Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
1063

Krievijā tagad ir ap 800 000 pašpasludinātu ekstrasensu, no kuriem 130 000 ir licence. Viens no veidiem, kā no cilvēkiem izkrāpt naudu un tas tiek plaši pielietots Krievijā. Sākums tam visam bija Padomju Savienībā, kad oficiālā zinātne noliedza gan Dievu, gan paranormālos pētījumus, bet pa kluso tika veikti pētījumi un dažādi eksperimenti. Parasta divkosīga attieksme, it īpaši, ja ņem vēra, ka Džuna 1980. gadā ārstēja Brežņeva sievu. Vai arī esat dzirdējuši par Kašpirovska seansiem, kad pie televizoriem miljoniem pilsoņu gaidīja izārstēšanu? Vēl viens Padomju 'produkts' ir Visarions, kura garīgā atmošanās notika pēc VDK eksperimentiem.

Ninela Kulagina nbspSieviete... Autors: Lestets Vai PSRS pastāvēja ekstrasensi?
1.

Ninela Kulagina

 

Sieviete ar paranormālām spējam, kuru pētīja V. A Kotelnikova vārdā nosauktajā radiotehnikas un elektronikas institūtā. Šeit tika konstatēti sekojoši fenomeni - nelielu objektu pārvietošana, kompasa adatas rotēšana, pieskaroties apdedzināt citu cilvēka roku, lāzera stara izkliedēšana, ūdens skābuma (pH) mainīšana un fotofilmiņas izgaismošana esot tai aizvērtai.Institūtā tika konstatēts spēcīgs elektriskais lauks ap viņas rokām. Tāpat konstatēja histamīna kristālu izdalīšanos no delnām, bet par iemesliem, kāpēc tā notika, īsti nemacēja paskaidrot. Viņas spējas nosauca kopumā par K-fenomenu.

Anatolijs Kascaronpirovskis... Autors: Lestets Vai PSRS pastāvēja ekstrasensi?
2.

Anatolijs Kašpirovskis

Dziednieks, kurš, kā pats apgalvo, ārstē cilvēkus ar psihoterapiskajiem paņēmieniem, veicot ķermeņa pašregulācijas sistēmas 'ieslēgšanu', kas nodrošina vajadzīgo medikamentu izstrādi organismam. Darbojās caur televizoru. Uzlādējā arī ūdeni un citas lietas. Pirmais seanss notika 1989.g. 9. oktobrī. Raksturīgā frāze 'даю установку' (dodu uzstādījumu) un pēc tam blenzošs skatiens. Viņš joprojām turpina nodarbotie ar šo jomu, un, kā apgalvo, katrā pilsētā ir tūkstošiem cilvēku, kuriem savulaik ir palīdzējis. Fakti runā par pretējo. Pēc Kašpirovska seansiem tiešām cilvēki jūtās labāk, bet ap plkst. 2 naktī sākās ātrās palīdzības izsaukumu pieaugums, parasti ap sõ laiku paliek mazāk izsaukumu. Daži ar epilepsiju slimu bērni nonāca reanimācijā. Psihologu izteikumi par viņa 'spējām' arī liecina, ka darbošanās notiek pamatā uz iedvešanu un hipnozi.

Volfs Messings Ebreju... Autors: Lestets Vai PSRS pastāvēja ekstrasensi?
3.

Volfs Messings

Ebreju tautības pareģis, kas Padomju Savienībā nokļuva no nacistiskās Vācijas, jo izteicās, ka Hitlers zaudēs, ja uzbruks austrumiem. Pārbēga pirms Otrā pasaules kara. Sniedza padomus Staļinam. Kad viņam tika jautāts par to, kāds būs rezultāts Vācijas un PSRS noslēgtajam miera līgumam, viņš esot atbildējis, ka redz padomju zvaigznes Berlīnē. Kopumā izklaidēja cilvēkus uzstājoties un demonstrējot telepātiju, kā arī pazīstams ar hipnotizēšanas spējam. Jaunībā uzstājas Eiropā un Amerikā ar šoviem, kuros izlikās miris. Pareģoja savu nāvi.

Allans Čumaks Var nosaukt... Autors: Lestets Vai PSRS pastāvēja ekstrasensi?
4.

