Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [185]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pliiners avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa SpēlmanisMedaļa O!Zorro
  Pliiners 25.02.16 19:47
0
1

atbildot uz darkly komentāru " Ja kādam ir  jauntājumi uz kāda li... " Ne 123., ne 126., ne 127., ne 128 punktā nav ne pušplēsts vārds teikts, ka pārvadātājs drīkst pieaicināt policiju un tā, vēl jo vairāk, drīkst uz vietas nodot pārvadātājam bezbiļetnieka datus. Atkal, sēdies - DIVI!

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 21.02.16 22:35
0
2

atbildot uz hmmm komentāru " jaaaa Jūsu profilā atradu: Vārds: Andze... " Njā, cik smieklīgi. Ko asprātīgāku izdomāt nevarēji? Iesaku izlasīt Datu aizsardzības likumu pirms diskutēt šeit Un ja atbalsti jau kriminālpārkāpumu, tas jau ko liecina par tevi pašu

Tumsonīgais avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tumsonīgais 22.02.16 14:10
0
2

Un ko tu vēl gribi no lielākās politmafijas mūsu valstī? Ko tu vēl gribi no katra policista, kurš vidusskolu pabeidza ar vidējo 4,1 , un aizdevās uz to policijas koledžu?? Tur jau ņem visus pēc kārtas. Cik man zināms, ikviens brauciens un biļete ir līgums starp tevi ( pakalpojuma izmantotāju ) un RS ( rīgas satiksmi ), šeit nav iesaistītas 3 personas, jeb valsts, jeb policija. Varbūt ir notikušas izmaiņas, par to neesmu drošs. Es atsaucos uz rakstu, kurp viens jurisprodences students ļoti veiksmīgi apstrādāja visus RS biļešu kontrolierus un policijas ekipāžu, kas stāvēja līdzās. Beigās atvainojās un palaida vaļā. )

Tavs atstāsts ir baiļu un nedrošības pilns. Tev varbūt slāvu asinis vēnās - no malas tu kviec un bļauj kā vieplis, bet uz vietas - kā sunītim, aste starp kājām. meh.

+ par reālu situāciju. - par tavu rīcību = 0

chuchumen avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Spoki flameMedaļa Dienas joks
  chuchumen 23.02.16 11:30
2
4

Oi blja.... Lasot tos komentarus tiesham var redzet cik degradejushies ir cilveki. Jus tiesham pashi ticat tam sviestam ko rakstat?

Nu blja chali padoma pats tu iekapi autobusa un tev UZREIZ ir jasamaksa par braucienu!Kontrole tas atmazkas dzird katru dienu pa 500 reizem ka nepaspeju, aizmirsu, nestradaja aparats utt!!! Tu nevari veikala pie kases pieiet un pateikt es samaksashu welak! Vai iziet ar preci no veikala un kad tewi nokjer teikt ka aizmirsi samaksat! Atbildiba bus tapat!

Talak runajot par "samaksashanu un vietas"! Saproti izrakstot soda kviti ka tas butu jadara katru reizi tev automatiski bus jamaksa sods pec tam un summa bus kada paredzeta likuma! 30 eur vai cik tur tagad bet ja tu samaksasi uz vietas protams tas bus kukulitis lai tew neizraxtitu kviti un tu atpirksies letak! To tu wari iet un pec tam rakstit sudzibu kuri izskatis attiecigie dienesti nevis ka antinjsh bljaustities stundu uz ielas.

Nakamais - par tjipa datu neizpaushanu! Nu kas tas par murgu ko tu esi iedomajies? Datu neizpaushana ir domata lai kada cita ieintereseta persona nezinatu tawus datus nevis RS darbinieki pildot darba pienakumus! Vinjiem tapat soda kvits jaizraksta!

Un policija! Kas muzhigi visiem pret tiem nabaga policistiem ir! Tu saproti ka ne jau vinji pashi iet un strada ar tiem kontrolieriem kopa? Vinjus noriiko tur un dod konkretretus uzdevumus kas jadara! Nevis vinji piesedz nez kkadas pretlikumigas darbibas...

Un lasot sho sviestu ta vien gribas lai ar tevi kkas notiek taja pasha autobusa vai tramvaja un tas policists vnk stawes un skatities ka tewi piekauj wai apzog. Ta ka pirms vnk tupa dirst padoma.. Bet nu lai gan pec shi raksta izlasishanas war secinat ka te ipashi ar intelektu neizcelies...

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 23.02.16 20:33
0
2

atbildot uz Shtirlics komentāru " Cīnies,veiksmi Tev " Paldies. Šiem nepaveicās, ka manas draudzenes mamma juriste.

« 6  7  8  9  10 »