0

 11  8

Ar samērā īsu, tomēr ļoti interesantu un skanošu skaņdarbu, klajā nācis mūziķis no ārzemēm - 4WAYSK. Šī gada 18.oktobrī, viņš izlaida dziesmu ar nosaukumu ''You Know''. Tā ir pieejama visās vadošajās digitālajās mūzikas strīmošanas platformās, kā arī YouTube platformā.

Dziesma ir vien minūti un 54 sekundes gara, taču tā ir tā vērta, lai klausītos. ''You Know'' ir, patlaban, viņa jaunākā un arī populārākā dziesma. Mūziķis ir nevien reperis, bet arī dziedātājs un nāk no skaistās Šarlotes, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs.

Mūziķis ir diezgan pieredzējis un rada mūziku jau kopš 2018.gada. Viņa diskogrāfija ir diezgan iespaidīga un tajā ir diezgan daudz dziesmas. Viņš ir pazīstams ar tādām dziesmām kā, piemēram, ''Stay On Point'', ''Survive'', ''Big Dog'', ''My Hustle'', ''The Whole Thang'' un arī citām. Katra dziesma ir superīga!

Lai gan mūziķis jaunu dziesmu izlaida vien pirms mēneša, domājams, ka jau pavisam drīz viņš varētu priecēt mūzikas klausītājus ar jaunām dziesmām. Mūziķis ir tiešām talantīgs un ar lielu potenciālu. Atliek vien viņu atbalstīt un turēt īkšķus par to, lai viņam izdodas viss kas iecerēts ar mūziku.

Mūziķim iekš sociālajiem tīkliem vēl nav tik izteikta sekotāju bāze, taču domājams, ka tas ir vien laika jautājums. Gan jau ar laiku izveidosies noteikta fanu kopiena, kā arī izdosies uzstāties uz lielajām skatuvēm. Gan izdosies arī iekarot lielās mūzikas virsotnes - jāturpina vien radīt mūziku!

Piedāvājam noklausīties mūziķa 4WAYSK singlu ''You Know'' un aicinām piesekot mūziķa sociālo tīklu kontiem. Tā varēsi uzzināt par mūziķa jaunāko daiļradi un gaitām pirmais! Saite uz mūziķa Instagram kontu ir pievienota tur, kur parasti atrodas atsauce.

Repera 4WAYSK jaunākais singls ''You Know''.

Komentāri 0

0/2000