27

 1063  0

Krievijā tagad ir ap 800 000 pašpasludinātu ekstrasensu, no kuriem 130 000 ir licence. Viens no veidiem, kā no cilvēkiem izkrāpt naudu un tas tiek plaši pielietots Krievijā. Sākums tam visam bija Padomju Savienībā, kad oficiālā zinātne noliedza gan Dievu, gan paranormālos pētījumus, bet pa kluso tika veikti pētījumi un dažādi eksperimenti. Parasta divkosīga attieksme, it īpaši, ja ņem vēra, ka Džuna 1980. gadā ārstēja Brežņeva sievu. Vai arī esat dzirdējuši par Kašpirovska seansiem, kad pie televizoriem miljoniem pilsoņu gaidīja izārstēšanu? Vēl viens Padomju 'produkts' ir Visarions, kura garīgā atmošanās notika pēc VDK eksperimentiem.

Komentāri 27

0/2000

izcils raksts..kā parasti labajiem rakstiem maz plusu,jo mūsdienu sabiedrība ir degradēta un ilgstoši lasīt-nespējīga. Žēl. Autoram uzslava,gaidīšu vēl šādus rakstus.

 34  2 atbildēt
Es reiz aizgāju pie vienas. Šai zvanu pie durvīm. Šī pienāk klāt: Kas tur ir?
 26  0 atbildēt

Izslēdzu "Adblock", lai ieliktu plusu! Bravo! :)

 14  0 atbildēt

Tie aukstā kara laiki un Padomju savienība visspār ir ar noslēpumiem tīti........

 9  0 atbildēt

labs raksts

 9  0 atbildēt

Ekstrasensu licence? Kur viņi to iegūst? Padomju Savienības ekstrasensu cīņās?

 6  0 atbildēt

Dzīvo ar domu ka esi cēlies no pērtiķa. Kāpēc ar putam uz lūpām noliegt to kas ir pierādīts. Valdībai mūs vieglāk ganīt mūs kā aitas. Tikai aprobežots muļķis var domat savādāk. Ups man atkal sašķiebās folijas cepurīte... 

 4  0 atbildēt

Kur Peģins?

 4  0 atbildēt

Raksts super. Vai tik tas nav tas pats Messings, kurš sadarbojās ar Staļinu un Staļins viņam esot licis pierādīt savas spējas. Nākamajā rītā viņš esot vēsi ienācis pie Staļina kabinetā pilnībā nemanīts, taču Staļina apsardzei garām neaizlidotu pat muša.

 3  0 atbildēt
interesants raksts
 3  0 atbildēt

Kašpirovska seansus televīzijā atceros. Vēlāk sīkie atdarināja viņa baiso acu skatu un frāzes, biedējot cits citu. Man tie izskatījās pēc pasūtījuma raidījumiem, lai psiholoģiski mēģinātu  ietekmēt tautas domāšanu. 

 2  0 atbildēt

Tas Kašpirovskis izskatās vairāk pēc kkāda valdības plāna, lai ar NLP kko cilvēkos ieprogrammētu, gan jau tagad kaut ko līdzīgu dara pa tv, bet ne tik uzkrītoši, lai programmētu cilvēku masas.

 2  0 atbildēt

Nau jābūt  pareģim lai  pateiktu  ka  karš 2 frontēs  būs žo..!

 2  0 atbildēt

+++

 1  0 atbildēt

 

 1  0 atbildēt
Par Volfu Messingu ir redzēt filma, tiešām interesanti un diezgan emocionāli.
 1  0 atbildēt

Baktērijas tika apstarotas, inficētas, otra stikla traukā esošajām baktērijām arī parādījās bojājumi. Tad, kad kvarca stiklu nomainīja pret citu stiklu, fenomens izzuda

 1  0 atbildēt
ielikt plusu - Jo ērtāka saziņu, informācijas, izklaides sistēma, jo īsākas rociņas, mazāk jēdzīgu domu, paliek mūsos.
 1  0 atbildēt
Paldies par rakstu, jo man patīk vis kas mistisks, veclaicīgs, nāves.. un tas viss bija te, paldies Tev!
 1  0 atbildēt

pēdejās muļķības tādi ""ekstrasenci"" nemaz nepastāv  tas viss ir BULLSHITS peedejais nekas no tā nav īsts tad grow up idiots

 4  7 atbildēt