9

 145  0

Turpinot random rakstu sēriju, ejam no mistikas uz receptēm. Šereiz, no steika, uz kaut ko vairāk primitīvu un vienkāršu, pat ja Tev aug rokas no pakaļas, nenolaid degunu, šoreiz arī Tev sanāks paēst. Kartupeļu pankūkas. MY WAY.

Sākšu ar standarta frāzi - Es neesmu pavārs, gatavot es nemāku, bet...

Mums būs nepieciešāms:

1. Kartupeļi ( 6-10 vidējā izmērā kartupeļus, atkarībā cik ciematus Tu gribi pabarot. )

2. Sīpoli ( Parasti luksus "Top" sīpoli. 2-3 gabali. )

3. Olas ( Bildē nav redzams, jo esmu aizmāšīgs un domāju par aliņu tajā brīdī, bet kopumā 1-2 standarta olu komplektācija. )

4. Milti ( 20-30 grami, tie bildē arī nav, nah*jam tā, lasi punktā 3. )

5. Pipari, Sāls ( Standarta garšvielu komplektācija, katrs liek pēc savam izvritušajam garšu kārpiņam)

6. Krējums ( 25% Tieši laikā. Bet ja esi uz diētas, tad varu ieteikt majonēzi. )

7. Alus ( Šī nav Aldara reklāma, ka arī nav alkoholisma propoganda, tiem kam negaršo, nav sasnieguši attiecīgu vecumu vai arī ievēro alkohola gavēni, iedomājies ka alus ir dekors, aromātisks, garšīgs, vēss...dekors...)

8. Eļļa cepšanai ( Rafinēta, nerafinēta, olīveļļa, pie pakaļas, kas garšo to liec. Vari cept saldkrējumā sviestā, lai Tev purns no resnuma pārplīst. )

9. Panna ( Šoreiz pannai nav svarīga nozīme, tā kas stāv mājās tīra to arī izmanto. )

Sākam

Komentāri 9

0/2000

Paldies par recepti.

 6  0 atbildēt

Kartupeļu pankūkas    Man gan labāk tīk tās, kuras matam lamājoties rīvētas uz ts.kartupeļu rīves, kuru improvizēti var uztaisīt ar arastu bleķi, naglu un āmuru. Bet..Kartupeļu pankūkas.   

 5  0 atbildēt

tas nav pankukas bet suudi piedegushi

 4  0 atbildēt

Man vajadzētu gulēt, bet kaut kādā veidā es esmu ienācis skatīties kā kāds taisa pankūkas... 

Varbūt veģetāriešu drošs, bet vegāni gan šitos nedrīkst ēst, vegāni nedrīkst ēst neko, kas nācis no dzīvnieka. Teorētiski, ūdens arī ir nācis no dzīvnieka, pat ja tas ir filtrējies caur grunti un visādiem tur filtriem, tas ir bijis dzīvniekā.

Lab, jādodas tālāk, kur šī nakts diez mani aizvedīs, cerams ka neaizvedīs uzzināt cik maksā porno spēļu izdevējiem (Viņiem maksā ~700$ par īsu spēli, bet par garu spēli ~1400$) 

 2  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Es par pavāru strādāju kādus gadus astoņus, tā pirkstu turēšana ir ļoti svarīga lieta, patiesībā pamata lieta + ļoti ass nazis, lai šo lietu es iemācītos perfekti, man vajadzēja aptuveni divus gadus- kopš tā brīža pirkstos negraizīju- tās tādas manas pārdomas par to pirkstu turēšanu. Par pankūku kvalitāti laikam jau komentāri ir izlasāmi.

 2  0 atbildēt