Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
158

Apalaču kultūrā ir sastopams dīvains fenomens. Šādus spalvu kroņu mēdz atrast slimu cilvēku spilvenos un tos pazīst kā nāves zīmi.

nbspMūsdienās spalvu... Autors: Lestets Spalvu kroņi: Apalaču nāves zīmes
1.

 

Mūsdienās spalvu spilveni ir kļuvuši reti kā Lohnesa briesmonis, bet agrāk tādu bija daudz. Neskatoties uz to šis fenomens ir bijis sastopams tikai Apalaču reģionā. Cilvēki sāka ievērot dīvainu lietu - smagi slimu vai nesen mirušu cilvēku spilvenos veidojās šādi nāves kroņi (retāk pazīstami kā eņģeļu kroņi). Tas ir bijis tiešām rets fenomens un stāsti par tiem ir tikuši nodoti mutvārdu veidā. Viens no šādiem stāstiem ir sekojošs: "Mana vectante ciemojās pie mums, kad man bija varbūt pieci gadi. Viņa sāka stāstīt par sava tēva neseno nāvi. Viņu nogalināja garāmbraucoša mašīna, kad viņš izkāpa no autobusa. Mašīna vienkārši brauca garām, notriecot viņas tēvu. Vectantei nācās izsortēt bojāgājušā tēva mantas. Viņai paņemot rokās vienu no vecajiem  spilveniem viņa sajuta tajā kaut ko cietu. Viņa gribēja aizmest spilvenu, bet tomēr izdomāja to atvērt un sev par pārsteigumu atrada tajā kā noaustu spalvu vainagu, apmēram putna ligzdas lielumā. Viņa to uztvēra kā zīmi, ka tēvs ir  devies uz debesīm"

nbspLai arī scaronīs... Autors: Lestets Spalvu kroņi: Apalaču nāves zīmes
2.

 

Lai arī šīs formācijas uzskata par debešķīgu zīmi, skeptiķi uzskata,ka tas veidojas mirstošas  personas kustību rezultātā.

Pat ja ir gadījies, ka tu joprojām guli uz spalvu spilvena, tad atrodot šādu spalvu kroni tas vēl nenozīmē nāvi. Pēc veciem ticējumiem to salaužot ir iespējs paglābt šī spilvena īpašnieku no nomiršanas

1
158
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
coldasice avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  coldasice 18.06.19 06:38
3
0

kas,tas par murgu,vectante un apblabā savu tēvu,kurš ir raksta varoņa vecaistēvs..tātad tā ir varonim tante ,jo sanāk mammas vai tēva māsa..

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 18.06.19 00:33
2
0

Pilnīgas muļķības!

Man ir kaut kāda sajēga šajos jautājumos, un drīkst jautāt, ja ir nepieciešamība, bet 'nāves kronis' spilvenā, tas ir kaut kāds sviestains izgudrojums prastu ļaužu biedēšanai!

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 18.06.19 11:21  
0
0
Labs joks!
Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Docents
  Epicentrs 19.06.19 09:08  
0
0
Galva griežas
The Legend avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa AspazijaMedaļa Ped(r)otrollis
  The Legend 05.07.19 17:48
0
0

meli...