121

 1899  24

Sveiki spoki, spocenes un visi pārējie, kas lasa šo rakstu! Šodien kautkā pēkšņi uznāca iedvesma izveidot rakstu, kurā salīdzinu Krieviju, ES un Latviju pēc Latvijas prokrievisko komentētāju un viņu elku izteikumiem.

Nu tad ievērtējiet, kas sanācis!

Komentāri 121

0/2000

Daudzi krievi pat nezin, kāpēc ienīst Latviju, bet viņi to dara.

 131  3 atbildēt
Runājot par otro pasaules karu. Kaujās starp Vāciju un Krieviju reālais uzvarētājs bija Vācija, jo pēc statistikas vidēji sanāk ka kamēr PSRS karaspēks nogalināja vienu vācieti tikmēr vācieši jau paspēja nogalināt 10 krievus. PSRS vienkārši sūtīja lielākus cilvēku resursus, lai uzvarētu.
 75  5 atbildēt

Tas, ka Krievijas kanālos izplata nepatiesības, nenozīmē, ka rietumi izplata tīru patiesību. Propaganda ir gan vienai gan otrai pusei, tikai vairākums to nav pamanījuši vai arī negrib pamanīt.

 72  3 atbildēt

Vot sito rakstu bazisu acis visiem tiem krievu piekritejiem kas saka " kad bijam pie krieviem bij labak"

plus no manis

 52  4 atbildēt

Paldies, Andri, par rakstu!

Bet es izteikšos vēl konkrētāk - krievam vai nu laizi zābaku vai sper ar zābaku - citu variantu nav. par cik mēs tiecamies uz otro variantu,tad skaidrs, ka mēs viņiem nepatiksim. Un šo jautājumu var vispārināt - kuri tad vispār krieviem patīk? Āfrikāņi? Terorisiti? Un kuriem vispār krievi patīk? Nevienam normāli domājošam pasaulē krievi nepatīk.

Ar "krievi" šeit domāti visi tie, kas atbalsta Krievijas imperiālistisko politiku, neizglīoti salagi, vienvārdsakot, urļiki. Žēl, ka dēļ jēdziena "krievi" cieš liels skaits normālo krievu, kas ir ļoti draudzīgi, laipni, izglītoti un nepavisam ne uz agresiju orientēti.

Krieviem būtu jāsaprot, ka viņu lielākais ienaidnieks ir viņu pašu valsts vara, kurai viņi ir tikai lopu bars savu interešu nodrošināšanai. Kurā brīdī krievu varai ir interesējis savas tautas indivīdu liktenis un labsajūta? Da kāda uzvara Tēvijas karā? Es to par kara vešanas mākslu nenosauktu, tikpat miljonu lopu baru varēja triekt pret nacistiem. Žēl krievu puišu, kas tika izrauti no sādžām un masveidā triekti pret vācu ložmetējiem un kuru liktenis visiem bija dziļi pie kājas.

Vainīgie samaksās, ticiet man! Pati krievu tauta atmodīsies un pakārs puķinu aiz pautiem.

 34  1 atbildēt

Man viens paziņa krievs ar no šitās sugas.Kad prasu vai patīk Latvijā,nepatīkot.Saku lai brauc uz Krieviju,šis dusmīgs paliek un bļauj ,ka te ir viņa mājas ut.t.ka es neko  nerubījot.Bet tajā pašā laikā pats nenormāli grib strādāt un dzīvot kautkur,Vācijā,Norvēģijā Holandē un vēl nezin kur jo tur normālas algas maksā un labs dzīves līmenis,esot pat gatavs ar ģimeni pārvākties,tikai viņam nav pilsonības Latvija nedodot Šitos krievu kadrus saprast tolkam nevar,bļauj ka te ir Gejropa,bet mājās nu neparko negrib braukt.Ko ar tādiem nabadziņiem darīt,ej nu sazin..

