Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
38
2027

Šis raksts veidots pēc personigās pieredzes, tākā ja tu man nepiekrīti tad chill, jo katram uzskati ir savādāki.

http://spoki.tvnet.lv/stilsmode/Problemas-ar-musdienu-puisiem/779765

1 StulbumsSāksim ar to ka... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu meitenēm
1.

1. Stulbums.

Sāksim ar to, ka lielākā daļa meiteņu ir vienkārši stulbas. Neko vairāk par tusiņiem, dzeršanu un pārgulēšanu ar gadījuma puišiem viņas nejēdz. Vēl viena lieta, kā esmu novērojis pēc personīgās pieredzes ir, meitenes nepazīstamiem zēniem bieži vien sūta erotiska rakstura bildes un pēc tam raud, ka viņas tiek šantažētas, piemēram: ja tu man neatdosies tad es visai skolai parādīšu, kādas bildes tu man sūtīji!

2 Pārāk daudz efektu sociālo... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu meitenēm
2.

2. Pārāk daudz efektu sociālo tīklu bildēs. 

Mūsdienās ir praktiski neiespējami atšķirt skaistu meiteni no neglītas, jo visas nenormāli izmanto visus šitās te sejas pielabošanas programmas, lai ķip izskatītos skaistākas nekā viņas ir patiesībā, tādas kā Retrica un vēl dažādas citas. Esmu novērojis, ka visintensīvāk šīs programmas izmanto meitenes līdz 18 gadiem. Bieži iznāk, ka tu iepazīsties ar meiteni internetā, skatoties uz bildēm ko viņa tev sūtījusi tev liekās, ka tiecies ar skaistāko meiteni pasaulē, bet līdzko ieraugi viņu dzīvē, tu vēlies novērsties no viņas, jo kā izrādās viņai ir pumpaina seja un viņa izskatās pavisam savādak nekā bildēs.

3AlkoholismsMūsdienās laikam... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu meitenēm
3.

3.Alkoholisms

Mūsdienās laikam baigi kruti skaitās lietot alkoholu, īpaši kruti tas liekas gados jaunām meitenītēm, nu šeit es runāju par no 12-16 gadīgām, kuras bieži vien lepojas ar to, ka viņas dzer kādu ļoti grādīgu alkoholisko dzērienu, piebāžot pilnu savu sociālā tīkla profila ar bildēm, kurās tur rokā pudeli, vai totālā pālī guļ. Tāpēc nav jābrīnās, ka Latvijā pieaug dzimumnoziegumu skaits. Meitenēm ap 20 gadiem, kuras arī ļoti daudz dzer, vismaz pietiek veselā saprāta nelepoties ar to, ka viņas ir dzērājas.

4 Meitenes puiscaronus... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu meitenēm
4.

4. Meitenes puišus izvēlas tikai pēc viņu ārējā izskata. 

Es domāju, ka nav noslēpums, ka mūsdienās lielākā daļa meiteņu puišus izvēlas pēc viņu ārejā izskata un seksualitātes. Šādā veidā izvēloties partneri, bieži vien gadās tā, ka attiecības ilgst labi, ja pāris nedeļas vai mēnešus, jo meitenes jauc mīlestību ar iekāri. Puiši nav stulbi, ja viņš zin, ka viņš pievilcīgs tad viņš ar tevi nebūs ilgi kopā, it īpaši tādā gadījumā ja jūs vieno tikai sekss, kas mūsdienās ir ļoti izplatīts iemesls kāpēc meitene saiet kopā ar zēnu. Vai jūs meitenes sev esat, kādreiz uzdevušas jautājumu: Varbūt, ja es viņu būtu labāk iepazinusi pirms likos ar viņu gultā un ļāvusi viņam sev uztaisīt sīko, tad varbūt es vēl tagad būtu laimīga kopā ar viņu? Un vēl viena lieta, ja tu esi maza auguma, ne īpaši simpātisks resnītis tad tev meiteni neatrast, JA VIEN, tu neesi bagāts. Skumji, bet fakts.

5 NaivumsMūsdienu meiteņu... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu meitenēm
5.

5. Naivums.

Mūsdienu meiteņu problēma ir naivums un tas neattiecas tikai uz meitenēm, bet arī sievietem. Meiteņu loģika: ja es viņam atdošos viņš ar mani vienmēr būs kopā. Tā tas nenotiek. Viņš man noveltīja bildi, vai atsūtīja bučiņu caur whatsapp, tātad es viņam patīku. Zēni bučiņas , iespējams, sūta vēl 10 meitenēm. Jautājums, kā var zināt, ka tu viņam patiešām patīc? Tur tā lieta, ka to nekad nevar zināt, tomēr ja puisis tev ilgstoši saka, ka tu viņam patīc un viņš tev dāvina lietas un velta tev visu savu laiku, ar laiku tu sāc saprast, ka starp jums patiešām ir jūtu ķīmija. VISU NOSAKA LAIKS MĪĻĀS MEITENES. Pats esmu ticies ar meiteni, kura jau pirmajā randiņā gribēja likties ar mani gultā, un tā bez  šaubām ir meiteņu galvenā taktika, lai noturētu puiša uzmanību.

