Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
217

Lai arī cik ļoti mums nepatiktu X-faili, pat ar visiem desmit filmēšanas gadiem tajos nevarēja atspoguļot visas neparastās lietas, kas notiek pasaulē. Dažas no īstajām mistērijām ir krietni vien briesmīgākas nekā var iztēloties ļaunākajos murgos.

Kā var cilvēks nomiris vien dažas dienas sadalīties tik ļoti, ka pat pirkstu nospiedumi nav atpazīstami? Kur pazūd lidmašīnas? Kā var pieci bērni pazust no degošas mājas? Šie notikumi var sagādāt galvassāpes daudzu gadu desmitu garumā.

Bērnu pazuscaronanas no ASV... Autors: Lestets Ļoti dīvainas mistērijas, pat X-failu Skallijai un Malderam
Attēls no: pixabay.com
1.

Bērnu pazušanas no ASV nacionālajiem parkiem

Pēdējo 100 gadu no Nacionālajiem parkiem ASV ir pazuduši vismaz 1100 cilvēki, lielāka daļa no tiem ir bērni jaunāki par 10 gadiem. Tas šķiet īpaši satraucoši, jo cilvēki pazūd no federālajām zemēm, kas tiek īpaši apsargātas.

Varētu padomāt, ka tā ir labi zināma problēma, bet īstenībā pat kopējas statistikas iegūšana ir ļoti sarežģīts process. Vai kaut kas tiek slēpts, vai arī vienkārši tā ir sagadīšanās?

Tarrare  lielākais rīma kas... Autors: Lestets Ļoti dīvainas mistērijas, pat X-failu Skallijai un Malderam
2.

Tarrare - lielākais rīma, kas jebkad ir dzīvojis

18. gs. Francijā dzīvoja vīrs vārdā Tarrare. Viņam bija tik briesmīga apetīte, ka vecāki izmet no mājām, jo nespēja viņu pabarot. 17 gados viņš svēra 40 kg un sava vēdera ādu viņš varēja aptīt sev apkārt. Dienas laikā viņš varēja apēst ceturtdaļu no govs. Viņš varēja ēst burtiski jebko - atkritumus, dzīvus dzīvniekus un nedzīvus priekšmetus.

Viņš nonāca franču armijā, bet pateicoties savai nežēlīgajai apatītei, viņš nonāca slimnīcā, kur ārsti viņu mēģināja pētīt, taču no slimnīcas viņu izmeta, jo pieķēra mēģinājumā ēst līķus.

Soderu ģimenes bērnu... Autors: Lestets Ļoti dīvainas mistērijas, pat X-failu Skallijai un Malderam
Attēls no: ghost2ghost.org
3.

Soderu ģimenes bērnu pazušana

1945. g. Soderu ģimenes mājā notika ugunsgrēks, kas saistās arī ar dīvaināko pazušanu ASV vēsturē. Pazuda pieci bērni vecumā no 5-14 gadiem. Viņu tēvs darīja visu, bet pēkšņi nevarēja atrast trepes. Neviens visā pilsētā nevarēja sazvanīt ugunsdzēsējus.

Pēc ugunsgrēka līķus neatrada, kas ir dīvaināk, tad daudzus gadus pēc pazušanas tika ziņots par, ka kāds viņus ir redzējis dažādās vietās, bet tas nekad nenoveda pie kaut kāda konkrēta rezultāta.

Laniera ezersTas ir cilvēku... Autors: Lestets Ļoti dīvainas mistērijas, pat X-failu Skallijai un Malderam
4.

Laniera ezers

Tas ir cilvēku izveidots ezers. Tika apludināts vairāk par 200 kvadrātkilometriem un veselas pilsētas bija spiestas pārcelties uz dzīvi citur. Ezera dibenā atrodas ne tikai lieliski saglabājušās pilsētas, bet šeit katru gadu notiek daudzas noslīkšanas, negadījumi ar laivām un pat garāmbraucošie autovadītāji ir ziņojuši par to, ka mašīnas ir zaudējušas kontroli un mēģinājušas iebraukt ezerā

Rikija Makkormika... Autors: Lestets Ļoti dīvainas mistērijas, pat X-failu Skallijai un Malderam
Attēls no: pixabay.com
5.

Rikija Makkormika neatrisināmais kods

1999. g. 41 gadu vecā Rikija Makkormika līķi atrada pamestā kukurūzas laukā. Lai arī viņš bija pazudis tikai 3 dienas, viņa ķermenis bija tā sadalījies, ka pat pirkstu nospiedumi nebija noņemami. Lai arī viņam bija krimināla vēsture, policijai neizdevās atrast motīvu viņa slepkavībai, vai arī fiziskus pierādījumus. Viņa kabatā atrada divas šifrētas zīmītes, kas tā arī ir palikušas neatšifrētas. FBI 10 gadus vēlāk tās publiskoja, bet tās tā arī palikušas neatšifrētas.

