Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
224

Mūsdienās debesis tiek uzmanīgi vērotas un valdība nekavēsies izmantot militāru spēku, ja saskarsies ar iespējamiem apdraudējumiem. Tiek apgalvots, ka cilvēki jau ir paspējuši iesaistīties militārās sadursmēs ar citplanētiešiem.

1 Kauja par LosandželosuTas... Autors: Lestets 5 iespējamās sadursmes starp cilvēkiem un citplanētiešiem
Attēls no: www.youtube.com
1.

1. Kauja par Losandželosu

Tas ir viens no dīvainākajiem notikumiem 2. pasaules kara laikā. Laikā no 1942. g. 24. februāra vakara līdz 25. februāra rītam Losandželosā valdīja haoss. Tika ziņots, ka debesīs ir redzētas japāņu lidmašīnas. Pēc uzbrukuma Pērlharborai tas varēja izraisīt bailes. Naktī no 24. uz 25. februāri debesīs tika izšauti vairāk par 1400 lādiņiem, bet tie nekam netrāpīja. Apšaudes dēļ mira 5 civiliedzīvotāji. Neviens tā arī nevar pateikt, kas tieši tonakt notika virs Losandželosas. Daudzi domā, ka novērotie objekti bija patiešām citplanētieši, jo pēc liecinieku teiktā virs Santamonikas un Kulversitijas tika novēroti lieli apaļi objekti. Laikam pati labākā fotogrāfija no šī notikuma tika publicēta avīzē. Tajā var redzēt, kā gaismas izgaismo lielu apaļu objektu debesīs.

2 Feliksa Monkla... Autors: Lestets 5 iespējamās sadursmes starp cilvēkiem un citplanētiešiem
Attēls no: unsplash.com
2.

2. Feliksa Monkla pazušana

Leitenants Fēlikss Monkla 1953. g. bija izvietots Mičiganas Kinrosas gaisa spēku bāzē, kad radaros netālu no Solokas parādījās neidentificēts objekts. Monklam tika pavēlēts pārtvert ar lidmašīnu neatpazīto objektu. Monklas lidmašīna ar ātrumu 800 km/h pietuvojās NLO aptuveni 600 m augstumā, kad pēkšņi NLO un lidmašīna saplūda vienā objektā un pazuda. Uz notikumu vietu tika izsūtīta glābēju komanda, kas neko neatrada - ne lidmašīnu, ne pilotu.

3. Frederiks Valentihs un dīvainais lidaparāts

1978. g. oktobrī austrāliešu pilots Frederiks Valentihs lidoja uz Kinga salu. Lidojuma laikā viņš sazinājās ar gaisa kontroles centru ziņojot, ka 1,3 km augstumā viņam seko NLO. Viņš teica, ka dīvains objekts ar spīdošu metālisku virsmu lidinoties virs viņa. To esot izgaismojušas četras spožas gaismas un tas pārvietotjoties lielā ātrumā. Pēdējais, ko Valentihs pateica, bija "tas dīvainais lidaparāts lidinās virs manis atkal. Tas lidinās un ta nav lidmašīna." Ieraksts beidzās ar dīvainu metālisku skaņu, kas ilga 17 sekundes. Pēc tam sakari pārtrūka un Valentihs pazuda.

4 Fila Scaronneidera 1979 g... Autors: Lestets 5 iespējamās sadursmes starp cilvēkiem un citplanētiešiem
Attēls no: www.pixabay.com
3.

