Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
14
2348

Ticēt rēgiem, vai neticēt - tas ir katra paša lēmums. Ir daudzi, kas apgalvo, ka spoki ir fantāzijas auglis, un to eksistencei nav ne pamatotu pierādījumu, ne fiziskas iespējamības. Tikmēr parādās aizvien vairāk pierādījumu un liecinieku novērojumu, kas apliecina pēcnāves dzīves esamību mūsu - dzīvo pasaulē. Šajā rakstā piedāvāju jums uzzināt interesantu informāciju par dažām no labākajām spoku fotogrāfijām._________________________________

... ... ...

nbspScaronī Kombermeras... Autors: Arizon Rēgi fotogrāfijās
1.

 

Šī Kombermeras bibliotēkas fotogrāfija tika uzņemta 1891. gadā. Attēlā miglaini redzams cilvēks, sēžot krēslā. Tiek uzskatīts, ka tas ir Lords Kombermers, britu kavalērijas komandieris, kurš 19. gs. sākumā vairākkārt izcēlās militārajās kampaņās. Lords gāja bojā negadījumā zirgu vilktā ekipāžā, un viņa bēres notika tajā pašā dienā, kad tika uzņemta šī fotogrāfija.

 

... ... ...

Fotogrāfija tika uzņemta... Autors: Arizon Rēgi fotogrāfijās
2.

Fotogrāfija tika uzņemta 1966. gadā. Autors gribēja tikai nobildēt elegantās spirālveida kāpnes karalienes mājā Grīnvičā, Anglijā. Rezultātā izdevās nobildēt arī kautko, kas turējās pie margām. Eksperti, tostarp arī no Kodak, apstiprināja, ka filmiņa nav bojāta.

Ir arī daudz citu liecinieku, kas apstiprina, ka šajā namā rēgojas, un spoki ir pierasta parādība.

... ... ...

Scaronī fotogrāfija radīta... Autors: Arizon Rēgi fotogrāfijās
3.

Šī fotogrāfija radīta 1963. gadā Ziemeļjorkšīras  baznīcā, Anglijā.

Tā bija strīdīga fotogrāfija, jo ir pārāk labā kvalitātē. Izskatās, ka šeit ir radīta gudra dubultā ekspozīcija.
Kad attēlu rūpīgi pārbaudīja fotoeksperti, tie secināja, ka negatīvam nav fiksēta dubultā iedarbība.
Fotogrāfs apliecina, ka nekas nebija redzams ar neapbruņotu aci, kad attēls tika uzņemts.
Baznīca tika uzcelta 1870. gadā un nav bijuši nekādi gadījumi, saistīti ar spokiem.

... ... ...

Scaronis foto tika uzņemts... Autors: Arizon Rēgi fotogrāfijās
4.

Šis foto tika uzņemts 16. novembrī, 1968. gadā, kur redzams Roberts A. Fergusons,  psihiskās telemetrijas autors, uzstājoties ar runu par spirituālo konvenciju.

Viņam blakus redzama figūra, ko vēlāk identificēja kā viņa brāli Valteru, kurš gāja bojā 2. pasaules karā 1944. gadā.

No pirmā acu uzmetiena škiet kā tā ir dubultā ekspozīcija vai kāda no fotolaboratorijas blēdībām, bet jāpiezīmē, ka attēls tika radīts ar Polaroid sistēmas fotoaparātu (to, kas uzreiz izdod bildi), līdz ar to jebkāda krāpšanās iespēja ir praktiski izslēgta.

... ... ...

Scaronis interesantais foto... Autors: Arizon Rēgi fotogrāfijās
5.

Šis interesantais foto tika uzņemts Filipīnās, ap 2000. gadu. Divas meitenes gāja pastaigā karstā naktī un lūdza garāmgājēju nofotografēt viņas ar mobilo telefonu. Rezultāts izdevās biedējošs...

Protams,  ir iespējams, ka attēls ir rediģēts ar kādu no programmām, bet ja tā nav, tad šis viennozīmīgi ir viens no labākajiem spoku foto.

... ... ...

Scarono 20 gadsimta sākuma... Autors: Arizon Rēgi fotogrāfijās
6.

Šo 20. gadsimta sākuma fotgrāfiju uzņēma kāds mēbeļu tirgotājs, un kā izskatās, tad kāds no klavieru iepriekšējiem, mirušajiem saimniekiem, vēljoprojām nevēlējās šķirties no iemīļotā mūzikas instrumenta.

... ... ...

Scaronīs divas fotogrāfijas... Autors: Arizon Rēgi fotogrāfijās
7.

Šīs divas fotogrāfijas tika radītas 1988. gadā pie kādas viesnīcas,  Mauračā, Austrijā.

