Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
289

Ceļojot var nomaldīties, noklīst, sajaukt virzienus, gaidītā galamērķa vietā nonākot pavisam svešā vietā. Visātrāk un vistālāk cilvēks ceļo sapņos, bet tad nav nekāda izbrīna par ceļojuma vietu, daži apgalvo, ka ir ceļojuši laikā, bet gadās arī tādi ceļotāji, kas ir nonākuši šeit no citas realitātes, vai arī ir pabijuši kaut kur. Tie nav nekādi citplanētieši, bet gan tādi paši cilvēki kā es un tu, toties vietu nosaukumi viņiem neko neizsaka, tāpat kā viņiem mūsējo vietu nosaukumi ir sveši. Atšķirīga nauda un dokumenti, dažkārt pat runā nezināmā valodā.

Mēs varam iztēloties ļoti tālas zvaigznes, cik tālu līdz tām ir un cik gaismas gadus vajag lidot, bet kā lai iztēlojas un izskaidro vietu, kas atrodas citā realitātē? Tik pat labi varētu mēģināt iztēloties hiperkubu, figūru ar četrām telpas dimensijām. Varbūt esmu piedzīvojis kaut ko līdzīgu, ieslīdēšanu citā realitātē, par to var lasīt http://spoki.tvnet.lv/mistika/Kas-ir-Jamais-vu/688543 . Lai kaut kam noticētu, to vajag piedzīvot, bet kas ir jāizdara, lai saprastu kāpēc tas notiek un, pats muļķīgākais jautājums no visiem, kāpēc tieši ar mani?

Tokijā Hanedasnbsplidostā... Autors: Lestets Ceļotājs no citurienes
1.

Tokijā, Hanedas lidostā, 1954.g. ieradās lidmašīna no Eiropas. Viens no pasažieriem piesaistīja muitas darbinieku uzmanību. Viņš brīvi runāja franču un japāņu valodā, kā arī dažās citas Eiropas valodas. Viņa makā bija valūta no vairākām Eiropas valstīm. Viņš apgalvoja, ka šis ir parasts ceļojums, viens no trim, ko viņš tajā gadā jau ir veicis. Pēc jautājuma, no kurienes viņš ir ieceļojis, apstākļi palika dīvaini. Ceļotājs apgalvoja, ka ir no Taured, valsts, kas atrodas starp Franciju un Spāniju, vietā, kur tagad ir Andora. Tā esot jau pastāvējusi 1000 gadus. Kā apstiprinājumu saviem vārdiem, viņš parādīja pasi, ko bija izdevusi Taured valsts. Tajā varēja atrast zīmogus, kas apliecināja, ka viņš ir iepriekš ceļojis uz Japānu. Viņam bija arī Taured izdota autovadītāja apliecība. 

nbspMuitas darbinieki... Autors: Lestets Ceļotājs no citurienes
2.

 Muitas darbinieki sazinājās ar kompāniju, ar kuru pēc ceļotāja vārdiem viņam vajadzēja tikties, bet tās kompānijas darbinieki neko nezināja. Tāpat kā darbinieki no viesnīcas, kurā ceļotajam bija rezervēta istaba. Čeku grāmatiņu izsniegusī banka nepastāvēja.  Pēc neveiksmīgajiem mēģinājumiem precizēt informāciju par personu, ceļotājs tika nogādāts viesnīcā. Pie durvīm tika norīkoti divi sargi, bet neskatoties uz to, ceļotājs pazuda no viesnīcas numuriņa un vairs nekad netika redzēts.

Tas nav vienīgais tāda veida... Autors: Lestets Ceļotājs no citurienes
3.

