1

 16  3

Tā Estra ar Lolafu bija izrunājuši pagātnes notikumus un bija gatavi ķerties klāt rīcībai, lai novērstu mākslīgā intelekta pārtveršanas iespējas izmantot 5G sakaru pārklājumu. Lolafs atkārtoti uzsvēra savu nevēlēšanos vadīt pasākumu un iesaistīties organizatoriska rakstura jautājumos, norādot to, ka viņam trūkst spēja novērtēt cilvēku un cilvēka rīcības motīvus. Savukārt Estra visai labi pārzināja cilvēka psiholoģiju un labprāt apzinājās sevi kā notikumu koordinatori, bez tam viņai bija jau uzkrāta diezgan liela pieredze pasniedzot un organizējot dažādus akadēmiskus pasākumus.
Es zinu diezgan daudz studentu, kuri labprāt vēlētos izpausties un izmantot savas spējas, lai meklētu dažādus risinājumus, kā arī apliecināt savas spējas reaģēt kritiskās situācijās. Rītdien pamēģināšu apzināt studentu loku, kuri būtu gatavi mums palīdzēt, lai spētu labāk novērst draudošās briesmas - Estra izklāstījas savas domas Lolafam.
Sutdenti... Vai viņi nav par jaunu un nepieeredzējuši, saskaroties ar dažādām kritiskām situācijām, kur viņu rīcība var tieši ietekmēt visu turpmāko notikumu gaitu? - Lolafs centās apzināt studentu spējas.
Šķiet, ka mums nav pārak daudz laika, lai savāktu vajadzīgo daudzumu rīkoties spējīgu indivīdu, kuri būtu gatavi veltīt visu, lai izvairitos no kataklizmas. Bez tam, ja pareizi tevi sapratu, tad Ruvīns izmantoja visai spēcīgus speciālistus, lai izstrādātu iespējas ierobežot mākslīgā intelekta spēju adaptēt 5G tīklu savām vajadzībām. Vai vien gribēju pateikt, ka apzināt tādus speciālistus nav nemaz tik viegli.
Tev taisnība. - Pie sevis noburkšķēja Lolafs. - Nez vai ir kaut kas, ar ko es varētu būt noderīgs šajā pasākumā.
Ja jau Ruvīns tevi izvēlējās iekļaut savā komanā, tad tas noteikti bija ne bez pamata, Ruvīns strādā vien ar izmeklēti spējīgiem... - Estra caururbhoši raudzījās Lolafā - Tā man arī beigu beigās neatklāji kas ir tava specialitāte vai ar ko nodarbojoties pelni iztikai?
Ar mani nav tik vienkārši kā varētu šķist. - Lolafs domīgi burkšķēja - Es Ruvīnam palīdzēju tikt galā ar dažādiem digitāliem risinājumiem, kurus citi neņēmās darīt. Vai ir diezgan daudz lietu, kuras paredz to izmantošanu, tomēr to realizēšana kaut kādu apsvērumu pēc nav tik vienkārša.
Ļoti labi, mums būs vajadziga jebkura vieda atbalsts. Kā tev ir ar rītdienu vai nav nekas ieplānots? Negribētu tērēt laiku, lai varam uzsākt pēc iespejas drīzāk rīkoties. - Estra gribēja noskaidrot vai Lolafs varēs kopā ar viņu piedalīties studentu vervēšanā.
Esmu tavā rīcbā, ko liksi man to arī varu godprātīgi darīt. - Lolafs bez vilcināšanās atņēma Estrai.
Rīt kopā ar mani dosimies uz lekcijām, kur noskaidrosim, cik studentu ir gatavi ar mums iesaistīties paredzamajās aktivitātēs, lai novērstu mākslīgā intelekta iespēju pārtvert cilvēkam svarīgākos resursus.
Tā Estra ar Lolafu bija vienojošies par turpmāko notikumu gaitu, kas varētu viņu izredzes palielināt stājoties pretī tehnoloģiskajam pārsvaram, lai atbilstošajam laikam pienakot, viņi kopīgi spētu organizēt pasākumus, kuri varētu novērst draudošās briesmas un ļaut cilvēcei izvairīties no paša cilveka tehnoloģijas radītā jūga, pirms laika aktivizējot tehnoloģijas par kuru darbošanās principiem viņiem trūka sapratne. Vai ja nazis tiek izmantots pārtikas sadalīšanai, tad to var uzskatīt par rīku, kurš atvieglo cilveka dzīvi un veicina viņa labklājību, tomēr vēsture apliecina to, ka dažādi tehnoloģiski jaunieviesumi var rezultēties ar diezgan traģisku iznākumu, pirms cilvēks pareizi novērtē tehnoloģijas nozīmi cilvēces kontekstā.

Iepreikšējās daļas:
5G apokalipse
5G apokalipse - sakāve
5G apokalipse - atmiņas

lasi, vērtē, komentē

Komentāri 1

0/2000
Kas?
 1  0 atbildēt