2

 17  33

2020.gads ir bijis pārsteigumu pilns mūzikas industrijā. Ir izdzirdēti vēl nedzirdēti vārdi un tie ir paguvuši pārsteigt ar savu daiļradi. Viens no viņiem ir latviešu reperis st4rface. Lai gan viņš savu mūziku rada angļu valodā, nu internetā ir nonācis kāds interesants klips, kas parāda to, ka jaunais mūziķis drīz varētu izlaist dziesmas arī latviski.

Jaunais mūziķis ir pazīstams ar tādām dziesmām kā ''Alone'', ''Haunted By Demons'', ''Your Shadow'' un vēl. Visas šīs dziesmas ir angļu valodā, tāpēc cilvēki bija pārsteigti, kad nakts vidū viņš savā Instagram storijā publicēja video no studijas ar, šķiet jau pabeigtu skaņdarbu, latviski.

Pēcāk gan šis video no viņa Instagram storija tika dzēsts, taču kāds jau bija paguvis to saglabāt un nu tas ir internetā. Tajā ir dzirdama daļa no kādas dziesmas latviski. Nedz nosaukums, nedz tas vai dziesma tiks patiešām izlaista nav zināms, bet dziesma tiešām ir laba.

Studijā viņš atrodas ar Latvijas YouTube sensāciju Jammetti - tā redzams video. Pēcāk storijā viņš publicējis arī video, kur atpūšas un fonā klausās slaveno reperi Juice WRLD.

Piedāvājam noklausīties šo mazo fragmentu no dziesmas, kā arī aicinām noklausīties citus viņa skaņdarbus. Visa viņa daiļrade pieejama visās digitālajās mūzikas strīmošanas platformās.

Video redzams st4rface, Latvijas YouTube sensācija Jammetti un Yung Krishins.

Komentāri 2

0/2000

st4rface, tis u?

 1  0 atbildēt

Piegriezies tavs afrofolks 🙄

 0  1 atbildēt