Rikijs kādreiz tika izmests no skolas un viņam bija mentālas problēmas. Vai viņš bija spējīgs uzrakstīt tādas zīmītes, nav skaidrs. Īsta lieta Skallijai un Malderam, vai ne?

Boeing 727 pazuscaronana2003... Autors: Lestets Ļoti dīvainas mistērijas, pat X-failu Skallijai un Malderam
Attēls no: pixabay.com
6.

Boeing 727 pazušana

2003. g. pilots Bens Padilla devās uz Angolu, lai pārraudzītu lidmašīnas atjaunošanu. Viss jau bija izdarīts un lidmašīna varēja doties prom, bet kādā vakarā notika kaut kas neizskaidrojams.

Lidmašīna devās uz skrejceļa un aizlidoja, neviens nekad vairs par to neko nedzirdēja. Lidmašīnā bija Bens Padilla, lai gan parasti šādai lidmašīnai vajag trīs pilotus un viņam nebija atbilstošas pilota licenzes. Pazudušo lidmašīnu mēģināja atrast, bet bez rezultātiem.

Gulēscaronanas... Autors: Lestets Ļoti dīvainas mistērijas, pat X-failu Skallijai un Malderam
Attēls no: pixabay.com
7.

Gulēšanas epidēmija

Kazahstānas ciematā Kalači 2015. g. vairāk nekā 100 cilvēki saslima ar neparastu gulēšanas slimību. Cilvēki pēkšņi iekrita komai līdzīgā miegā uz vairākām dienām. Viņi pamodās pilnībā pārmainījušies - cieta no galvassāpēm. nelabuma un atmiņas zaudējumiem. Iespējams, ka cilvēki saindējās ar oglekļa monoksīdu vai urānu no netālu esošajām raktuvēm, bet vietējie iedzīvotāji atteicās pārcelties uz citu dzīves vietu, lai arī valdība mēģināja viņus pārvietot.

Pasaule ir dīvaina vieta kur... Autors: Lestets Ļoti dīvainas mistērijas, pat X-failu Skallijai un Malderam
Attēls no: reboot.hr
8.

Pasaule ir dīvaina vieta, kur dzīvot, bet ne visiem ir tā veiksme to piedzīvot

0
217
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 03.05.19 14:24
6
1

Par tiem parkiem -tā ir vispār zināma pilsētas leģenda-  Padomājiet ar galvu - ja parkos katru trešo dienu pazustu Bērns- nu jā to visi noklusētu..  ta troksni būtu tāds ka maz neliktos - ASV robežas būtu slēgtas- migranti izdzenāti .. katrā ziņā par to būtu visās ziņās ...

Ezers- 200Km2.. padomājiet loģiski - cik tur peldvietu - noslīkst daudzi.. - bet tas neaizīet ārpus statistikas- vidēji tāda ir visur pasaulē (citur vairāk, citur mazāk)

Par to ka sadalijies 3 dienu laikā - tas ir attapās ka jāpaziņo poličiem - tādus kalidoņus neviens nemeklē- tātad - varēja nogulēt zemē arī 3 gadus..  Vai arī - kāds pateica- ta es viņu 3 dienas atpakaļ redzēju.. - nekādu pierādijumu...

Bērnu pazušana- nu jā pazuda tūlīt pēc ugunsgrēka- a mājas pamatus uzraka- varbūt tur vajadzēja meklēt.. ..  tas ka vecāki noslepkavo savus bērnus- pasaulē nav retums (diemžēl)...

Par Kazahstānu - šis ir krievijas netā radīts mīts, - (klasiskas viltus ziņas)- jau sen atspēkots - ja kādam ir interese, varat pameklēt.. pašā Kazahstānā par šo neko nezin.. 

norlatvija avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  norlatvija 03.05.19 15:06  
2
1
Ai,ai cik interesantas pasakas!!!
Anonīms
Anonīmsjs 03.05.19 20:52  
1
0
17gados svērt 40kg . Viņam nebija anoreksija ? 😂
Anonīms
Anonīms 03.05.19 22:32
0
0

2. - vispār diezgan herovijs tulkojums no wikipedijas turklāt neprecīzs. sākot no tā ka 17. gados svēra  45 kg. un par pārējo: https://en.wikipedia.org/wiki/Tarrare

Drakonvīrs avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 03.05.19 17:26  
0
1

Ar rakstu būsi šoreiz nohaltūrējis, daudz gramatisku kļūdu, un nepārbaudītas Intas! Plusu lieku tīri par ilustrācijām..+