Allans Čumaks

Var nosaukt par Kašpirovska priekšgājēju, jo 'ārstēja' cilvēkus pa televizoru un par radio. Allans Čumaks strādāja par žurnālistu un nodarbojas ar šarlatānu atmaskošanu, kamēr pats nesajuta ārstēšanas spējas. Lai saņemtu dziedināšanu, vajadzēja ieslēgt televizoru, kur rādija viņa raidījumu. Skatīties nebija obligāti! Pie televizora varēja nolikt ūdenī vai krēmu, kurš tādā veida uzlādējās un ieguva dziednieciskas spējas. Tāpat vārēja rīkoties ar radio. Nopietnu pierādījumu Cumaka spējām nav, visdrīzāk nostrādāja Placebo efekts un tas liecināja par klausītāju ietekmējamību.Pēc likumdošanas izmaiņām sakarā ar alternatīvo medicīnu Krievijā, viņa darbība aizliegta.

Jurijs Longo Pozicionēja... Autors: Lestets Vai PSRS pastāvēja ekstrasensi?
5.

Jurijs Longo

Pozicionēja sevi kā Baltās Maģijas maģistrs, kurš vārēja atdzīvināt mirušos un pagatavot mīlas dzērienus. Padomju laikos mācījās teātra skolā, kuru nepabeidza. Ir ieguvis psihologa diplomu. Izveidoja Starptautisko Magu skolu. Izdevis daudzas grāmatas. Uzstājās apkāries ar ķēdēm. Nomira pavisam negaidīti 55 gadu vecumā. Jaunākā pasaciņa ir tāda, ka viņš tagad esot atgriezies dzīvē. Pēc nāves atstājis mantojumu ap 1,5 milj dolāru.

Džuna Davidascaronvili Viena... Autors: Lestets Vai PSRS pastāvēja ekstrasensi?
6.

Džuna Davidašvili

Viena no slavenākajām personībām šajā sarakstā. Savu darbību 1983.g. uzsaka paziņojot, ka ārstējusi Brežņeva sievu 1980. g. Brežņevs nomira 1982.g. Mācījās Rostovas kino un televīzijas tehnikumā, ko pameta. 1990. gada organizēja Starptautisko alternatīvo zinātņu akadēmiju. Pieder vairāki medicīniskie patenti un ir dzejniece, pareģe, astroloģe. Šī dāma izceļas ar nepārspējamu lielummāniju un dažādu grādu, zinātnisko pakāpju un ordeņu pašpiešķiršanu. Cik no tiem ir reāli iegūti, datu nav. 

Padomju Savienībā dažādi zinātniskie institūti ir nodarbojušies ar parapsiholoģiskajiem pētījumiem sākot no savienības rašanās brīža. Kā viens no pārsteidzošākajiem, ir atklājums № 122. 1966. gadā tika atklāta starpšūnu elektromagnētiskā mijiedarbība attālumā divu audu struktūru sistēmā. Tas izpaudās tā, ka divos kvarca stikla traukos atradās baktērijas. Tas, kas tika darīts ar vienu baktēriju kultūru, notika ar otru. Trauku stikls bija savienots. Nomainot stiklu, parādība pazuda. Kas tika īsti atklāts?

0
1063
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [27]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Maša avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa Spoks
  Maša 04.07.14 22:04
33
2

izcils raksts..kā parasti labajiem rakstiem maz plusu,jo mūsdienu sabiedrība ir degradēta un ilgstoši lasīt-nespējīga. Žēl. Autoram uzslava,gaidīšu vēl šādus rakstus.

Cars Putins avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Cars Putins 10.08.16 21:37  
25
0
Es reiz aizgāju pie vienas. Šai zvanu pie durvīm. Šī pienāk klāt: Kas tur ir?
Pasaules iedzīvotājs avatars
 HaltūristsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Pasaules iedzīvotājs 04.07.14 22:42
14
0

Izslēdzu "Adblock", lai ieliktu plusu! Bravo! :)

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Darts VeidersMedaļa Dienas doma
  aris1188 04.07.14 21:39
9
0

labs raksts

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 10.08.16 09:14
9
0

Tie aukstā kara laiki un Padomju savienība visspār ir ar noslēpumiem tīti........

spoku dienas doma

susliks21 avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa DetektīvsMedaļa Dienas joks
  susliks21 09.08.16 19:31
6
0

Ekstrasensu licence? Kur viņi to iegūst? Padomju Savienības ekstrasensu cīņās?

spoku dienas joks

KaifLaifers avatars
Medaļa BestsellersMedaļa DeputātsMedaļa Redaktors iesaka
  KaifLaifers 07.07.14 13:02
4
0

atbildot uz Vienkārši Viesturs komentāru " Izslēdzu "Adblock", lai ieliktu pl... " ak tad  tpc es nevaru nevienam plusu iedot...