6 Mētāscaronanās ar vārdiem... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu meitenēm
6.

6. Mētāšanās ar vārdiem: Es mīlu tevi!

Sāksim ar to, ka mūsdienu meitenes, vismaz lielākā daļa nesaprot vārda (Mīlestība) nozīmi. Bieži gadās tā, ka pēc vienas vai dažām telefona sarunām, kopīgas iedzeršanas vai viena skūpsta vai seksa (alkohola lietošanas rezultātā), meitene puisim atzīstas, ka mīl viņu. Puisis nodomā: vot i dura, lai jau mīl, būs ko pamenģēt vēl dažus mēnešus. Mīlestība nerodas interneta čatā, pārdzērušos cilvēku pārpilditā tusiņā, vai tikai tapēc, ka viņš tevi vienreiz noskūpstīja. Mīlestība ir garš un ilgstošs process. Paprasiet savām mammām. Vēl reizēm mani ļoti uzjautrina, ka 12 gadīgas meitenes pasludina, ka ir iemīlējušās, kā pie velna 12 gados tu zini, kas ir mīlestība? Es tevi mīlu ir nodrāzts jēdziens mūsdienās, viss tiek darīts ar aprēķinu. 

7 Pārspīlēscaronana ar... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu meitenēm
7.

7. Pārspīlēšana ar kosmētiku.

Ja internetā tu vari savas sejas nepilnības noslēpt ar īpašām programmām, tad dzīvē tu to vari izdarīt ar kosmētiku. Protams, kosmētika ir tamdēļ domāta lai meiteni padarītu skaistāku, tomēr, atkal balstoties pēc saviem novērojumiem, meitenes bieži vien pārspīlē un ticiet man meitenes, zēniem tas ne vienmēr patīk.

8 Savas privātās dzīves... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu meitenēm
8.

8. Savas privātās dzīves reklamēšana sociālajos portālos.

Ļoti aktuāla problēma. Kā tas izpaužās? Neskaitāmas bildes, kurās meitene laizās ar savu puisi un staigā rociņās, vai vēl sazin ko, statusa reklamēšana: HEI ESMU BRĪVA vai HEI ESMU AIZŅEMTA!  Vēl trakāk ir ja meitene, vēl pie tam nepilngadīga reklamē, ka viņa ir stāvoklī. Ja attiecības izjūk tad meitenes bieži vien publicē bildes, kurās viņas graizās, vai dažāda cita rakstura depresīvas bildes, publiski sāk apvainot savu bijušo puisi internetā un uztaisa gluži vai drāmu, kuru redz VISI, kas tev seko vai ir tavi draugi šajā sociālajā vietnē. Priekškam jums vajadzīga šī reklamēšanās?

9 Maukoscaronanās... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu meitenēm
9.

9. Maukošanās internetā.

Es domāju, ka bilde visu izsaka, bet tā ir taisnība. Cik nav redzēts, ka meitenes pozē pie spogulīša apakšveļā, savelkot lūpiņas duckface un izceļot savus apaļumus. Protams, ir jau zēni, kuriem tas liekas seksīgi, kā saka, ja nebūtu pieprasījums, tad nebūtu piedāvājums. Starp citu, tas attiecas arī uz šeit esošajām galerijām, pavērojiet meitenes tajās galerijās, daudzas akcentu liek uz to cik seksīgas viņas ir, nevis cik skaistas, gatavās palaistuves.

11 Pārak daudzas no jums ir... Autors: Testu vecis Problēmas ar mūsdienu meitenēm
10.

11. Pārak daudzas no jums ir depresīvas.

BRĪDINĀJUMS puišiem! Nekad neiesasties attiecībās ar depresīvu meiteni, tu pats arī sajuksi prātā. Vismieklīgākais šajā visā depresīvo meiteņu lietā ir, ka viņas pašas bieži vien nezina, kāpēc viņas ir depresīvas vai graizās. Manuprāt, ja runājam par graizīšanos, tad tā ir kļuvusi par tādu kā modes kliedzienu ar ko pat meitenes reizēm lepojas. Kāpēc gan ar to būtu jālepojas? Cik nav redzētas bildes sociālajos portālos, kur meitenes rāda savas pārgrieztās rokas. Daudzas uzskata, ka ar savu depresiju piesaistīs kāda zēna uzmanību. Sviests.