4. Fila Šneidera 1979. g. citplanētiešu pieredze.

Viņš bija sprāgstvielu eksperts, kas palīdzēja uzbūvēt ASV slepenās bāzes 1979. g. Viņš apgalvoja, ka bija viens no trim cilvēkiem, kas pārdzīvoja sadursmi ar citplanētieti 1979. g. augustā. Sākot ar 1995. g. viņš sāka stāstīt par šo pieredzi, bet divus gadus vēlāk viņš nomira, it kā izdarot pašnāvību. Tomēr nekādu pēcnāves vēstuli neatrada un Šneiders esot pateicis saviem draugiem, ka gadījumā, ja viņš izdarīšot pašnāvību, tad tā būšot slepkavība. Kas ir pārsteidzoši, tad Šneidera lekciju materiāli un NLO fotogrāfijas, kā arī citi ar NLO saistīti materiāli pazuda. Saskaņā ar Šneidera teikto, laikā, kad viņš palīdzēja uzbūvēt slepeno bāzi, Šneiders esot ticies ar trim 2 m gariem citplanētiešiem. Viņam esot izdevies nogalināt divus no tiem ar pistoli, bet trešais esot trāpījis viņam ar dīvainu gaismas staru, kas esot "atvēris viņu kā zivi". Viņš izdzīvoja, jo ieradās karavīri, bet tajā reizē vēl 60 cilvēki esot miruši šī citplanētieša dēļ.
Šneiders apgalvoja, ka ASV ir 129 slepenas bāzes un vienas bāzes būvniecības izmaksas esot bijušas ap 17 miljardiem.

5. Krievu un citplanētiešu sadursme?

Saskaņā ar Polu Stounhilu un Filipu Mantlu, Kremļa arhīvos esot dokumenti par "neidentificētiem zemūdens objektiem". Dažos dokumentos esot aprakstītas krievu zemūdeņu un neatpazītu objektu sadursmes. Vienā no autoru grāmatām ir aprakstītas būtnes jūrā, ar kurām ir saskārušies krievi. Būtnes esot bijuši trīsmetrīgi, apgērbti humanoīdi un tie esot pārvietojušies ziemeļu jūras līdz 50 m dziļumam. Viens incidents esot noticis 1982. g. Tā gada vasarā nirēji esot tikušies ar zemūdens "peldetājiem", kas esot bijuši trīsmetrīgi cilvēkveidīgi radījumi. Septiņiem nirējiem esot ticis pavelēts sagūstīt šo būtni, bet tie esot tikuši izstumti līdz ūdens virsmai, kad esot mēģinājuši to izdarīt.

0
224
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [10]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
1k99 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa BrūzisMedaļa Dienas joks
  1k99 22.02.19 10:14  
8
1

Interesanti, kāpēc tas notiek tikai ASV un pa retam Krievijā? Ak pareizi, amīši ir luņi un krievi ir pārdzēruši jēgu

norlatvija avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RainisMedaļa Patīk komentārs
  norlatvija 22.02.19 10:05  
4
0
Noteikti ka citplanētieši eksistè un es būtu uz mieru kādu satikt bet nav līdz šim veicies. Es esmu skeptiķis un tapēc man pat spoki nerādās!
PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 23.02.19 22:05
3
0

Pedejais gadijums ar krievu nirejiem bija Baikala ezera,kad vinji ieveroja dziluma peldam sudrabotas  trismertigas figuras(bez specterpu pazimem), un sanema idiotisku paveli ,,vienu notvert,,... Izdevas vienam uzmest tiklu ,bet tad visus 7 krievu peldetajus izmeta virspuse un beidzas tas gadijums bedigi ,jo dekompresijas kamera bija paredzetas tikai diviem .Izdevies sabazt kamera cetrus, bet parejie gajushi boja. Ari izglabtajiem bijusas veselibas problemas ,parak ilgi gajusi ta glabsana .

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 22.02.19 10:33
3
0

      

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 17.03.19 19:53
0
0

atbildot uz Vangs Čingčangčongs komentāru " Citplanētieši neeksistē. Pirmajā gadīju... "

Tas, ka tas bija metereoloģiskais balons, nenozīmē, ka citplanētieši neeksistē.

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 23.02.19 00:31
0
0

    

SAMSS avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa RainisMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 22.02.19 19:00
1
1

  

dzigiiiitsss@speles avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  dzigiiiitsss@speles 22.02.19 20:52
0
1

  

197403 avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārsMedaļa Recidīvists
  197403 22.02.19 19:15
0
1

  

Kornēlijs Zipidrics avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Kornēlijs Zipidrics 22.02.19 15:11
2
8

Citplanētieši neeksistē. Pirmajā gadījumā tas bija meteoroloģiskais balons vēja stipruma mērīšanai, kuru viņi pēckara stresā noturēja par ienaidnieka lidmašīnu un kā viens sāka šaut, tā visi pārējie sekoja.