FuNkYmoNeY avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  FuNkYmoNeY 09.08.16 19:19
4
0

Dzīvo ar domu ka esi cēlies no pērtiķa. Kāpēc ar putam uz lūpām noliegt to kas ir pierādīts. Valdībai mūs vieglāk ganīt mūs kā aitas. Tikai aprobežots muļķis var domat savādāk. Ups man atkal sašķiebās folijas cepurīte... 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 05.07.14 12:20
3
0

Kur Peģins?

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 05.07.14 04:08
3
0
interesants raksts
roza ruksits avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SensācijaMedaļa Tīģeris
  roza ruksits 10.08.14 14:59
2
0

Nau jābūt  pareģim lai  pateiktu  ka  karš 2 frontēs  būs žo..!

Psych0 avatars
Medaļa TulpīteMedaļa Karalisks ziedsMedaļa Frostijs
  Psych0 05.07.14 19:12
2
0

atbildot uz Maša komentāru " izcils raksts..kā parasti labajiem... " Ko var ņaudēt. Sāc mazāk uztraukties par citiem un velti vairāk sava prāta attīstībai. Tā vien liekas, ka tas tagad ir "modē" visus, kas uztver pasauli citādāk kā pats, saukt par idiotiem. :D Vai varbūt šāda veida komentāri ir sava veida pašpaslavēšana? Vai arī Tu gaidi līdz vēl kāds "intelektuālis" Tev pievienosies un apstiprinās, ka "jā, nudien Tu esi gudrs atšķirībā no pārējiem, kas neinteresējas par to pašu, par ko Tu ." Dīvaina vieta šī pasaule, dīvaina. 

ToRQuE1 avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa ŽurnālistsMedaļa Bakalaurs
  ToRQuE1 30.07.14 20:02
2
0

Raksts super. Vai tik tas nav tas pats Messings, kurš sadarbojās ar Staļinu un Staļins viņam esot licis pierādīt savas spējas. Nākamajā rītā viņš esot vēsi ienācis pie Staļina kabinetā pilnībā nemanīts, taču Staļina apsardzei garām neaizlidotu pat muša.

rasiks avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa BetmensMedaļa VUGD priekšnieks
  rasiks 19.01.19 22:24
2
0

Kašpirovska seansus televīzijā atceros. Vēlāk sīkie atdarināja viņa baiso acu skatu un frāzes, biedējot cits citu. Man tie izskatījās pēc pasūtījuma raidījumiem, lai psiholoģiski mēģinātu  ietekmēt tautas domāšanu. 

IgnisDei avatars
Medaļa FrostijsMedaļa Karsts pielūdzējsMedaļa Bučiņa
  IgnisDei 10.08.16 08:20
2
0

Tas Kašpirovskis izskatās vairāk pēc kkāda valdības plāna, lai ar NLP kko cilvēkos ieprogrammētu, gan jau tagad kaut ko līdzīgu dara pa tv, bet ne tik uzkrītoši, lai programmētu cilvēku masas.

zaabaks3 avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Daļiņa no iPadMedaļa SEO
  zaabaks3 04.07.14 23:28
1
0

 

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 05.07.14 08:52
1
0

atbildot uz 38pap  komentāru " Kas tika darīts? Vienas tika apstaro... " Baktērijas tika apstarotas, inficētas, otra stikla traukā esošajām baktērijām arī parādījās bojājumi. Tad, kad kvarca stiklu nomainīja pret citu stiklu, fenomens izzuda

Volāns avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa MobiļņiksMedaļa Moderatora favorīts
  Volāns 09.08.16 18:53  
1
0
atbildot uz Lestets komentāru " Lūdzu, paskaties profilā, atradīsi vēl, galve... "Paldies par ieteikumu.
zuzeGG avatars
Medaļa KlaunsMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Spoks
  zuzeGG 05.07.14 00:18
1
0
Par Volfu Messingu ir redzēt filma, tiešām interesanti un diezgan emocionāli.
Volāns avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa MobiļņiksMedaļa Moderatora favorīts
  Volāns 09.08.16 18:50  
1
0
Paldies par rakstu, jo man patīk vis kas mistisks, veclaicīgs, nāves.. un tas viss bija te, paldies Tev!