38
2027
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [154]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Dumpweed avatars
Medaļa ZebraMedaļa BetmensMedaļa Anomālija
  Dumpweed 14.12.15 16:19
118
1
Un lūk ir iemesls kāpēc es negribu bērnus
KristapsEm avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoks
  KristapsEm 14.12.15 18:19
120
8

Cik tev gadi? Liekās ka mazgadīgs puišelis esi. Protams nevar nepiekrist tevis teiktajam par to stulbumu, mauciskumu, pārmērigu kosmētikas lietošanu utt To visu ļoti labi var redzēt arī realajā dzīvē, piektdienas vakaros rīgas centrā un citur pie iecienītām "tusiņu vietām"  BET piemēram tavi teksti: Internetā  iepazinos ar skaistu meiteni a dzīvē izrādās ka viņa ir neglīta jo pumpas uz sejas." liekās galīgi garām un bērnišķīgi.  Guess what? Visiem tīņiem ir pumpas. Kā arī tikai tāpēc ka cilvēks neatbilst tavai gaumei, nenozīmē ka tu viņu vari saukt par neglītu.  Runājot par ārējo izskatu. Jā MEITENES jau protams izvēlēsies SWAG YOLO tīņu PUIKAS, jo redz tie ir stiliegie wannabe justin bieber, tādēļ MEITENES karas viņiem klāt jo grib būt stilīgas arī. Tā ir tīrakā bērnu būšana, kas pieaugušām sievietēm un vīriešiem liekās smieklīga . Pieaugušo dzīvē ar to izskatu ir tā, vīrietim galvenais zolīdi, tīri ģērbties, mazgāties un strādāt nevis būt slinkam bezdarbniekam. +Vēl laba humora izjūta un ar sievietēm nebūs problēmu.

Knapshe avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Kalla
  Knapshe 14.12.15 16:42
79
0
Es gan teiktu, ka shis raksts vairaak ir par jaunaam meiteneem, par padsmitnieceem. Un praktiski it visaa Tev piekriitu, tikai Tu aizmirsi pierakstiit par meiteneem, kuras ir reaali tupas, neko nejeedz un neko nesasniegs. Kuraam nav savu meerkju un vienmeer izgaazhas un tupi smejas
princeSS avatars
Medaļa SEOMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  princeSS 14.12.15 17:12
60
0

Principā jau patiesība vien ir.Bet par to graizīšanos-muļķīgi,jo varu derēt,kad paaugsies uz 26 gadiem uzģērbs satriecošu vakarkleitu (ja paveiksies ar prātu), tad sagraizītās rokas gribēsies vispār nogriezt.

LieneCat avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa KallaMedaļa Zubrila
  LieneCat 14.12.15 18:02
54
0

Ne visas meitenes tādas ir, dažas ir arī normālas, bet nu, nevaru nepiekrist...

TakeMeToNeverLand avatars
Medaļa Spoks
  TakeMeToNeverLand 14.12.15 22:02
55
2

Ammm....es laikam neesmu mūsdienu meitene.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 18.12.15 22:36
43
0

pats šķiro glītās un neglītās, bet cepies par meitenēm, kas izvēlās smukos. pretruna.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 14.12.15 18:20
40
0
Kādi 75 % attiecināmi uz 14 gadīgajām.
Yeperdoodle avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Jubilārs
  Yeperdoodle 14.12.15 21:20
33
2

No šī raksta var apvemties.

"Meitenes izvēlas puišus tikai izskata dēļ"; "Puišiem iepatīkas meitene skaistu bilžu dēļ, bet tad viņš ierauga monstru"

Double standarts all the way huh

Sakarīgas meičas eksistē. Vienkārši tu iegūsti nevis to, ko vēlies, bet to, kāds esi tu pats.  Un ja tu piekrīti par vairumu meiteņu īpašībām no šī raksta- tu esi tāds pats spruksts kā šī ģefkas, tikai ar kuli.

