Piramīdas bija milzīgas kapenes, kuras tika būvētas, lai tikai apglabātu faraonu? Senā Ēģipte bija savāda vieta, bet tas noteikti daudziem liekas nesapratīgi, ka tūkstošiem cilvēku gadiem ir būvējuši kaut ko tik milzīgu tikai viena cilvēka dēļ.
Šeit būs 5 iemesli, kāpēc, pēc daudzu domām, Lielā piramīda patiesībā ir enerģijas mašīna vai spēkstacija.

Piramīdas materiāliem ir unikālas elektriskās īpašības. Ejās izmantotais granīts ir radioaktīvs, kas padara gaisu elektrisku. Dolomīts, kas ir konduktors, ir izmantots piramīdas iekšienē. Turas kaļakmens, kas ir izolators, ir ticis izmantots ārējai apdarei. Tas ir līdzīgi tam kā tiek veidoti elektriskie vadi.
Piramīdas atrodas vietās, kur ir spēcīga pazemes elektrība, līdzīgi kā tas ir ar citām senām būvēm. Vietējā ģeoloģija ļaujot koncentrēt elektromagnētiskos spēkus. Šie dabiskie elektriskie spriegumi ir pazīstami kā teluriskās strāvas.

Pierādījumi liek domāt, ka ēģiptieši pazina elektrību. Piramīdas iekšējos koridoros nav atrasti nekādi nosēdumi vai bojājumi no dūmiem, kas liek domāt, ka lāpas vai citi apgaismošanas līdzekļi ar atklātu liesmu netika izmantoti. Daudzi būs redzējuši arī attēlus ar to, kā ēģiptieši tur rokās milzīgas lampām līdzīgas spuldzes, kas drīzāk ir elektriskas.
Piramīdas iekšējais dizains liek domāt, ka tā nebija paredzēta kā kapenes. Lielā piramīda tiek uzskatīta par kapenēm, lai arī tā atšķiras no citām piramīdām. Nav iekšējo dekorāciju, ir izmantoti atšķirīgi materiāli un nav atrastas mūmijas.

Apkārt piramīdai ļoti bieži tiek nofotografēti gaismas orbi. Var jau būt, ka tie ir tikai defekti veicot fotografēšanu, bet tādi ir redzami ļoti bieži fotogrāfijās. Vai tas nozīmē, ka piramīdas joprojām akumulē enerģiju?
Vai tā ir taisnība? Tas būtu kļūdaini mēģināt saprast pagātni caur mūsdienu skatupunktu. No citas puses, mums nevajadzēja nemaz tik ilgi, lai izprastu elektrību, bet tajos laikos cilvēkiem neko vispār tādu nevajadzēja zināt, jo tas tiek saukts par akmens laikmetu.