Vairāki atpūtnieki nolēma uz atvadām veikt grupas foto. Fotogrāfs uzstādīja taimeri, un nofotografējās kopā ar pārējiem. Kad izrādījās, ka nenostrādāja zibspuldze, viņš izlaboja uzstādījumus un veica atkārtotu foto, taču, kad attēli tika atīstīti, izrādījās, ka šoreiz kadrā tika arī kāda nepazīstama sieviete.  Visa atpūtnieku grupa apliecināja, ka sievieti nav redzējuši, ka viņas tur nav bijis. Dīvaini šķiet arī tas, ka sievietes galva ir mazliet lielāka, nekā vajadzētu būt tādā attālumā.

... ... ...

Kad kāda sieviete 1947 gadā... Autors: Arizon Rēgi fotogrāfijās
8.

Kad kāda sieviete 1947. gadā apciemoja savas 17 gadīgās meitas kapu un izlēma to nofotografēt, viņa nemanīja neko pārsteidzošu, taču atīstītais fotoattēls sagādāja negaidītu pārsteigumu. Bērna tēls raudzījās tieši objektīvā. Sieviete apgalvoja, ka tuvumā nav bijis neviens bērns. Vai tā varētu būt dubultā ekspozīcija?

1990. gadā Austrālijas paranormālo parādību pētnieks veica šīs vietas rūpīgu izpēti un atrada 2 mazu bērnu kapu tieši blakus šai vietai.

... ... ...

Fotogrāfijas autors... Autors: Arizon Rēgi fotogrāfijās
9.

Fotogrāfijas autors fotogrāfēja savu vecmāmiņu 1997. gadā. Liels bija visu pārsteigums, kad izrādījās, ka attēlā redzams arī vectēvs, kurš bija miris 1984. gadā! Visi bija pilnīgi pārliecināti, un atpazina fotogrāfijā sen mirušo cilvēku, kurš acīmredzot turpināja būt ar savu dzīvesbiedri arī pēc nāves...

... ... ...

Scaronī bdquoThe Brown... Autors: Arizon Rēgi fotogrāfijās
10.

Šī „The Brown Lady” fotogrāfija neapšaubāmi ir viena no zināmākajām rēgu fotogrāfijām, tāpēc par to pastāstīšu mazliet vairāk. Spoks, domājams, ir Dorotija Townshenda, Čārlza Townshenda sieva, viņi bija Anglijas, Norfolkas iedzīvotāji 18. gadsimta sākumā, apmetušies Rainhamas muižnieku mājā.

Lai gan saskaņā ar juridiskajiem ierakstiem viņa nomira un tika apglabāta 1726. gadā, ir aizdomas, ka bēres bija izlikšanās un ka Čārlzs bijis ieslēdzis sievu attālā mājas nostūrī līdz viņas nāvei daudzus gadus vēlāk.

Brūnās lēdijas spoks ir redzēts gan uz ozola kāpnēm, gan citur mājā, kur to ir redzējuši vairāki liecinieki.

19. gadsimta sākumā spoku redzēja karalis Džordžs IV, uzturoties Rainhamas muižā. Viņš redzēja sievieti brūnā tērpā stāvam pie gultas.

1835. gadā spoku redzēja stāvam zālē arī pulkvedis Loftus, kurš bija ieradies, lai atpūstos muižā ziemassvētku brīvdienās. Viņš sastapa viņu vairākas reizes, un apraksta viņu kā sievieti brūnā satīna tērpā, viņas āda bijusi luminicējoša, un acis likušās izspiedušās uz āru, kad viņa skatījusies uz pulkvedi.

Dažus gadus vēlāk kapteinis Frederiks Mariats un divi draugi redzēja "brūno lēdiju" slīdam augšstāva gaitenī. Kad viņa gājusi, Mariats teica, viņa esot uzsmaidījusi kādam no vīriešiem "velnišķīgā veidā". Vīrieši esot sākuši šaut uz viņu, taču lodes vienkārši izgājušas cauri.

Šo slaveno fotogrāfiju 1936. gada septembrī uzņēma divi fotogrāfi, kas bija aizsūtīti fotografēt Rainhamas muižu Life žurnālam. Viņi pamanīja kādu gaišu tēlu slīdam lejup pa kāpnēm, un ātri centās to iemūžināt (cik nu ātri tas iespējams ar tā laika aparatūru). Attēls pirmoreiz tika publicēts Life žurnālā tajā pašā gadā. Kopš tās reizes spoku neviens vairs nav redzējis...


Paldies, ka izlasīji šo rakstu, kuru es radīju tieši tev, lai tu varētu interesanti pavadīt laiku un vienlaicīgi uzzināt ko jaunu. Ceru, ka patika!

