48

 1440  1

Vīrieši ir no Marsa, bet sievietes no Venēras. Satikušies nejauši uz Zemes nolēma, ka dzīvos kopā. Viena planēta jau bija kļuvusi nokaitēta, bet otra pārāk auksta un nemājīga. Pēc tūkstošiem gadu visi bija aimirsuši par dzimtajām planētām, jo visa uzmanība bija koncentrēta uz kopīgu dzīvošanu, ķīvēšanos, pierādīšanu un mīlestību.

Katram skaidrs, ka sievietes ir savādākas nekā vīrieši, bet vai tie ir gluži pretējie dzimumi? Kaut kas kopīgs tomēr ir, mēs daram vienas un tās pašas lietas, bet tā kā tās uzskatām par pareizām. Katram sava taisnība, bet kur ir patiesība? Nu nevar pateikt, ka aizies uz veikalu uz 5 min un pēc tam pazust uz pus dienu. Vai arī var? Nu kā nevar saprast, ka veikalā bija tas, kā nav citur un es to nemaz negaidīju, bet to ir tik svarīgi nopirkt, jo man jau nav ko vilkt mugurā..! Vai arī priekš kam mainīt zeķes, es tikai pirms dažām dienām tās uzvilku!

Komentāri 48

0/2000

Viss jau ir tieši tā kā dzīvē..... Nu par to šķiršanos arī ir tā, ka mums džekiem liekas ka nu kad tiksim brīvībā tad tik būs, bet nekā... eiforija pāriet jau pirmajā dienā un tad tu saproti, ka nu ir pakaļā.... Vismaz man kad izšķīros tā bija..... Pakaļā ir vēl tagad...

 53  0 atbildēt
Njam, pec si raksta lasisanas varu teikt ka esmu virietis (es esmu meitene)
 21  0 atbildēt

Jā, es kļūdījos ar šo summu, bet tur vajadzētu nullīti noņemt tikai džekam

 19  0 atbildēt
3. Cik man, dazreiz, nacies sastapties,tad tur,kur ir sarkans, violets un roza, viriesiem ir tikai sarkans. Ne vienmer, bet biezi. Vismaz roza un violets, tocna ir viens un tas pats. 13. Man ir otradi,es gulu maza sturiiti un vins pa visu gultu,kad meginu pastumt mala,nekadu izredzu!
 12  0 atbildēt
4. Jūs domājat, ka tas ir jūtas?! Vienkārši mīļākais mājdzīvnieks vairs nav. Tas devies labākos medību laukos. (sieviešu variants)
 12  0 atbildēt
500 EUR par frizieri?! Es laikam esmu lēta..
 11  0 atbildēt

Es reiz vienā grāmatā lasiju ka Vīrieši esot no Marsa, bet Sievietes no Venēras... Laikam tā arī ir, vismaz manā gadijumā.... Jo es varu salabot bez maz vai raķešu dzinēju, bet sieviešu domas un mājienus es nesaprotu un flirtus un sieviešu koķetēšanu es nepamanu... Laikam tāpēc esmu arī viens... Man pat bija gadijumi iz manas paša dzīves kad vēl biju laulībā, kādu vakaru skatos filmu un sieva sāk trīties gar manikā apsēsta, neko nesaka, es tik skatos filmu, bet nodomāju vēl pie sevis, kas šai uznācis, tad pēc kāda laika miers, skatos filmu tālāk.... Paiet piecas minūtes un no guļamistabas atskan brēciens: "Vai tu nāksi nolādēts!!!!!" Tad man tikai pielaca....    

 11  0 atbildēt

man liekas, ja puisis atstāj frizētavā 50 eiras, tad jau viņš ir cacss.. 

 11  0 atbildēt

7:30 sākas darbs - 7:00 modinātājs, 7:15 izbraucu uz darbu, 10min  brauciens. 15 minūtēs uzspēju, pamosties, saģērbties, brokastis uzmeikot un auto uzsildīt.   

 10  0 atbildēt
Lai nu kā, bet viens bez otra neiztiksim, vajag līdzsvaru pasaulē
 10  0 atbildēt

Gultas sadalījums man gan atšķiras (es meitene). Viņš apguļas gultas vidū un man atliek gulēt uz pašas malas un censties neizkrist vai arī gulēt viņam virsū

 10  0 atbildēt

Var redzēt, ka čalis tulkojis un zilo par zaļo krāsu nosaucis. Tipiski

http://imgur.com/eNTDB1Y

 7  0 atbildēt

No pārlieku lielas nopietnības pierē parādās grumbas Varbūt vīrietim ir vienalga, ko tu dari? Tāpēc arī ļauj...

 6  0 atbildēt

Es tagad jūtos kā vīrietis .

 6  0 atbildēt
Mūsdienās vīrieši maz atšķiras no sievietēm. Matus ieveido ar gēlu, utt..
 5  0 atbildēt

Par gultu pilnīgi piekrītu!   

 4  0 atbildēt

hm , es gribēju teikt to pašu, pat ne 50 nemaksā

 2  0 atbildēt

Vispār tas ir tāds kā salīdzinājums, jeb attiecība. Žēl ka cilvēki neizprot tik vienkāršas lietas.

 2  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt