

Prasme rīkoties ar ieroci labi formē domāšanu. 

 4  3 atbildēt

asaras nevarēs pasargāt ne tevi, ne tavus vecākus, ne sievu, ne bērnus, ne dzimteni

 1  0 atbildēt

Obligāto dienestu vajag izlases kārtīpā dažiem īpašiem kanditātiem!

 1  0 atbildēt

Es arī neuzskatu, ka tas NAV normāli obligatais dienests. Tas galīgi neatbilst DEMOKRĀTISKAI valstij un cilvēktiesībām. Es nekad neļautu apspiest savu brīvību. Ja valsts spētu apspiest manu brīvību es justosnodots un visdrīzāk brauktu dzīvot uz citu valstiI (laigan es jau tagad atrodos arzemes, labākā maizē)

 

Es esmu palasijis latvijas likumus par obligāto dienestu un ja to izsludina un tevi ieklauj tu pat gribot nevari atteikt, tava negribesana beiksies ar to ka policija tevi aizvedis ar varu. uutt haroč akut kāds murgs.  ja mani arī aizvestu policija es principiāli neko nedarītu. 

protams likumi jau ir sarakstiti kas daudz nekaite cilvekam - piemeram dienesta laika, darba vieta nedrikst tevi atlaist un pec dienesta tevi darba devajam jaatjauno darba vieta par dienestu tev maksā utt, bet vienalga tas obligātais dienests neatbilst demokrātijai un cilvēktiesībām

 1  0 atbildēt
Es nesaprotu. Raksta ievadā ir rakstīts, ka armijā iesauc vīriešus no 18 līdz 26 gadiem. Daži no šeit redzamajiem ir vecāki.
 1  0 atbildēt

Esam atradinājušies no tā. 

 1  0 atbildēt

Kas karu iesāk, lai arī karo!! Mani obligātajā dienestā pat ar varu nedabūs!!

 0  0 atbildēt

NĒ! OKD...

 0  0 atbildēt

A ģimenes vai tad ir par obligāto dienestu? Es par to nebūtu tik pārliecināts.

 0  0 atbildēt
Tu raxtu nokopeji no fenixfun
 0  0 atbildēt

Jaunie sēņu lasītāji. 

 0  0 atbildēt
lai karo tie kas grib nevis ar sadiem panemieniem
 0  0 atbildēt

Nav vīrietis tas kas sievai vīrs,bet tas kas bijis karavīrs   

 2  2 atbildēt

Labas kvalitātes bildes

 0  0 atbildēt

Mīksto bariņš!

 3  3 atbildēt

Mana pozīcija ļoti vienkārša - Make Peace not War! Pret obligāto militāro dienestu! Un kāda dziesma atmosfērai. https://www.youtube.com/watch?v=mn91L9goKfQ

 0  0 atbildēt

Bildes gan vecas, pāris gadi jau tai kampaņai. Nez kā būtu pie mums, noteikti bimbošana būtu baigā.

 0  0 atbildēt

A kur tur ir kaut viens virietis?  Vieni  smurguli. Spriezot pec ta var redzet uz ko sabiedriba iet.  Driz jau  ka smizites pavers macinjus  imigrantinjiem  un ja vajadzes ari kajinjas

mesli!

Pliki vardi par to ka   cinisies ja  uzbruks gimenei.... kad   kads uzbruks gimenei tu sedesi kluss ka miets jo esi izaudzis par meslu! un nav svarigi vai tas ir urlens ar nazi  kas atnems  maku vai  kads ar tanku.

...man dzive citi celji ejami  esmu  datortehnikis...  jopcik  kad karsh saksies  kas tu busi  ar saviem celiem? nespejiga  galja? 

mes esam pieradushi  ka nav draudu un mums stasta ka viss ciki, tie kas ir redzejushi  karu vai pat barikades, saprot ka nav tada varianta - uz mani tas neattiecas. tevi noshaus  un viss!

 4  4 atbildēt

good blog post wow ../ Vashikaran Specialist In Delhi  Black Magic Specialist In Delhi

Get Your Love Back  Black Magic For Kill Vashikaran Specialist

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt
« 2  3  4  5  6 »