_____________

14
2348
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [146]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SL1pe avatars
Medaļa Spoks
  SL1pe 28.03.12 20:13
145
1

Ar interesi visu rakstu izasīju,malacis,ļoti patika,labi,ka vēl neieliki ap divpadsmitiem,es atpakaļ paskatīties nevarētu.

CousinOfJacky avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa MaģistrantsMedaļa Žurnālists
  CousinOfJacky 28.03.12 20:58
68
1

Nav slikti ++

Oriģinālrakstu cīņas var sākties!!!

Limbling avatars
Medaļa KlaunsMedaļa KlaunsMedaļa Rotaļu draudziņš
  Limbling 29.03.12 14:29
49
1

Pati gan neredzēju, bet oma gan.

Nesen bija nomirusi mana vecvecmāmiņa, oma bija palikusi dzīvoklī viena.Vakarā skatoties tv bija mazliet iemigusi.Pamodās, pulkstens 00:30, izslēdza tv.Viņai radās sajūta, ka nav viena.Piecēlās aizgāja uz savu istabu, nav neviena.Ielūkojās citās istabās, arī nav .Pagriezās, lai iekāptu gultā,bet priekšā stāv   balta sieviete.Ātri ieslēdza gaismu- tukšums, izslēdza-atkal parādījas sieviete,tad viņa pastiepa roku un izgaisa.

amy1998 avatars
Medaļa Spoks
  amy1998 07.04.12 14:26
31
0

Es nezinu vai kāds jau ir to pieminējis, jo nepalasīju komentārus, bet vai esmu vienīgā, kurai 9. bildē tajos kokos virs mašīnas rādās nāve? 

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 03.02.14 08:28
29
0

atbildot uz nikromants komentāru " Varbūt jaunajiem spokēniem tas ir ... " Nu moins. Šis raksts ir pacelts, paskaties vecākā komentāra datumu...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 28.03.12 20:17
26
0

+ labs raks. vienmer intresejushas shitas lietinjas!

Arizon avatars
Medaļa Gada admins 2012Medaļa AuklīteMedaļa Gada spoks 2014
  Arizon 28.03.12 20:56
22
0

atbildot uz gs92 komentāru " apraksts totals izdomājums " Vispār jau totāls tulkojums no angļu valodas, dažādiem avotiem, saīsinot tekstu, lai būtu vieglāk lasāms.

Kādi ir tavi argumenti?

halunke avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  halunke 28.03.12 21:18
20
0

Ar tīcību rēgiem un dažādām mistiskām lietām ir tā, kā ir, taču tas, ka personīgi neesam kaut ko redzējuši, nenozīmē, ka tas nepastāv. Raksts patiešām labs.

Al Cohol avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa EnģelisMedaļa Dienas joks
  Al Cohol 28.03.12 22:42
22
3

tiesaa veidaa gan neesmu neko redzeejis, bet saskarties gan ir naacies. pirms kaadiem 10-11 gadiem, biju taads puishelis, maajaas biju palicis viens un aizneko dariit izdomaaju, ka koridoraa vajag spuldziiti nomainiit. panjeemu kreeslu, uzkaapu, veco izskruuveeju, saaku skruuveet jauno, kad peeksni, aiz muguras, pie durviim pieklauveeja 3 reizes. negribeejaas pamest skruuveesanu, uzreiz noteicu- tuliit, tuliit. ieskruuveejis spuldziiti, nokaapu no benkja, atveru durvis, tur neviena nav. tas vel bija kaut kaads februaaris, sniegs bija no riita snidzis un visas peedas aizsnigusas, protams, ka arii nekaadas citas peedas palikusas nebija.

ljoti biedeejosh gadiijums manaa dziivee, liidz shim vieniigais taada veida.

Latvietis6 avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  Latvietis6 28.03.12 23:33
18
1

"ka spoki ir fantāzijas auglis" - a kur es tagad sēžu?

klicis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Sviestmaize
  klicis 29.03.12 20:08
17
0

Tikai nesaprotu, kāpēc tiek fotogrāfētas trepes un kumode. Nav loģikas. Mūsdienās grūti pateikt, kas ir īsts un kas nē, jo ir visādas foto attēlu apstrādāšanas programmas.

Ditinaa avatars
Medaļa SpoksMedaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Sākumskolnieks
  Ditinaa 02.04.12 14:51
16
1

Ļoti interesants raksts. pati arī bērnībā esmu saskārusies pāris reizes ar šādiem atgadījumiem. :

* Pirmā reize bija, kad nomira mana vecmāmiņa. Bija pagājušas tieši 40 dienas, kopš bērēm. Bija vasaras diena, sēdēju virtuvē un mājās biju viena, pēkšņi izdzirdēju, ka kāds dīdās pa vecmāmiņas dīvānu. Nedaudz nobijos,bet domāju, ka man vnk izklausās. Pēc brīža dzirdēju, ka viņa klepo savā istabā, es gāju skatīties - prasīju vai kāds ir mājās un kad iegāju vecmāmiņas istabā es redzēju dīvānā iespiedumu, it kā kāds tur sēdētu un dzirdēju atkal, ka kāds dīdās, tad gan sabijos un aizskrēju pie mammas uz dārzu. 