https://www.youtube.com/watch?v=p37_Ux1G_BI   šis ir ļoti par tēmu

 

kapuracējs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Trumpe
  kapuracējs 15.12.15 00:40
30
0
Varbūt esmu vecs,bet piekrītu katram vārdam.Manai meitai tūlīt būs 16 gadi,un daudz ko no rakstītā esmu novērojis viņas uzvedībā.Diemžēl neko daudz viņas uzvedībā nevaru ietekmēt,jo viņa dzīvo ar māti(esmu šķīries),bet ceru ka viņai pietiks prāta neapbērnoties pirms laika.
skyisthelimit420 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas domaMedaļa Lai dzīvo sievietes!
  skyisthelimit420 08.02.16 23:36  
28
0
Un daudzas meitenes ir pārāk greizsirdīgas. Pat slimīgi. Nesen bija gadījums, kad veikalā satiku senu paziņu ( džeku, pati esmu sieviešu dzimuma). Parunājām, varbūt pusminūti, aizgāju prom. Dzirdēju tik pēc tam, kā viņa meitene viņam auroja virsū pa visu veikalu par to, ka viņš viņu krāpj. Piebildīšu, ka esmu attiecībās vairākus gadus ar savu draugu jau un interese par citiem nav ne mazliet. Vēl kas. Esmu pamanījusi, ka ļoti daudzas meitenes nedod džekiem atpūsties no viņām. (draugi, alus, hokejs utt). Bļāviens, ir reizes, kad katrs aizejam ar saviem draugiem pa dienu un vakarā mājās satiekamies un visu izpļāpājam. Vajag taču " atpūsties" vienam no otra. Pārējo nekomentēšu, jo nu jā.
Anonīms
Anonīms 14.12.15 18:30
27
0
Esmu meitene , 14 gadi un man tā besī katru dienu šito redzēt . Klasesbiedrenes nāk uz skolu ar tādu dekoltē ka pupi krīt ārā , uzvilkušas caurspīdīgus legingus un papēdenes un tad klibo pa gaiteņiem pie saviem " draugiem" , kurus mīl un laizās katru starpbrīdi . Pretīgi skatīties
Ekvadora avatars
Medaļa Edvards KalensSpēja OriģinālautorsMedaļa Redaktors iesaka
  Ekvadora 26.12.15 03:59
27
0

Nevaru nepiekrist šim rakstam!

Tagad paskatoties uz meitenēm es sajūtos veca, (man ir 21. gads) uzvedība, ģērbšanās sitls un pārnērīgā krāsošanās, padara manus matus sirmus Kad es augu tad nekas tāds nebija!

Mans darbs ir saistīts ar cilvēku apkalpošanu, un bieži vien es no 13. gadīgām meitenītēm dzirdu to ka viņas nevar sagaidīt kad zaudēs nevainību vai arī "Es vakar bučojos ar Jāni, bet šodien ar Pēteri. Tas ir YOLO!"

Kad man bija 13. gadi es vēl kokā rāpos un būvējām ar kaimiņu bērniem štābus

Safīrs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa April, April!Medaļa Mazā, spoki Tevi mīl!
  Safīrs 14.12.15 18:34
23
0

Ideāls raksts! Ļoti atbilstoši. Citreiz pat gribētos izdzēsties no tiem soc. tīkliem, lai tikai neredzētu visu šo idiotismu!

indicadoge avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  indicadoge 27.12.16 18:17  
22
0
Man patīk kā tu 2. Punktā raksti,ka novērstos no meitenes ja viņai ir pumpaina seja,un 4. Raksti par to, ka tev nepatīk tas ka meitenes izvēlas puišus pēc izskata. Dafuq

spoku dienas doma

Anonīms
mjaa 14.12.15 20:21
23
1
Neesi hipokrāts? "Meitenes izvēlās puišus tikai pēc ārējā izskata", bet tai pat laikā nodirs meitenes ar "pumpainu seju",kā pats teici,internetā tiecies pēc skaistām meitenēm, un pārāk daudz kosmētika arī nav labi.Bet svarīgi jau tas,kas sirdī ja?
Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čomsMedaļa Twittera čoms
  Raziels 14.12.15 20:06
20
0

Čiksas domā- re, lai skatās, cik es esmu kruta!

Cilvēki skatās un domā "Izaugs- būs goblina mātīte."

monjux avatars
Medaļa Draugu draugsMedaļa Twittera čomsMedaļa Pamatskolnieks
  monjux 15.12.15 09:11
19
0

Es sapratu, ka neesmu mūsdienu meitene  

TheMe22 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Žurnālists
  TheMe22 14.12.15 17:19
17
0
Labs raksts!! Gaidu par puišiem!
Dadzītis avatars
Medaļa BotsMedaļa NostradamsMedaļa Recidīvists
  Dadzītis 04.02.16 13:13
15
0

Kas te notiek? Katru nedēļu, vismaz, viens raksts par tēmu: Puši sucks, problēmas ar meitenēm utt. Get over it! Ko varu pateikt no piredzes - vajag domāt ar galvu, pievērst uzmanību sīkumiem. Ja sieviete/meitene/vīrietis/puisis (saucat kā gribat) pirms nopietnu attiecību sākšanas sāk "buksēt", tad arī jāmet ir miers. Nav ko mocīties un tērēt laiku. Chill

« 1  2  3  4  5 »