local-stats-pixel

Latviešu mūziķis st4rface nāk klajā ar savu jaunāko singlu ''Shower Sex''10

28 18

Kvalitatīva mūzika Latvijas mūzikas industrijā jau ilgu laiku ir bijis retums. Tomēr beidzot tauta ir sagaidījusi kvalitatīvu dziesmu, kas varētu iekarot pat pasaule mūzikas topu virsotnes.

Ar jaunu singlu klajā nācis latviešu reperis un mūziķis Reinis, kas plašākai publikai ir pazīstams ar skatuves vārdu st4rface. Viņa dziesma ''Shower Sex'' nu ir pieejama visās mūzikas platormās.

Mākslinieka st4rface diskogrāfijā ir tādi singli kā ''Alone'', ''Haunted By Demons'', kā arī albums ''59/61'' un citi. Statistika viņa dziesmām katrai platformai ir iespaidīga un atliek vien priecāties par savējo panākumiem. Jāturpina atbalstīt!

Latviešu mūziķis pats ik dienā var klausīties neskaitāmi daudz mūziķus, bet tajā pašā laikā tikai dažus. Viņu motivē tādi mākslinieki kā Stitches, Dax, Jon Bon Jovi, Machine Gun Kelly, Polo G un arī citi. Šī dziesma varētu būt tāda pēc tipa, ko izlaiž tieši Machine Gun Kelly un Amerikā noteikti 24 stundu laikā šāda dziesma būtu klausīta vairākus miljonus reižu.

Reperim patīk ''izbaudīt ūdeņus'' un pamēģināt prasmes vairākos žanros. Iepriekš mākslinieks ir vairāk izdevis emo repa un R&B tipa dziesmas, tomēr šoreiz tas ir vairāk roka, popa un melodiskā hip-hopa apvienojums. Kārtīgs Amerikas cienīgs grāvējs!

Mūziķis dziesmā dzird par īslaicīgām attiecībām un par to, ka tikai tā viņš spēj aizmirst iepriekšējās attiecības, kuras nebija īpaši veiksmīgas. Lai gan mūziķis dziesmā min arī spēcīgu medikamentu lietošanu, viņš piemin, ka zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Dodam iespēju nokausīties un novērtēt mūziķa st4rface jaunāko mākslas darbu ar nosaukumu ''Shower Sex''.

Mūziķa st4rface jaunākais skaņdarbs ar nosaukumu ''Shower Sex''.

28 18 10 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 10

0/2000

Kārtējais sūds

22 0 atbildēt

Ja būtu noklausīta Amerikā vairāku miljons reižu, ko tad neliec uz amerikāņu platfromas?

4 0 atbildēt

Shit.

4 0 atbildēt

Tā nav kvalitatīva mūzika,drīzāk narkomānu pantiņi un kruto runas.Pat norvēģiem,somiem,zviedriem ir kvalitatīvāka mūzika.(No tām valstīm,kuras nosaucu,ir tādi mūziķi kā Waterflame (Norvēģija),DJVI (Somija),Bossfight un Hinkik (Zviedrija),un citi no citām valstīm 🙂 )

4 0 atbildēt

Diez cik raksta autoram maksā lai tā komplimentētu šito? 😂

4 0 atbildēt

Nez, kkā nav tas kas man patiktu.

2 0 atbildēt

Mazā Sniegbaltīte rozā pačkā ar rozītēm

st4rfance ir īsts mēsls - vņš neļauj sevi komentēt par savām sūda dziesmām - tādām kā Piedod man..., kas faktiski ir tāda kā aborta atlieka no Viktora Coja stila un Līvu vārdiem. Viņš negatīvos komentārus, izdzēš, un stundas laikā sev pievieno 50 pozit'vus komentārus un 400 skatījumus, kaut arī pirms 1 stundas viņam ir bijuši 17 skatījumi un 15 negatīvi komentāri! Nemaz nešaubos, ka šis lecīgais kverplis tūlīt izdzēsīs arī manu komentaru.

https://media.tenor.com/images/98596c844af452fe251400c87b749d10/tenor.gif

2 0 atbildēt

Tu vari tagad izdzēst visus manus komentārus, Reini, kā tu to izdarīji ar maniem negatīvajiem komentāriem pie ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'', bet ņem vērā - ir jau vēl arī citas opcijas Latvijas sabiedrībai parādīt, kāds tu esi zemisks tārps.

2 0 atbildēt

Daudz heiteru varu deret ,ka neviens no viniem pat vardu angliski pateikt neprot : D

1 0 atbildēt

Nē, nu gan ir shit - nupat noskatījos arī to ''Shower Sex'', kārtējais copy-paste, un komentēt (negatīvi) arī nedrīkst! Vo, kretīns! Paskatieties tikai uz kolektīvo foto, kur īstais sūsu sūds ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'' ielikts starp trim Viktora Coja foršajajām dziesmām. To tekstiņu noteikti ir sadzejojis pats Reinis no Pampāļu miesta, nevis kaut kādas tur vēl MUZIKASZINAS. Arī rakstam gribēju pielikt negatīvo - hahaha - atkal izrādās, ka nevarot! Pa purnu tikai tādam - kāds ģīmis tizls, tāds dušas sekss!

https://media.tenor.com/images/0322fe8fd69e3cd7074bd6eb30da5877/tenor.gif

0 0 atbildēt