Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
326

Tas, kas ir kā pa tiešo no X-Files sērijas, dažiem cilvēkiem ir absolūta realitāte. Ne tikai viņiem ir izdevies tikties ar citplanētiešiem, bet viņi apgalvo, ka ir tikuši izārstēti! Parasti kontakts ar citplanētiešiem nozīmē dažādas traumas, radioaktīvos apdegumus vai pat medicīniskus eksperimentus, kas ir sāpīgi un mokpilni. Dažiem var paveikties ar kosmisku kopošanos, bet citiem iznākums var būt letāls un ķermeni, ar kropļojuma pazīmēm, atradīs kādā nostūrī. Lielākā daļa pat nav redzējuši neko pārdabisku vai ārpuszemes izcelsmes, bet daži tomēr sevi var uzskatīt par neticami veiksmīgiem, jo viņu slimība pazuda vienā mirklī pēc kontakta ar citplanētiešiem. Cilvēki var piedzīvot halucinācijas, nesaprast, kas ar viņiem notiek, bet, kas ir apstiprināts arī no ārstu puses, slimība kā leikēmija vai vēzis ir pārgājušas. Varbūt tie ir enģeļi vai arī tomēr sātana kalpi, bet viņi prezentē sevi kā citplanētiešus un tikai dažkārt tevi izārstē nevis ļaujas sadistiskiem eksperimentiem. Brīnums? Varbūt tikai prāts triks izskaidrojot neiespējamo...

Tas patiescaronām ir reti... Autors: Lestets Citplanētiešu izārstētie
1.

Tas patiešām ir reti, ļoti, ļoti reti, ja citplanētiešu nolaupīts cilvēks tiek izārstēts. 

Greta Branda no Berlīnes apgalvo, ka viņu citplanētieši izārstēja no leikēmijas. Ārsti vairs nespēja neko darīt, kā arī viņas ārsts atteicās komentēt par iespējamo citplanētiešu ārstēšanas gadījumu, bet piebilda, ka viņai vairs nav nekādu leikēmijas pazīmju un notikušais esot brīnums. Leikēmiju viņai atklāja 2008.g. decembrī dienā, kad viņa arī uzzināja, ka ir stāvoklī. Viņa bija izlēmusi izdarīt pašnāvību, kad, viņai kāpjot mašīnā, divi vīrieši ar gariem deguniem un ausīm pie viņas pienāca. Viņa ieraudzīja melnas acis un tie aicināja sekot. Viņa nespēja pretoties un devās uz  pamestu ēku vairākus kilometrus no savām mājām. Tajā atradās dažādās gaismās pulsējošs šķīvītis, kurā viņai veica medicīniskās procedūras. Tās nebija sāpīgas, bet no bailēm viņa noģība. Pēc dažām stundām viņa pamodās uz zemes un nekas neliecināja par notikušo. Vien tikai viņa uz labajiem deniņiem atrada mazu adatas dūrienu. Lai arī kas tie esot bijuši, viņa jūtoties pateicīga no visas sirds.

Viens no nolaupīscaronanas... Autors: Lestets Citplanētiešu izārstētie
2.

Viens no nolaupīšanas gadījumu pētniekiem Deivids Jakobs apgalvo, ka dažreiz notiekošajai ārstēšanai nav nekāda sakara ar Kosmosa Brāļu konceptu. Drīzāk tas ir kā pienākums, ko citplanētiešiem vajag izdarīt, lai saglabātu pētījumu objektu saviem mērķiem. Kā viens no nolaupītajiem ir izteicies tad tā esot "ierīču apkope". 

Cik daudziem ir nācies piedzīvot izārstēšanu? Kādiem 4 %. Tie var būt sīki ievainojumi, pneimonija, bērnības leikēmija, poliomelīta izraisīta muskuļu atrofija, vēzis, artrīts, astma, neauglība un citas slimības. Tas vien pierāda, ka citplanētieši zin daudz par cilvēka ķermeni un spēj ar savu attīstīto tehnoloģiju paveikt neiespējamo, bet notiekošais nepaskaidro nolaupīšanas iemeslu un svarīgumu. 

Viens no izārstēscaronanas... Autors: Lestets Citplanētiešu izārstētie
3.

Viens no izārstēšanas gadījumiem notika ar Lisiju Deividsonu. Citplanētieši ir uzturējuši kontaktus ar viņu cik vien ilgi viņa sevi atceras. 1989.g. viņai diagnosticēja agresīvu vēža formu ar metastāzēm resnajā zarnā. Viņai bija palicis dzīvot 3 mēnešus. Pēc tam vinu nolaupīja un viņai veica plašu medicīnisko procedūru. Viņai esot pateikuši, ka viņi zina par vēzi un likuši atslābināties. Viņa tika izārstēta, bet tas esot bijis mokoši. Pēc tam viņu atgrieza mājās un nākamajā ārsta vizītē tika konstatēts, ka vairs nav nekādu vēža pazīmju. Lisija piebilst, ka vinai esot vairak bail no ASV valdības nekā no citplanētiešiem. 

Ārstēscaronanas gadijumus... Autors: Lestets Citplanētiešu izārstētie
4.

