Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
302

Kā jums patīk doma, ka slepenas biedrības ir eksistējušas jau gadsimtiem ilgi un nemanāmi ietekmējušas ikdienas norises? Daudzi uzskatīs, ka tieši slepenās biedrības, ir tās instances, kas izlemj visu par mūsu ikdienas dzīvi, bet vajag ņemt vērā, ka daudzas biedrības ir radušās, lai nodarbotos ar noteiktu pašizziņu. Cita lieta, ja tādās biedrībās iesaistās politiķi, bet tas vēl nebūt nenozīmē, ka pasauli kontrolē maza cilveku grupa, kas darbojas tikai savās interesēs.

Galvaskausa un kaula... Autors: Lestets Jaunā pasaules kārtība: 6 superslepenu biedrību ne tik slepenas mājvietas
1.

Galvaskausa un kaula kapenes

Jēlas universitāte ir viena no Amerikas ekskluzīvākajām augstskolām. Tajā ir tik pat ekskluzīvas studentu biedrības, bet Galvaskausa un kaulu biedrība ir viena no kandidātēm uz slepeno pasaules virskundzību. Daudzi biedrības locekļi ir izveidojuši fantastisku karjeru un pat kļuvuši par ASV prezidentiem.

Kā runā, tad biedrības kapenēs esot atrodamas atbildes uz daudziem noslēpumiem, kā arī tur esot daudzi vēsturiski artefakti.

Domus Sanctae MarthaeVai... Autors: Lestets Jaunā pasaules kārtība: 6 superslepenu biedrību ne tik slepenas mājvietas
2.

Domus Sanctae Marthae

Vai mūsdienās joprojām eksistē iluminati? To eksistēšana bija apstiprināta 1700-tajos gados, taču šī biedrība tika drīz vien arī aizliegta. Tomēr daudzi uzskata, ka biedrība ir turpinājusi eksistēt un šī māja Vatikanā varētu būt biedrības mājvieta.

Mūsdienās tur dzīvo pāvests, vai tas viņu padarītu par iluminati vadoni?

Bibliothegraveque Nationale... Autors: Lestets Jaunā pasaules kārtība: 6 superslepenu biedrību ne tik slepenas mājvietas
Attēls no: en.wikipedia.org
3.

Bibliothèque Nationale de France

Stāsts par Sionas priorātu ir ļoti aizraujošs, bet visdrīzāk tā ir izdomāta slepena biedrība, kurus galvenais uzdevums esot aizsargāt Jēzus Kristus un Marijas Magdalēnas pēcnācējus. 1970-tajos atklātība nonāca ziņas, ka Francijas nocionālajā bibliotēkā atrodoties pēcnācēju ciltskoks un biedrības locekļu saraksts. Pjērs Plantards, kurš sevi uzskatīja par Jēzus pēcnācēju, vēlāk atzina, ka to ir izdomājis, bet tik un tā daudzi turpinās ticēt stāstam par Sionas priorātu.

Līča apkārtnes telēmiskais... Autors: Lestets Jaunā pasaules kārtība: 6 superslepenu biedrību ne tik slepenas mājvietas
4.

Līča apkārtnes telēmiskais templis

Tā ir melnā maga Alistera Kraulija radīta slepena okluta biedrība, kas eksistē arī mūsdienās. Viena no tās lokācijām ir Oklendā, Kalifornijā.

Biedriem ir jāiziet dažādi iniciācijas rituāli, lai tie varētu iegūt augstāku ranku. Katru nedēļu tur notiek notiek gnostiskā mise, kas ir kariķēta katoļu mise.

Bohēmijas birzsBohēmijas... Autors: Lestets Jaunā pasaules kārtība: 6 superslepenu biedrību ne tik slepenas mājvietas
5.

Bohēmijas birzs

Bohēmijas birzs ir gandrīz 11 kvadrātkilometrus liela teritorija Monte Rio, Kalifornijā. Katru gadu notiek sanāksmes, bet par ko tiek runāts, paliek noslēpumā tīts. Vieta tiek ļoti rūpīgi apsargāta, bet neskatoties uz to, dažiem ir izdevies iekļūt un nofilmēt tur notiekošo.

Kā tiek apgalvots, tad birzes teritorijā netiek pārspriesti nekādi nopietni darījumi, tā esot vieta, kur bagāti un ietekmīgi cilvēki varot atpūsties no saviem pienākumiem.

Saentoloģijas Trementīnas... Autors: Lestets Jaunā pasaules kārtība: 6 superslepenu biedrību ne tik slepenas mājvietas
Attēls no: tonyortega.org
6.

Saentoloģijas Trementīnas bāze

Vēl pavisam nesen par saentoloģiju nekas daudz nebija zināms. Pat šīs biedrības biedri nevarēja uzzināt par noslēpumiem, ja nebija sasnieguši noteiktu līmeni. Tās ticības sistēma ir diezgan noslēpumaina, bet jaunus biedrus tā piesaista ar sevis iepazīšanas solījumiem, kas realitātē vien izvēršas kā naudas pelnīšana biedrībai. Iespējams, ka naudu viņiem patiešām vajag, jo saentoloģijas baznīcai ir daudzas slepenas lokācijas. Viena no tām ir Trementīnā, kur, iespējams, atrodoties Lafaieta Ronalda Habarda oriģinālie rakstījumi, bet tur tāpat ir daudzi tuneļu, par kuru nozīmi vairāk informācijas nav.

0
302
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [5]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
norlatvija avatars
Medaļa BotsMedaļa NostradamsMedaļa Spoks
  norlatvija 05.09.19 13:50  
7
0
Ko tik neizdomā!!!
Han Solo avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RainisMedaļa Dienas doma
  Han Solo 05.09.19 18:13
5
0

Nav pieminēti reptiloidi   

Drakonvīrs avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joks
  Drakonvīrs 05.09.19 22:31  
3
0

Ja kāds par to zin, tā vairs nav slepena biedrība..

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa ZeltrocisMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 05.09.19 19:05
2
0

  

Audrey Kolina avatars
Medaļa ZebraMedaļa SviestmaizeMedaļa Žurnālists
  Audrey Kolina 20.09.19 14:09
0
0