local-stats-pixel fb-conv-api

Sveiciens sieviešu dienā ar dziesmu "NEVAR PAGULĒT"16

Sieviešu dienā jeb 8. martā ar tematikai atbilstošu skaņdarbu klajā nākuši pašmāju mūziķi st4rface (īstajā vārdā - Reinis Aumeisters) un Danny Silver (Dāvis Paugurs). Jaunie mūziķi publicējuši skaņdarbu ar nosaukumu "Nevar pagulēt", kas jau ir pieejams kā "YouTube" un "Spotify", tā arī visos pārējos digitālajos mūzikas straumēšanas servisos.

Mākslinieku kopīgajā skaņdarbā tiek izdziedāta sajūta - brīdis, kad cilvēks nevar mierīgi pagulēt bez sava īpašā cilvēka klātbūtnes. Tikai tā var iegūt miera sajūtu, kas ir nepieciešama ikdienā, lai varētu funkcionēt pilnvērtīgi. Abi mūziķi jau iepriekš ir veiksmīgi sadarbojušies, kad 2023. gada vasarā izlaida kopīgu skaņdarbu ar nosaukumu "Izslēdz gaismu". Dziesma "YouTube" platformā ir sasniegusi 95 tūkstošus klausījumu, kamēr "Spotify" statistika tuvojas 45 tūkstošu atzīmei.

"Ar Dāvi ir izveidojusies lieliska darba ķīmija. Kad pērn iepazināmies, pat nenojautu, cik līdzīgi domājoši cilvēki esam. Saskanēja gan raksturos, gan mūzikā. Izveidojām dziesmu "Izslēdz gaismu" un pēc nelielas pauzes ķērāmies klāt arī "Nevar pagulēt" skaņdarbam. Aktīvi darbojamies pie vēl citiem jauniem projektiem. Esmu pārliecināts, ka jau drīzumā patīkami pārsteigsim arī ar citiem kopdarbiem," pacilāts par ilgtspējīgo sadarbību bija Reinis.

Ap skaņdarba tekstu darbojušies ir tikai abi dziedātāji. Tieši Dāvja studijā ir ierakstīta pati dziesma, kamēr ap tās apstrādi un producēšanu ir darbojies multimākslinieks Daaguchii (Dāgs Smilškalns). Dziesma ir simtprocentīgs pašmāju produkts un oriģināldarbs, sākot no pavadījuma, turpinot ar tekstu, kā arī beidzot ar vizuālo imidžu.

22 gadus vecais st4rface ir plašāks pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā "Viss ir fantastiski", "Viņa", "Man nevajag vēl vienu piedod" un citiem. Savā mūzikas karjerā jau paguvis sadarboties ar tādiem pašmāju māksliniekiem kā Punkts Uz I, Trench Mafia Locco, Grafomāns un vēl. Danny Silver toties ir pazīstams ar mūzikas veidošanu gan latviešu, gan angļu valodās. Viņa populārākais skaņdarbs "Piedod man" visās platformās kopumā tuvojas miljons klausījumu robežai. Tapāt Dāvis bija arī Latvijas mūzikas raidījuma "X Faktors" piektās sezonas dalībnieks, kurš aizcīnījās līdz pat krēslu izaicinājuma fāzei.

Uzslēdz skaļāk un izbaudi jauno skaņdarbu.

43 3 16 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma