Obligātais militārais dienests - jaunieši raud!259

 1354  20

Kādu laiku atpakaļ mūsu kaimiņvalsts Lietuva pieņēma svarīgu lēmumu – atjaunot obligāto militāro dienestu, tam pakļaujot 37 000 jauniešus vecumā no 18 līdz pat 26 gadiem. Par to vai tas bija pareizs lēmums vai nē, plaši tiek diskutēts sabiedrībā.

Lietuvas fotogrāfe Neringa Rekašūte un aktrise Beāta Tiškeviča-Hasanova apvienoja savas idejas un spēkus, lai izveidotu jaunu projektu, kas atspoguļotu jauniešu viedokli par to, ka iesaukto sarakstā ir viņu vārds.

Komentāri 259

0/2000

good blog post wow this is really awesome

Vashikaran Specialist In Delhi

 1  0 atbildēt
Oblikato iesaukumu neatbalstu , bet ja cilveks grib savu dzivi saistit ar armiju lai to pats ari to dara , ta ir vina izvele , bet sita pinnat ed ahu*a
 1  0 atbildēt
Es nesaprotu. Raksta ievadā ir rakstīts, ka armijā iesauc vīriešus no 18 līdz 26 gadiem. Daži no šeit redzamajiem ir vecāki.
 1  0 atbildēt

Es arī neuzskatu, ka tas NAV normāli obligatais dienests. Tas galīgi neatbilst DEMOKRĀTISKAI valstij un cilvēktiesībām. Es nekad neļautu apspiest savu brīvību. Ja valsts spētu apspiest manu brīvību es justosnodots un visdrīzāk brauktu dzīvot uz citu valstiI (laigan es jau tagad atrodos arzemes, labākā maizē)

 

Es esmu palasijis latvijas likumus par obligāto dienestu un ja to izsludina un tevi ieklauj tu pat gribot nevari atteikt, tava negribesana beiksies ar to ka policija tevi aizvedis ar varu. uutt haroč akut kāds murgs.  ja mani arī aizvestu policija es principiāli neko nedarītu. 

protams likumi jau ir sarakstiti kas daudz nekaite cilvekam - piemeram dienesta laika, darba vieta nedrikst tevi atlaist un pec dienesta tevi darba devajam jaatjauno darba vieta par dienestu tev maksā utt, bet vienalga tas obligātais dienests neatbilst demokrātijai un cilvēktiesībām

 1  0 atbildēt

Obligāto dienestu vajag izlases kārtīpā dažiem īpašiem kanditātiem!

 1  0 atbildēt

asaras nevarēs pasargāt ne tevi, ne tavus vecākus, ne sievu, ne bērnus, ne dzimteni

 1  0 atbildēt

Un vispār uz priekšu, Latvijā arī vajag tāpat.

Savādāk dažiem dibeni spokos sēžot iesūnojuši.

 13  12 atbildēt

Labas kvalitātes bildes

 0  0 atbildēt
lai karo tie kas grib nevis ar sadiem panemieniem
 0  0 atbildēt

Jaunie sēņu lasītāji. 

 0  0 atbildēt
Tu raxtu nokopeji no fenixfun
 0  0 atbildēt

A ģimenes vai tad ir par obligāto dienestu? Es par to nebūtu tik pārliecināts.

 0  0 atbildēt

NĒ! OKD...

 0  0 atbildēt

Kas karu iesāk, lai arī karo!! Mani obligātajā dienestā pat ar varu nedabūs!!

 0  0 atbildēt

Bildes gan vecas, pāris gadi jau tai kampaņai. Nez kā būtu pie mums, noteikti bimbošana būtu baigā.

 0  0 atbildēt

A kur tur ir kaut viens virietis?  Vieni  smurguli. Spriezot pec ta var redzet uz ko sabiedriba iet.  Driz jau  ka smizites pavers macinjus  imigrantinjiem  un ja vajadzes ari kajinjas

mesli!

Pliki vardi par to ka   cinisies ja  uzbruks gimenei.... kad   kads uzbruks gimenei tu sedesi kluss ka miets jo esi izaudzis par meslu! un nav svarigi vai tas ir urlens ar nazi  kas atnems  maku vai  kads ar tanku.

...man dzive citi celji ejami  esmu  datortehnikis...  jopcik  kad karsh saksies  kas tu busi  ar saviem celiem? nespejiga  galja? 

mes esam pieradushi  ka nav draudu un mums stasta ka viss ciki, tie kas ir redzejushi  karu vai pat barikades, saprot ka nav tada varianta - uz mani tas neattiecas. tevi noshaus  un viss!

 4  4 atbildēt

Es gribu redzēt kā mūsu antiņi aizstāvēs Dzimteni, ja nav ne jausmas pat no kura gala šautene jātur. Nu protams neviens jau ar netaisīsies aizstāvēt. Vai nu būs krūmos, jeb stāvēs ar paceltām rociņām, gudri muldot par pacifismu. Vēl ir tādi, kas pastāvīgi kliedz, kāpēc te NATO armija stāv. A kurš vēl Latviju aizstāvēs, ja ne NATO? Nebūtu tie, krievs varētu ienākt un savākt Latviju bez neviena šāviena.

 2  2 atbildēt

good blog post wow ../ Vashikaran Specialist In Delhi  Black Magic Specialist In Delhi

Get Your Love Back  Black Magic For Kill Vashikaran Specialist

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Nav vīrietis tas kas sievai vīrs,bet tas kas bijis karavīrs   

 2  2 atbildēt
« 2  3  4  5  6 »