*Otrā reize bija, kad manai tā laika labākajai draudzenei noslīka māsiņa. Bija jau atkal pagājis vairāk kā mēnesis kopš bērēm, sēdējām sēta, un viņas māsas istabas logs bija tieši uz sētas pusi, paskatījos augšup un redzēju,ka aizskari nokustas. Likās dikti ērmīgi tāpēc paprasīju draudzenei vai viņai kāds ir mājās, viņa teica,ka nē, un tad abas paskatījāmies uz logu un redzējām siluetu. nezinājām ko darīt, abas bijām nobijušās, bet izdomājām,ka uziesim augšā. Iegājām dzīvoklī un konstatējām, ka neviena nav. Vienas istabas durvīs bija iekārtas bērnu šūpoles un tās sāka kustēties tā it kā kāds tajās šūpotos. Istabā nebija caurvējš, visas durvis bija ciet un logi tā pat.

*trešo reizi saskāros ar ko tādu, kad svinējām vienai draudzenei dzimšanas dienu. visu vakaru noballējāmies un aizgājām gulēt kādos 4os naktī. gulējām 7 meitenes divvietīgā gultā un pie tam bija vasara, istaba maza un tā guļot bija ļoti karsti. 7iņos no rīta pamodos un sapratu, ka nevaru pagulēt, apsēdos pie loga uz skapīša un pēc brīža jutu, ka kāds man pieglaužas, blakus sāka murrāt kaķis, bet kaķa tur nebija, un draudzenei pie kuras nakšņoju kaķis arī nebija. stāstīju visām par šo atgadījumu, bet viņas neticēja, vēlāk gan pašas arī dzirdēja kaķa murrāšanu gan sajuta pieglaušanos. 

Da4uks100 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Spoki flame
  Da4uks100 01.04.12 22:37
14
0

Visvairāk man patika tas, ka zem katras fotogrāfijas ir aprakst kad un kur tas tika uzņemts, nevis tikai raudzīties uz plikam bildēm

yees avatars
Medaļa Spoks
  yees 31.03.12 14:03
13
1

"Lai gan saskaņā ar juridiskajiem ierakstiem viņa nomira un tika apglabāta 1726. gadā, ir aizdomas, ka bēres bija izlikšanās un ka Čārlzs bijis ieslēdzis sievu attālā mājas nostūrī līdz viņas nāvei daudzus gadus vēlāk."

Šis gan biedē.!!!! 

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa nolaifers
  Sasha Aleksandrs 30.03.12 03:56
11
1

Interesanta tēma, labs raksts ar interesi izlasīju. Pa vienu no Doscovery kanāliem šad tad skatos raidījumus par spoku pētniekiem, viņi, vietās kur ir manīti spoki, uzstāda speciālu aparatūru un visas parādības fiksē gan video gan audio. Tā lieta ir diezgan ticama, pats gan neesmu ar neko tādu saskāries.

Minka Mika avatars
Medaļa Kalnu kristālsMedaļa DrakulaMedaļa Arheologs
  Minka Mika 29.03.12 09:09
9
0

šis raksts tiešām labs! :) Plusiņi no manis! :)  :) :)

pirdiena nosleepums avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Nolaidies manā bāzeMedaļa Frenkijs
  pirdiena nosleepums 29.03.12 06:24
8
0

KAMER NEREDZESU TIKMER NETICESU. 

mustage avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Reāls pacansMedaļa Sviestmaize
  mustage 28.03.12 23:24
7
0

kapēc man vajadzēja šito tieši lasīt pirms gulētiešanas? yuno

didijs avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Bila acsMedaļa Sviestmaize
  didijs 29.03.12 00:32
7
0

atbildot uz Al Cohol komentāru " tiesaa veidaa gan neesmu neko redz... " uj. saka, ja dzird kādu pieklauvējot pie loga vai durvīm, un tur neviena nav, nomiris kāds tuvinieks. tfu tfu tfu. :/

Franziskaner avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Admins iesaka
  Franziskaner 28.03.12 21:44
11
5

atbildot uz Arizon komentāru "Vispār jau totāls tulkojums no angļu valodas, d... "

drīkst, es atbildēšu viņa vietā? :D Es lasu komisksus un esmu pārāk slinks, lai laisītu, tāpēc viss tavs raksts ir feiks   

« 1  2  3  4  5 »