49

 1461  1

Vīrieši ir no Marsa, bet sievietes no Venēras. Satikušies nejauši uz Zemes nolēma, ka dzīvos kopā. Viena planēta jau bija kļuvusi nokaitēta, bet otra pārāk auksta un nemājīga. Pēc tūkstošiem gadu visi bija aimirsuši par dzimtajām planētām, jo visa uzmanība bija koncentrēta uz kopīgu dzīvošanu, ķīvēšanos, pierādīšanu un mīlestību.

Katram skaidrs, ka sievietes ir savādākas nekā vīrieši, bet vai tie ir gluži pretējie dzimumi? Kaut kas kopīgs tomēr ir, mēs daram vienas un tās pašas lietas, bet tā kā tās uzskatām par pareizām. Katram sava taisnība, bet kur ir patiesība? Nu nevar pateikt, ka aizies uz veikalu uz 5 min un pēc tam pazust uz pus dienu. Vai arī var? Nu kā nevar saprast, ka veikalā bija tas, kā nav citur un es to nemaz negaidīju, bet to ir tik svarīgi nopirkt, jo man jau nav ko vilkt mugurā..! Vai arī priekš kam mainīt zeķes, es tikai pirms dažām dienām tās uzvilku!

Komentāri 49

0/2000

  

 1  0 atbildēt
Cilvēkiem jau vienmēr patīk meklēt atšķirības. Varbūt varētu pameklēt kaut ko kopīgu?
 1  0 atbildēt
 0  0 atbildēt
Nu jā,bet dārgs frizieris gan, arī puišiem.
 0  0 atbildēt
LABAIS!!! XD
 0  0 atbildēt
555😉 un absolūta taisnība. Meitenes taču man piedos vai ne😂 nu jūs taču tā teicāt. +++
 0  0 atbildēt
Foršs raksts
 0  0 atbildēt

Ir labs, šis tiešam lika pasmieites. +

 0  0 atbildēt

funny        

 0  0 atbildēt

es kopš ~2005.gada neesu bijis pie friziera, tagad frizieris 50 eur maksā?!!1 nu ziniet, es tad labāk palikšu ar gariem matiem līdz mūža galam..

 0  0 atbildēt

Ir vīriešu frizētavas, kurās ne tikai griež matus.

 0  0 atbildēt

10 Nepareizi !  

 1  2 atbildēt

10 ir tik patiesi.

 0  1 atbildēt

wtf

 0  2 atbildēt