Ārstēšanas gadijumus var iedalīt četrās daļās. Lielākā daļa (49%) notiek uz NLO klāja. 22 % gadījumu ārstēšana notiek mājās. Ārpus telpām notiek kaut kur 20 % gadījumu un slimnīcas telpās notiek tika 9 % no ārstēšanas gadījumiem.

Kādai ģimenei nācās pārdzīvot pamatīgu šoku caurskatot nedēļas nogalē uzņemtās bildes. Blakus jaunākajai meitai, kas cīnījās ar vēzi trešo reizi, viņi ievēroja spokainu figūru. Meitai tika diagnosticēta leikēmija un viņa gatavojās otrajam tranplantam, bet neilgi pēc šīs bildes uzņemšanas viņa bija izārstēta. Vecāki atklāja, ka mirkļos, kad viņiem zūd cerības, skatoties uz šo bildi, viņi saprot, ka blakus ir kaut kas augstāks, kas seko viņu dzīvei.

Laikam tomēr tikai dīvaināk... Autors: Lestets Citplanētiešu izārstētie
5.

Laikam tomēr tikai dīvaināk pr šo var būt tas, ka kontakts ar citplanētiešiem ir devis ārstēšanas spējas. Viens no tādiem bija Gosta Carlsson, kas piedzīvoja kontaktu 1946.g. Pēc tam viņš attīstija savu biznesu balstītu uz putekšņu ārstējošām īpašībām. Viņš kļuva par multimiljonāru un netālu no Ängelholm, Zviedrijā uzstādīja pieminekli vietā, kur notika pirmais kontakts ar citplanētiešiem.

0
326
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [10]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
sfinksa avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sieviete - dievieteMedaļa Cielaviņa
  sfinksa 30.07.16 11:19
9
0

Vispār jau interesanti. Es ticu, ka kaut kādā līmenī daudzi tiešām saskaras ar ko neparastu un prātam neizskaidrojamu. Tikai citiem to nevar atļauties teikt, jo Tev uzvilks baltu kreklu ar garām, garām piedurknēm..

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Jubilārs
  BARBARS 30.07.16 21:03
8
0

Ja ar mani kas tads notiktu es labak turētu muti savādāk no Onkoloģijas centra pataisno uz psiheni un baltu palatu bez kliņķiem

Tumsonīgais avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tumsonīgais 30.07.16 09:00
6
0

hm.

odenix avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  odenix 03.08.16 15:52
3
0

"Cilvēki ar gariem deguniem un lielām ausīm.." pameklē info par Agarthas iedzīvotājiem, internetā izmetīs bildītes. Būtnes mums visapkārt ir daudz un dažādas, kādas ir no paralēlām dimensijām, kādas ir tepat uz Zemes dzīvojošas, vai Zemes iekšienē dzīvojošas, daži no filmu pieņemtajiem alien tēliem ir arī mākslīgi radīts tepat uz zemes cilvēku iebiedēšanai un tehnoloģiju testēšanai. Kosmosā pastāv ne tikai tehnoloģiski attīstītākas būtnes, bet arī garīgi zinošākas būtnes, kurām arī var būt fizisks vai daļēji fizisks, enerģētisks ķermenis. Garīgi augstāk attīstītas būtnes var palīdzēt cilvēkiem, seviškī tiem, kuri ir sevis meklējumos un vēlas sevi labāk iepazīt. Daudzas šādas garīgi pilnvērtīgākas būtnes cilvēkiem palīdz pat ikdienas līmenī, meditācijā vai arī nomoda stāvoklī pēc vajadzības sniedzot kādus pamudinājumus, vēršot cilvēka domas uz pozitīvākiem risinājumiem. Eņģeļi arī ir savas pasaules Būtnes, k'paēc viņus nesauc par citplanētiešiem ? CIlvēkiem ir aizspriedumi pret visu to, ko viņi nezina BIeži vien mūsu intuīcijas pamats ir mūsu pašu augstāka Es izpausme, kas var būt arī citas būtnes izskatā

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 30.07.16 18:16  
1
0
atbildot uz Gmonster komentāru " Un Jāņoga šim rakstam akli tic. "Paldies, ka mani pieminēji... Jebkurā gadījumā, labāk noticēt kādam šim stāstam nevis kaut kādai pasaciņai. Šeit vismaz ir kaut kas zinātnisks un interesants...
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 30.07.16 12:20
1
0

-.- Es ticu tam ka NLO ir kā 3 person shooter games pleijeri kas spēj izmantot bio kodēšānu un spēj ieprogrammēt veselību un zināšanas, tik tie maitas varētu man tad zināšanas piešķirt, nevis taisīt tādas situācijas ka paši laikam rēc pa mani pēc tam   

cuubijs avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Burvju klana biedrs
  cuubijs 31.07.16 01:04
0
0

izklausas pec mūsu pašu pasaules labratorijām

Kaugers avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TrumpeMedaļa Sviestmaize
  Kaugers 30.07.16 19:43  
0
0
50/50 cilvēki daudz mēdz feikot.
Freedude avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Spoks
  Freedude 30.07.16 17:39  
0
0
Weird
Gmonster avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Recidīvists
  Gmonster 30.07.16 12:22  
0
1
Un Jāņoga šim rakstam akli tic.