Tas nav vienīgais tāda veida gadījums. 1851.g Athenaeum žurnālā bija aprakstīts gadījums par vīrieti Vācijā. Jophar Vorin tika atrasts ciemata netālu no Frankfurtes pie Oderas. Vāciski viņš runāja ar akcentu. Veicot izjautāšanu, noskaidrojās, ka Jophar esot no Laxaria, kas atrodas Sakria. Viņš varot runāt un rakstīt Laxaria un Abramia valodā. Laxaria atrodoties simtiem jūdžu prom no Eiropas, tās atdala plaši okeāni. Uz Eiropu viņš esot devies, lai atrastu pazudušo brāli, bet cietis kuģa avārija. Jophar Vorin nevarēja atcerēties kā nokļuvis ciematā vai arī parādīt uz kartes, kur viņš atrodas. Viņš pastāstīja, ka pasaulei ir piecas daļas - Sakria, Aflar, Aslar, Auslar un Euplar. Diemžēl vairāk ziņu par šo ceļotāju nav un, kas ar viņu notika, nav zināms.

1905g 18 septembra... Autors: Lestets Ceļotājs no citurienes
4.

1905.g. 18. septembra Londonas Daily Mail bija raksts par jaunekli, kurš tika arestēts Parīzē par klaiņošanu. Viņu nebija iespējams saprast, neskatoties uz mēģinājumiem ar viņu sazināties Eiropas un Āzijas valodās. No viņa izdevās saprast, ka viņš ir nācis no Lisbian, tomēr parādot Portugāles karti, viņš to neatpazina. Viņa valoda krēsls bija "eisar", galds - "lotoba", bet "sonar" nozīmēja degunu. 

 

Vai šos cilvēkus var saukt par ceļotājiem no paralēlās realitātes vai arī viņi ir no alternatīvas laika līnijas? Varbūt drīzāk otrie, jo citā realitātē var būt savādāka fiziskā eksistence, bet šie ceļotāji tikpat labi varētu būt tādi paši cilvēki, ja tik ļoti neatšķirtos ar savam zināšanām.  

 

Diemžēl tik pat labi tie varētu būt psihiski slimi cilvēki, receptes, lai atšķirtu, man nav.  

0
289
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [6]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sātans avatars
Medaļa CacansMedaļa BestsellersMedaļa Maģistrs
  Sātans 24.06.15 17:30
5
0

Ņjaaa esmu arī dzirdējis par visādiem šitādiem gadijumiem.Ķipa ka krievu tankisti kautkādā veidā satikās ar napoleona karavīru grupu kurā bija ap 30 vīriem.Ieraudzījusi krievu tankus , napoleona karavīri sāka bēgt un kliegt.Dažus no tiem vīriem esot izdevies notvert, pratinot  francūži ir stastijuši ka ir kautkāda tur bataljona vai kā tur karavīri un dienē Imperatora armijā.Krievi prasijuši kā viņi šeit nokļuvuši ,karavīri atbildēja ,ka nomaldoties no savas grupas tie iekļuva necaurredzamā miglā un tad satikās ar krievu tankiem.Krievi notvertos vīrus aizveduši nezināmā virzienā

Bergs avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa TeamworkMedaļa Man patīk Facebook 7000
  Bergs 24.06.15 20:00
2
0
Dievinu mistikas sadaļu, raksts labs
marekitto86 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa JubilārsMedaļa Dienas joks
  marekitto86 24.06.15 19:01
1
0

cita dimensija!ķipa mēs,citu iespējamību variantā!

rabarbers avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Twittera eksperts
  rabarbers 29.06.15 23:32
1
0
Pirmais apraksts uzreiz atsauc atmiņā filmu "K-PAX" Interesanta filma un jauks raksts.
Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 24.06.15 20:12
0
0

atbildot uz Bergs komentāru " Dievinu mistikas sadaļu, raksts labs... " Apsolu, ka centīšos atrast un uzrakstīt arī turpmāk par dīvainībām 

Chinook avatars
Medaļa MarioMedaļa Troll killerMedaļa Mario
  Chinook 24.06.15 21:00
0
0

Interesanti mīti.