3

 5  11

2020.gada 1.novembrī, ar mūzikas albumu klajā nāca ārzemju mūziķis Gio2sick. Viņš izlaida albumu ar noaukumu ''Different'', kas ir pieejams visās digitālajās mūzikas strīmošanas platformās.

Mūziķis uzsāka aktīvi publicēt dziesmas vien šogad, bet jau ir paspēji izlaist diezgan daudz no savas daiļrades. 2020.gadā viņš ir izlaidis astoņas dziesmas un vienu albumu. 27.novembrī viņš paspēja uzreiz publicēt vēl vienu singlu, kuru sauc ''Talkin' My Shit''. Tas vien pierāda to, ka mūziķis aktīvi publicē jaunus skaņdarbus un iepriecina savus klausītājus.

Viņa pilnais vārds ir Džiovani R. Kembels. Mūziķis ir tiešām talantīgs - potenciāls un spožā nākotne ir jūtama katrā viņa dziesmā. Viņa mūzika ir jādzird katram pašam - tā ir lieliska un tai nav kur piekasīties.

Lai gan mūziķa karjeru viņš uzsācis nesen, viņš jau paguvis iekarot nedaudz mūzika platformas. Piemēram, iekš Spotify viņam jau ir vairāk nekā 3300 ik mēneša lojālo klausītāju. Arī pārējās platformās viņa mūzika uzrāda cienījamu statistiku.

Piedāvājam noklausīties dziesmu ''Lit'', kas ir daļa no viņa nesen iznākušā albuma. Pieseko arī mūziķa sociālo tīklu kontiem. Atsauces vietā esam pievienojuši arī aiti uz viņa Instagram kontu, lai to vari izdarīt ātrāk un ērtāk.

Nobaudi Gio2sick dziesmu ''Lit'' - nenožēlosi to!

Komentāri 3

0/2000

kārtējais new school mēsls...

 4  0 atbildēt

muzika mēsls. nēģeris arī.. 😂

 2  0 atbildēt

Pēc šī garantēts, ka ausis asiņos 🩸

 1  0 atbildēt