26

 998  3

Ir vietas, no kurām labāk turēties pa gabalu, jo ļaunums tur ir dzīvojis jau ilgu laiku un tikai pieņemas spēkā. Neskatoties uz ārējo skaistumu, nonākot tādā vietā, saproti, ka kaut kas ir nepareizi. Vai tas būtu kāds ārējs faktors, bet prāts zaudē spēju saprast un paliek tikai vēlme šķirties no dzīves. Brīvprātīgi.

Mežs atrodas majestātiskā Fudži kalna pakājē. Cik kalns ir skaists, tik Aokigahara 35 km2 lielais un necaurejamais mežs ir drūms. Ne jau tikai ar biezi saaugušajiem kokiem un putnu balsu trūkumu, bet arī ar to, ka šo vietu par pēdējo piestātni ik gadu pirms došanās uz viņsauli izvēlas vidēji 100 cilvēki. Japāna ir valsts ar augstāko pašnāvību statistiku un šī vieta neoficiāli ir pazīstama kā dēmonu apsēsts "Pašnāvību mežs". Pateicoties necaurejamajam mežam mirušos dažreiz izdodas atrast tikai pēc kāda laika, varbūt pat pēc dažiem gadiem, kad pāri ir palicis drēbēs ģērbts skelets. Pēc nostāstiem, viņu dvēseles paliek šeit ieslodzītas un ar laiku kļūst par Yūrei, nemierīgu, ļaunu un atriebības alkstošu garu.

Komentāri 26

0/2000
Es prikolam tur aizbrauktu,lai redzeetu vai ir tik trak,bet ja nomirsu tad atceraties TĀ NEBIJA PASHNAAVIIBA
 38  0 atbildēt

Tas gan ir ļoti debīli, bet, manuprāt, būtu ļoti liela vēlme nomirt tik skaistā vietā. Varbūt es jau tā esmu ļoti pašnāvnieciska un tā, bet vismaz es ļoti gribētu nolēkt no tāda augstuma. Tas būtu skaisti, un tā sajūta būtu neaprakstāma, manuprāt.

Bet nu, mans viedoklis ir debīls.

 17  1 atbildēt

Šis mežs atgādina - spokus.tvnet.lv  

 9  0 atbildēt
Tagad jau vidēji 2-3 cilvēki šķiras ar dzīvību ik dienu šajā mežā.
 6  0 atbildēt

aah tiik sen nav mežaa būts tāā gribaas  un vēl šādāā  😞 😔 😟

 6  0 atbildēt

Par šo filma nesen arī bija.   

 6  0 atbildēt

Shis raksts man pasvieda labu ideju nakotnes plaaniem, protams plaani nav saistiiti ar pashnaaviibas meginajumu nezinu japaskatas bus fakti un kas zin iespejams buus jaaizbrauc paskatities.

 6  0 atbildēt

No mežiem izkļut ir viegli, bet laikietilpīgi. Ej taisni līdz nonāksi līdz pļavai, ciematam vai kaut kādam ceļam....

 5  0 atbildēt

Labs raksts! Var ievērtēt filmu.  The Forest.

 5  0 atbildēt

Man gribētos tur aizbraukt 

 

P.s  Stiprā māgnētiskā spēka dēļ salūstu pūlksteni un telefoni tapēc atpaķaļ ceļa nebūtu !

 3  0 atbildēt
Filma Mežs tiešām laba!
 2  0 atbildēt

Atnācu pateikt, ka man patika filma The sea of trees par šo mežu.

 1  0 atbildēt
Sviests 😂😂😂😂 Esmu petījusi šo mežu. Un ne tā ka vienkārši pārtulko kāda fantazējumu bet tā ka lielākoties cilvēki apmaldās un mirst mokošā nāvē +japāņu nostāsti par dažādiem "jokai". Kā arī zīmes nav aicinājums nepakārties bet veids kā atrast ceļu uz izeju. 😂😂😂😂
 1  1 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt

Vēl nav iznākusi,

The Sea of Trees
 0  0 atbildēt

Es nu gan tur nekad nebrauktu!

 1  2 atbildēt

 

 0  1 atbildēt