 27  0 atbildēt

krievu 'diršanu acīs skatoties' pārspēj tikai ZKoreja

 23  1 atbildēt
Ja tu vēlreiz nosauksi Latviju par PSRS republikas valsti, zobus izdauzīšu... Vai tad te nav likuma, kas aizliedz komentēt/veidot rakstus kirilicā?
 23  1 atbildēt

Labi gan, ka pa retam parādās tādi analītiski raksti. Paldies!

 22  1 atbildēt

Krievija ir īsta pasaules kultūras „naba” nu paskatāties kas par mākslu un degsmi šajā bērnu izpildītajā dejā. Vai ko tādu Eiropā esiet redzējuši ? 

 15  0 atbildēt

Noteikti tūlīt saņemšu kaudzi mīnusu, taču, ja godīgi, es neapgalvotu, ka Krievija un krievi mūs ienīst. Un te es nerunāju par politiku un politiķiem vai arī visiem tiem Latvijā dzīvojošajiem krieviem ar kuriem nereti sanāk domstarpības valodas un kultūras jautājumus. Valsts - tie ir iedzīvotāji. Un Krievija nesastāv tikai no politiķiem un Putina atbalstītājiem. Esmu bieži viesojusies Maskavā, jo Krievijā dzīvo pazīstami cilvēki. Ne reizi, nevienu pašu reizi neesmu ne no viņiem, ne apkārtējiem dzirdējusi par kaut kādu naidu vai, vēl trakāk, karu ar kuru mūs mēģina iebiedēt paši latviešu politiķi katru dienu stāstīdami kā rīkoties kara gadījumā vai arī dzeltenā prese, kura nepārtraukti publicē bildes, ja pēkšņi mūsu valsts zonās pamana krievu lidmašīnas vai zemūdenes. Tāpat arī Latvijā neesmu saskārusies ar kārtīgu, valstij lojālu krievu naidu vai kaut kādu vēlmi par kaut ko ienīst Latviju un tās tautiešus. Mazāk vajag kontaktēties ar tiem lielajiem bubuļiem, kuri nevienam nepatīk, bet vairāk iepazīt normālus, labus cilvēkus, kuri spēj sagraut to stulbo uzskatu, ka visi krievi ir cūkas.

Paldies par uzmanību, tagad gaidu savus mīnusus.

 14  0 atbildēt

Domā, ka ja krievija ir tik liela valsts vari visur runāt un rakstīt krieviski?Spoki ir Latviešu portāls, tāpēc raksti arī Latviešu valodā.

 15  1 atbildēt

To tad pasaki tiem komentētājiem Delfos un TVnet, kad diendienā iemet neskaitāmus prokrieviskus komentārus, kuros slavina 9 maiju, Krievijas agresiju un tai pat laikā maksimāli noliek Latviju, rakstā jau minētajos veidos. Šos visus komentārus vai nu uzrakstot vājā latviešu valodā vai tikai krieviski.

 12  0 atbildēt

No manis ne +, ne -.

Man ir savadaks domu gajiens.

 5  1 atbildēt

Cigaretes un degvīns jau nu noteikti ir pirmās nepieciešamības prece. Andorā šmiga ir vēl lētāka kā Krievijā.

 4  0 atbildēt

Krievijā ir pārāk daudz mudaku, tajā starpā politiķi, valdība.Ja līderim ir nepatika pret Latviju, tas nenozīmē, ka mēs krievijas acīs esam sliktāki.

 3  0 atbildēt

3 vatņiki jau ielikusi - 

 3  0 atbildēt

Ļoti labs raksts. Tā vien liekas ,ka visa kremļa politika balstās uz naida pret ienaidnieku ,kurš patiesībā pat  nēeksistē. Kā ,piemēram ,cīņa pret fašistiem kuru jau 70 gadu kā nav.

 3  0 atbildēt

Viņiem nepatīk, ka mēs taisām " Lielo talku ", tādā veidā padarot krieviju par pelnu trauku

 3  0 atbildēt

Superīgs raksts! Ceru, ka būs kāds līdzīgs raksts  no tavas puses 

 4  1 atbildēt
« 1  2  3  4 »