local-stats-pixel

Eyes Set to Kill(screamo,metal)5

5 3
Tātad pirms kaut ko redzat brīdinu, ka grupa pieder pie screamo žanra mūzikas.Principā tiem kuriem nepatīk smagā mūzika varat tālāk neko neskatīties un nelasīt.Gribu tikai teikt, ka šī ir viena no manām mīļākajām grupām pašlaik.

Formed in 2005 by sisters Alexia and Anissa Rodriguez, Eyes Set to Kill – which also features vocalist/keyboardist Brandon Anderson, second guitarist Greg Kerwin and drummer Caleb Clifton - has accomplished more in four short years than most bands do in an entire career. From their humble beginnings touring the country playing shows they booked through MySpace to becoming one of the most popular artists at Hot Topic and online retailer Smartpunk.com, Eyes Set To Kill has made a powerful lasting impact on their fans.
After signing with California based BreakSilence recordings in 2007, the group released their debut full-length "Reach", and Eyes Set To Kill quickly surpassed their peers on the music industry totem pole and never looked back. The group’s album debuted at #29 on Billboard’s Heatseekers Charts and #77 on
Billboard’s Independent Music charts, while the band wasted no time taking to the road with everyone from Drop Dead Gorgeous to BrokeNCYDE, Gwen Stacey and Before Their Eyes.


Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000
Šķīet smieklīgi, izlasot to, ka tu uzrakstīji, ka tā ir tava mīļākā grupa, bet tev nav nemazākās nojausmas, ka šai grupai nav nemazākā sakara ar žanru 'metāls'. Eyes set to Kill ir screamo/post-hardcore/*core mūzika un tici vai nē, tam ir 0 sakara ar metālu. Šausmīgi ienīstu, ka šādu grupu/cilvēku dēļ nezinoši un stulbi cilvēki visādus jēlus ēmiķus jauc ar smagās mūzikas kulturu. Protams neņem ļaunā, es tikai personīgi tagad izsteicos.
4 0 atbildēt
Laba grupa, tikai žēl ka video neraada emotion
1 0 atbildēt
Vai man vienīgajam nerādās mani video via arī es kko esmu nepareizi izdarijis?
0 0 atbildēt
Būtībā ienācu palūrēt, lai dirstos, bet metaals jau visu pateica :) Un video nerādās - pamēģini vēlreiz ielikt.
0 0 atbildēt
Rakstiju vārdu metāls, jo diez vai kkādi reperi utt saprastu ko nozīmē screamo/post-hardcore/*cor...pats labi zinu, ka tas nav metāls, es vnk to rakstiju priekš cilvēkiem, kuri te ienāktu un kuriem sagribētos kko debīlu pateikt, jo viņiem nepatīk šāda mūzika un nah vsp viņi te ienāca :)
0 1 atbildēt