Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
257

NASA moto ir "For the benefit of all" jeb "visu labā". Cēls mērķis, bet daudzas reizes Amerikas kosmosa aģentūras darbība ir bijusi viss kas cits, bet ne darbība kopējā labuma vārdā. Nemaz nerunājot par to, ka NASA aprij nereāli lielus līdzekļus, sniedzot par tiem vājus vai krietni vidējus rezultātus. Tā ir organizācija, kas nav īpaši ieinteresēta, lai tu uzzinātu par to vairāk.

Kosmosa aģentūra nodarbojas ar kosmosa pētniecību un aviāciju, bet tā ir izstrādājusi vai bijusi iesaistīta dažādu lidmašīnu izveidē. Tā ir nogādājusi cilvēkus uz Mēness, zondes pēta Marsu un mums ir Plutona fotogrāfijas. Daudzas lietas ir publiskotas, bet pavisam noteikti ir lietas, kas ir palikušas neatklātas. NASA patiesā devīze varētu būt "Nekad tieša atbilde. Apejot patiesību kopš 1947. g.".

nbspVērpes dzinēja... Autors: Lestets Ko NASA slēpj? TOP 10 sazvērestību teorijas
Attēls no: unsplash.com
1.

 

Vērpes dzinēja tehnoloģija

Šāds dzinējs ļautu ceļot ātrāk par gaismas ātrumu transformējot apkārtējo telpu. Tuvākājā nākotnē tam vajadzētu kļūt par realitāti. Par to kļuva zināms 2015. g., kad komandai, kas strādājusi pie rezonanses kameras, nejauši izdevies pārsniegt gaismas ātrumu.

 

Uz Marsa ir dzīvība

2014. g. kāda sieiviete, kas esot strādājusi pie "Viking Mars Rover" projekta 1979. g., nāca klajā ar apgalvojumu, ka strādājot pie telemetrijas viņai ir izdevies novērot divas kostīmos tērptas humanoīdu figūras. Viņa devās kādam par to pastāstīt, bet, kad atgriezās, telpa esot bijusi slēgta.

 

Slepens kosmosa kuģis

Jau divus gadus orbītā atrodoties slepens Gaisa spēku kuģis X-37B, kas ir pildījis dažādas misijas kopš 2010. g. Tas it kā tiekot izmantots atpazīšanai, bet, vai tas esot tā darbības mērķis, nevar droši apgalvot

nbspĶīnas kosmosa... Autors: Lestets Ko NASA slēpj? TOP 10 sazvērestību teorijas
Attēls no: unsplash.com
2.

 

Ķīnas kosmosa sacensības

NASA budžets netiek īpaši palielināts, ko gan nevar teikt par Ķīnas ambīcijām. Tā plāno tuvākaja laikā nogādāt cilveku uz Mēnesi, bet 2022. g. ķerties pie Marsa izpētes. NASA plāni ir līdzīgi, bet tas tiek plānots krietni vēlāk

 

Bruņoti teleskopi

Jaunais "James Webb" teleskops ir neskaitāmas reizes jaudīgāks par Habla teleskopu, kas nozīmē, ka varēs ieraudzīt līetas, kas iepriekš nebija iespējams. Taču, iespējams, ka teleskops esot arī ierocis un līdzeklis ar ko tiks izspiegoti cilvēki uz Zemes.

 

Operācija Saspraude

Pēc 2. pasaules kara sākās laupījuma sadale - no sagrautās Vācijas NASA noalgoja daudzus zinātniekus, kas tagad nodarbojās ar raķešu attīstību, bet zem ASV karoga. Tas varētu būt īstais iemesls, kāpēc ASV izdevās nokļūt uz Mēness, bet PSRS mocījās ar dažādām tehniskām problēmām. Raķešbūves zinātnieki nonāca dzelzs priekškara otrā pusē.

nbspHakeru mērķisNeskatoties... Autors: Lestets Ko NASA slēpj? TOP 10 sazvērestību teorijas
Attēls no: unsplash.com
3.

 

Hakeru mērķis

Neskatoties uz to, ka NASA rīcībā ir pasaulē unikālas un attīstītākās tehnoloģijas, kiberdrošība nav tās stiprā puse. Laikam slavenākais uzlaušanas gadījums ir, kad Gerijs MacKinons sadomāja atrast pierādījumus par citplanētiešu eksistenci. Viņam tas esot arī izdevies, bet neapgāžamus pierādījumus viņš nav publiskojis

 

Āfrikas slepenās misijas

2014. g. NASA WB-57 lidmašīna tika pamanīta Džibuti lidostā. Kā vēlāk paskaidroja NASA pārstāvis, tad tā esot bijusi drošības operācija. Paga, NASA taču ir kosmosa aģentūra, kādā veidā viņi var iesaistīties drošības operācijās Austrumāfrikā?

