12

 375  0

Nav noslēpums, ka dzīvnieki bieži vien sajūt lietas, kas cilvēkiem nav pa spēkiem. Dažreiz tie ir spoki, bet citreiz kaut kas dabiskāks, taču cilvēka maņām netverams.

Reddit ir vieta, kur cilvēki dalās ar jebko un šeit var atrast arī stāstus par kaķu dīvaino uzvedību

Komentāri 12

0/2000

Nu dzīvē ir daudz un dažādas dīvainības  

 7  0 atbildēt

Kaķis ir noslēpumains, mistisks dzīvnieks.

Ja palasa, papēta vesturiskus rakstus, tad var secināt, ka par kaķi nav nekādu ziņu no senākajiem laikiem.Ari bībelē, kaķis nav pieminēts ne vienu reizi.Noass pirms plūdiem būvēja šķirstu, glāba no katras dzīvās radības pa pārītim, lai pēc plūdiem atkal būtu dzīvība uz zemes, bet kaķa uz viņa plosta nebija.Tomērt drīz pēc plūdiem paradās kaķis, no kurienes, ja viņu neglāba, jo nebija ko glābt . Un kaķis kļūst par dieva tēlu daudzās austrumu valstīs, par pielūgsmes objektu, viņam ir statujas un tempļi celti.Savā laikā , austrumos, kaķi drīgstēja turēt tikai priesteri un valdnieki.Un melnais kaķis un raganas...

Tas tikai tagad kaķis ir itkā parasts mājdzīvnieks, daudzi pat mizkastnieki, sētas kaķi...

Bet kad un no kurienes cēlies, kāpēc te uz Zemes ieradies...kas zin, kas zin, kāda ir kaķu misija te pie mums un starp mums cilvēkiem...

 7  0 atbildēt
Man gadijies suni sastapt..kas bija jau miris kādu laiku...atsacās uz vārda un ļāva paglaudīt..tik tā bija pēdējā reize ks redzu...un ģerevņā šķirnes suņi tāpat neskraida...līdz šim nesapratu kas tas par gļuku bij..itkā mans suns..nāk klāt pasaucot..lauj paglaudīt. Tik mans suns ir miris un aprakts..ērmoti.
 6  0 atbildēt
Kaķi ir kautkas unikāls 😊
 5  0 atbildēt

Normāli mazi šausmu stāstiņi     

 3  0 atbildēt

Izdomātie šausmu stāsti. 

 2  0 atbildēt

      

 1  0 atbildēt
Man nepatīk kaķi 😂👍 interesants raksts
 2  2 atbildēt

    

 0  0 atbildēt

Nu vispār kaķos un suņos iemiesojas dvēseles, kas nesen bijušas cilvēku ķermeņos - grēcīgas dvēseles, kas līdz cilvēka ķermenim atkārtoti nav tikušas. Un kaķi, suņi tāpēc parasti uzturas cilvēku tuvumā (viņu misija tāda) un to cilvēku tuvumā, ar kuriem viņiem jau ir bijusi kopīga pieredze iepriekšējās dzīvēs. Turklāt kaķi un suņi potenciāli nākamajā dzīvē atkal kļūst par cilvēkiem. Bet dabūt suņa vai kaka ķermeni - ir ļoti zems līmenis, no tā ir ļoti jābaidās un jāizvairās, jo daudzas iepriekšējo dzīvju iemaņas zūdot, piemēram, intelekts un nezinu kas vēl. Tas varētu būt iemesls, kāpēc kaķi skaitās "mistiski zvēri", jo viņu parādīšanās salīdzinoši tikai nesen arī bija vajadzīga šādiem nolūkiem. Agrak cilvēki caurmērā bija ticīgāki un tādā masveidā līdz kaķiem/suņiem nenonāca.

Par pārējiem stāstiem tur nav nekā īpaša. Tādi stāsti internetā klejo tūkstošiem. Un ir tikai jābrīnās, kā cilvēkiem izdodas nezināt, ka dvēseles mēdz pāriemiesoties, ka katram cilvēkam ir arī smalkais ķermenis (ar kuriem spoki staigā) un ka spoki arī staigā un dzīvo starp mums. Un daudzi kaķi gan var redzēt tos kermeņus, gan arī dazādas būtnes var iemiesoties uz īsu brīdi kaķu, suņu ķermeņos (izmantot kaķus, suņus kā īslaicīgu transportu, tātad ķermenī tajā brīdī var būt vairākas "būtnes"-dvēseles - patstāvīgā un "ciemiņš/-i"  . Acīmredzot, tikai nedaudzi šīs sakarības pamana. 

Man kādreiz arī bija kaķis, kurš sad un tad istabā pārtrauca kādu nodarbi un pēkšņi pievērsa skatienu punktam, kurš it kā pārvietojās. Mēs parasti tad jautājām: "Kas tur ir? Ko tu redzi? Ko ieraudzīji?" Tā it kā tiešām redzētu kādu neredzamu cilvēku. Tikai toreiz es nezināju, ka tādas būtnes aŗī ir un starp mums staigā. Bet mums tās būtnes acīmredzot nebija agresīvas, nekādus pekstiņus netaisīja. Tomēr ne visi kaķi redzot tās būtnes. Tagad man arī ir kaķis, bet šādi neuzvedas. Varbūt tāpēc, ka spēju nav. Bet ceru, ka nav arī tādu būtņu, jo regulāri attīru māju no tādiem iemītniekiem. Tam ir dažādi paņēmieni. 

Tie, kas izmanto to ohoi dēlīti, tie vispār ir traki. Tos spokus, garus tā ari var izsaukt (parasti spoki arī ir grēcīgas-bīstamas dvēseles, jo negrēcīgas par spokiem nepaliek). Un pēc tam var sekot briesmu lietas. Zināms, ka no spoguļiem tur visādas būtnes var nākt ārā. Tāpēc ir efektīgi pretī spogulim pielikt kādu svētbildi, ikonu vai ko tml. Lai gan zināma veida "sliktās, neredzamās būtnes" sērfo arī pa māju, kur pilns ar ikonām nokrauts, bet vismaz jauni nenāk klāt. 

 0  0 atbildēt
Kaķi man nepatīk, bet nav nekas pret viņiem. Galvenais ieturēt attālumu starp mums😅
 0  1 atbildēt