21

 697  0

Galvas trauma un smadzeņu satricinājums ir nopietna trauma, kas var ietekmēt cilvēka spriestspējas un saprātu. Traumas rezultātā var kļūt par invalīdu, kurš nespēj neko izdarīt. Tik pat postošs ir insults, encifalīts vai arī asins vadu pārkaļķošanās. Tas viss ietekmē svarīgāko orgānu smadzenes. Bez tām cilvēks kļūst par dārzeni, kas bez citu palīdzības nevar izdzīvot.

Dažiem paveicās. Ārkārtīgi. Galvas trauma ne tikai neatstāja postošas sekas, bet pat palīdzēja atklāt sevī apslēptus talantus. Viņi kļuva par izciliem māksliniekiem, mūziķiem vai dzejniekiem. Zinātnieki īsti nespēj atbildēt uz jautājumu, kā tas ir iespējams, bet tieši pateicoties galvas traumai cilvēki ir radikāli pārmainījušies un atklājuši radošās spējas, par kuru eksistenci viņi nenojauta. Varbūt tā ir pirmsnāves pieredze, kas ir ļāvusi pārvērtēt iepriekšējo dzīvi, jo daži cilveki traumas rezultātā gandrīz nomira. Vēl daži domā, ka pārdzīvotais ļāvis atsaukt atmiņā talantu no iepriekšējām dzīvēm. Tomēr lielākoties tas ir laimīgs gadījums, ka cilvēks nav kļuvis par invalīdu ar garīgu atpalicību.

Komentāri 21

0/2000

Jareiz krievi nevar iemacities , tad vins ari nevares   

Latviesi ir ipasi   

 20  0 atbildēt
Kads negrib man pa galvu iedot?
 13  0 atbildēt

Vajag FFTV pa galvu sadot   

 11  1 atbildēt
4. Jā, man arī šat tad patīk būt par telefona būdām.
 7  0 atbildēt

    

 3  0 atbildēt
Opā. Šis ir interesanti. Īpaši pēdējais. Veido jaunu valodu. Eju gūglēt dziļāk.
 2  0 atbildēt

Raksta morāle? Skriet ar galvu sienā, varbūt paveicas un esi ģēnijs?

 3  1 atbildēt

Varēji vēl ielikt rakstā vēl kādu vīru. 

Kims Pīks, miris pirms 7 gadiem. Viņš bija kā prototips filmai Lietus vīrs. Viņš bija kā staigājošs Google. 

 2  0 atbildēt
Baigais komiķis esi
 2  0 atbildēt
Ja vien būtu veids kā attīstīt sevī šīs papildlietas, bet ne galvas traumas rezultātā
 2  0 atbildēt
Kkad lasiju vai dzirdeju par pensionetu anglu valodas skolotaju pec tautibas kinieti. Neatceros kas notika, bet skiet kkas saistibas ar sirdi. Pec cik ilga laika pamodas slimnica. Pilnigi perfekti runaja anglu valoda, bet lkm vairs neprata kiniesu. Skiet, tepat spokos ari par to ar lasiju
 3  2 atbildēt