Anomālās zonas ir izkaisītas pa visu planētu. Laikam slavenākais būtu Bermudu trīsstūris, bet arī bez šī ir daudz dīvainību, kas nepārtrauc pārsteigt, un liks vai lielākajam skeptiķim noticēt, ka brīnumi eksistē.
Anomālās zonas ir izkaisītas pa visu planētu. Laikam slavenākais būtu Bermudu trīsstūris, bet arī bez šī ir daudz dīvainību, kas nepārtrauc pārsteigt, un liks vai lielākajam skeptiķim noticēt, ka brīnumi eksistē.
Gravitācijas kalns, Indija
Ja novietos transportlīdzekli noradītajā vieta, tad tas pārvietosies augšup. Daži to uzskata vien par ilūziju, bet citi vaino magnētisko anomāliju.
Dolmeni
Vai tā ir Koreja, Krievija, Ķīna, Indija, Izraēla vai Lielbritānija un Īrija, bet visās šajās valstīs atradīsies dolmeni - masīvas būves no akmens, celtas laikā, kad cilvēkiem nevajadzēja būt spējīgiem neko tādu uzbūvēt. Vai tās ir observatorijas, vai arī kas cits, bet pie dolmeniem ir novērtoas arī anomālās zonas.
Mūžīgās liesmas ūdenskritumi, ASV
Tas ir mazs ūdenskritums, kura apkārtnē notiek gāzes izdalīšanās. Tā nav parasta gāzes noplūde no pazemes rezervuāra, bet gan nenoskaidrotu iemeslu dēļ gāze veidojas pašos iežos.
Frangokastello pils, Grieķija
Vienīga vieta pasaulē, kur katru gadu maija beigās, parasti no rītiem, kad jūra ir mierīga un gaisā ir daudz mitruma ap 10 min var novērot mirāžu laikā - karavīru grupa dodas no Čaralambos klostera uz Frangokastello pili. Vācu karavīri 2. pasaules kara laikā esot pat sākuši šaut uz to, jo tas viņus pārbiedēja.
Jihlavas katakombas, Čehija
Pēc leģendas šajās katakombās var dzirdēt ērgeļu skaņas, kuras 1996. g. esot ierakstītas. Tajās nav nevienas istabas, kas varētu radīt tādas skaņas, bet katakomb as izpētīja arī psihologs, lai pārliecinātos, vai tas nav masu halucinācijas gadījums, bet pats dīvainākais esot spīdošais koridors. Iespējams, ka pie vainas varētu būt nacisti, kas sienas bija nokrāsojusi, bet nav atrastas krāsas pēdas uz tuneļa sienām.
Akmens mežs, Ķīna
Tas varētu būt viens no iespaidīgākajiem monumentiem Ķīnā. No kaļķakmens veidotie pilāri laika gaitā ir bijuši pakļauti erozijai, bet pats pārsteidzošākais ir Qifeng alā. Katru gadu no augusta līdz novembrim šajā alā pazemes upē ik pēc 30 min veidojas atvars, kas izzūd pēc dažām minūtēm.
Piecu krāsu upe, Kolumbija
Gada lielāko daļu šī upe ne ar ko neatšķiras no citām, bet vasarā tā nokrāsojas dažādās krāsās - sarkans, dzeltens, zils, zaļš un violets. Pēc leģendas zem šīs upes atrodoties La Mojana (Ūdeņu mātes) bagātības
Asins ūdenskritumi, Antarktīda
Šis ūdenskritums nesasalst pat pie -10 grādiem, bet, kā ir parādījuši pētījumi, tad pie vainas varētu būt īpašā mikrofauna, kas dzīvo zem šī ledāja. Lai cik dīvaini tas nebūtu, bet šī vieta noder astrobiologu pētījumiem, jo ir maksimāli pietuvināta skarbajiem apstākļiem, kādus var novērot arī uz ledainajiem Jupitera pavadoņiem.
Aizmirsi uzrakstīt par vēl vienu neizskaidrotu anomāliju - Lieni Šomasi
Zinatniekiem darba pietiks simt gadus uz priekshu... ari tad nez vai vares ko konkretu pateikt.