 

NLO tiešraidē

Uz Starptautiskās kosmosa stacijas ir izvietota kamera, kas veic pārraides. Bieži vien tiešraidē ir izdevies redzēt neidentificētus objektus, pēc kuriem tiešraides apraujas. Tas tiek izmantots kā pamatojums apgalvojumam, ka NASA zina par NLO un tos slēpj.

nbspquotChallengerquot... Autors: Lestets Ko NASA slēpj? TOP 10 sazvērestību teorijas
Attēls no: www.youtube.com
4.

 

"Challenger" katastrofa

1986. g. "Challenger" uzsprāga. Tas bija nopietns trieciens kosmosa izpētei, bet tāpat gāja bojā visa komanda. NASA apgalvoja, ka viņi esot bijuši bez samaņas, bet ir šādi tādi pierādījumi, ka tas gluži tā nebija. Tomēr tāds notikumu pavērsiens nebūtu labs NASA tēlam, tāpēc viņi esot to noklusējuši, tāpat kā to, ka inžinieris esot ieteicis atcelt "Challenger" startu.

 

Neskatoties uz to, ka mēs lepni sevi uzskatam par attīstītu pasauli kosmosā ir nonākuši vien daži cilvēki. Ja ņem vērā to, cik iedzīvotāju ir uz pasaules, tad tas šķiet ļoti nenozīmigi. Vai tam ir kāds iemesls, kāpēc mēs neskrienam pētīt kosmosu? Atradīsies tādi, kas apgalvos, ka nolaižoties uz Mēness astronautus sagaidīja citplanētieši un NASA ir vienošanās ar tiem, kas aizliedz veikt kosmosa vai Mēness izpēti. Tomēr galvenais vienmēr ir bijis pierādījumi. Ja to nav, tad tā ir tikai sazvērestības teorija, ko var lasīt kā daiļliteratūru

0
257
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 23.08.19 09:26
5
0

atbildot uz Krīze komentāru " Lestet tu raksti viss lielāko hui(ņ)u, ... "

 starp šīm divām lietām atšķirība ir mazāka nekā sākotnēji šķiet

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 23.08.19 09:14
4
0

daļa apsalūtas muļķības, daļa patiesība..

vērpes dzinējs- fizika to neaizliedz.. par pārsniegto gaismas ātrumu - tāds fakts tiešām tika paziņots, tikai pēcāk izrādijās ka tā ir mērijumu kļuda...

Ķīnai tiešām ir lielas ambīcijas kosmosa izpētē, cik nu viņi tālu tiks- tas cits jautājums... 

Par operāciju "sasprade" - jā FonBrauns, pats padevās ASV, un nodeva visus W-2 rasējumus, apmaiņai pret to ka neviens no viņa komandas necietīs..  krieviem palika tikai drupačas.. 

Par Chelinger katastrofu - tiešām esot bijis brīdinājums, ka starts zemās gaisa temp. dēļ jātceļ, bet tā kā tas starts bija daļēji politisks- un iepriekš izraklamēts, tad neviens to neatcēla..  - uz porta bija civilpersona- skolotāja, starts notika tiešraidē, daudzās valstīs.. 

Par NLO - bieži vien kadrā trāpās putni, lidojoši politelēna maisiņi utt.. tiešraidēs tas nav retums.. tas uz zemes, kosmosā mazliet savādāk, tā kā tur nav gaisa, tad noteikt priekšmeta attālumu un precīzo izmērus, nav tik vienkārši.. - gaismas atstarošanās, un izkliedes dēļ.. (precīzāk, tādēļ ka nav izkliedes).. puteklis centimetra attālumā, un milzīgs kosmosa kuģis 100Km attālumā var izskatīties pilnīgi vienādi ....

 

 

The Legend avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa AspazijaMedaļa Ped(r)otrollis
  The Legend 22.08.19 09:42
6
3

NLO - Neaprakstāmi Laba Omīte.  

Krīze avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RecidīvistsMedaļa Patīk komentārs
  Krīze 22.08.19 23:50  
2
0
Lestet tu raksti viss lielāko hui(ņ)u, un arī pašu interesantāko..
kristaps plostnieks avatars
Medaļa Spoks
  kristaps plostnieks 28.08.19 18:01  
1
0
Sen zināju ka patiesībā slēpjas tur ara