86

 1204  8

Nevienam nenovēlu aizrauties ar azartspēlēm, jo visiem ir viens mērķis - LAIMĒT! Bet lielākā daļa cilvēki nepārtraukti tikai ZAUDĒ naudu, un rada atkarību uzspēlēt vel ar domu - GAN JAU ES VINNĒŠU!

Es šo visu stāstu pēc savas pieredzes ar kuru cīnijos ļoti ilgi, tādad sāksim ar šo:

1. Azartspēlēs sāku spēlēt, kad sāku dzīvot Rīgā skolas kopmītnēs (kojās), kad mani pusaudži, aicināja mani uzspēlēt,šīs spēles, jo viņi jau bija slimi!

2. Pēc manām domām, kas tad tur tāds ir kad aiziet, protams kad vinnēšu! :) un tad turpinājās viss šis.....

3. Pēc pāris zaudētām reizēm, es sāku domāt, kad gan jau pienāks tā diena, kad vinnēšu lielo laimestu bet.......

4. Bet mana atkarība aizgāja tik tālu,kad es sāku visas savas vērtīgās mantas likt lombardā,pat apsvēru domu zagt, bet no tās atturējos, lai tikai iegūtu naudu, ko iegrūst automātāun iegūtu savu sasapņoto laimestu.

5.Biju jau ticis, tik tālu, līdz savam dzīvoklim,kuru neapdomīgi, ātri un vienkārši ieķīlāju par 3,500 Ls, un kur pēc jūsu domām es to naudu liku?

6. Protams, ka visu pāris dienu laikā atstāju ,,LAIMĒTAVĀ''

7. Kad to uzzināja mani vecāki, viņi ļoti ātri ,,ķērās vērsim pie ragiem'' un darīja visu, kas bija viņu spēkos un ko viņi spēj atļauties, jo biju jau viņiem daudz naudas prasījis!

8. Viņi mani aizsūtīja uz rehabilitācijas centru, kur nogulēju mēnesi, pildot visādas relaksācijas procedūras, lai manpalīdzētu, jo es visu laiku domāju par azarspēlēm.

9. Guļot rehabilitācijas centrā es azartspēles griezu datorā, kur grūdu atkal iekšā naudu no konta!

10. Bet medmāsiņa mani nodēva, un vecāki atņēma manu kredītkarti ar visiem internetbankas papīriem, un es sāku savā prātā saprast, kad AZARTSPĒLES ir kā narkotika.

11. Liels, paldies maniem vecākiem, ka viņi parūpējās par mani, un darīja mani laimīgu. Ir vienkārši grūti to atcerēties :(

TĀPĒC NO SIRDS IESAKU, NEVIENAM NEAPMEKLĒT ŠĪS IESTĀDES, JA NEVĒLATIES TĀDU DZĪVES SĀKUMU KĀ MAN!

Komentāri 86

0/2000

Tas atkarīgs no cilvēka. Es vienreiz mēnesī ieeju, ieripinu latiņu/eiriķi ar čomiem, zaudē, zaudē, vinnē, vnk ejam prom. Jāmāk sevi kontrolēt.

 41  2 atbildēt

iemaci mani, motivēji  Jo es zinu ka paņemšu jackpot!

 28  2 atbildēt

Nu nezinu, es laikam pārāk mīlu ēdienu, jo, lai tā vietā, lai aizietu uz spēļu zāli, es drīzāk aizietu uz restorānu 

 24  3 atbildēt

ja, es divas dienas pazaudeju 70 euro un vairs nekad sitos meslus nespelesu 

 22  3 atbildēt

Viss jau sākas ar to ka iemet latiņu vai divus :D

Beigās, kad 50ls jau norambājis vienā reizē tad saproti, ka sūdi ir

 16  1 atbildēt

Es ari biju uz īsu laiku uzķeries ,bet uz mazam summām . katreiz kad gaju iemetu un pacelu kaadus 2-3 ls plusā :D un gaju prom  aliņam sanāk . tad vienreiz no lata uzreiz 12 ls . vo aiz prieka nezinaju kur likties labi nakamaja reize mīnus 5 ls un tad nakamajā dienā atkal minus 5ls . tad saprTU KA JĀBEIDZ un vairs nereiz nesmu metis un nemetišu pēc paša pieredzes :)) jo kad sāk papis t tiešam rodas sajūta ka nakamaja reize atspēlēsi . veiksmi  vecīt 

 13  1 atbildēt

Es pieņemu, ka šis stāsts varētu būt patiesība...Bet pēc rakstības stila sajūta tāda, ka autoram gadi 13. Tas ir neņemot vērā sarkano boldu un nesaprotamo  numerāciju. Tad vēl tie fakti - pārcēlies uz Rīgu un dzīvo kojās, pēkšņi jau ir dzīvoklis ko ieķīlāt. Nekur nav pieminēts darbs, kurā pavisam noteikti rastos problēmas. Vienā brīdī daudz naudu prasījis senčiem, kuru nospēlē. Tajā pašā laikā, nonākot rehabilitācija ir pilns konts ar naudu (darbs!?), kuru turpināt grūst iekšā. Un, lai veiktu depozītu nav vajadzīgas nekādas internetbankas paroles un pat kartei nav jābūt uz rokas, ja vienreiz esi veicis pēc tam tik jāatceras CVN (3 cipari).

Tātad, vai nu šis ir pilnīgs bullšits, vai arī autors ir ļoti slikti izglītots ar turīgiem vecākiem...

 12  1 atbildēt

Kā man riebjas tie azartspēļu īpašnieki, kuri tikai piepelnās uz slimu cilvēku rēķina (slimu tādā ziņā, ka viņi jau ir atkarīgi no azartspēlēm kā no narkotikām)

 11  1 atbildēt

Slikti, ka ir tik vājš raksturs. :< Kautkas trūcis audzināšanā, bet nu labi, ka vismaz vecāki centās pēcāk izlabot savu kļūdu.

Tā huiņa tik ir visapkārt, arī man visi ''čomi'' gāja reizināt, gāju vienmēr barā līdzi, bet 3x esmu iemetis un nepaķēra, sapratu, ka nebūs, labāk turpat blakus bilijardu uzspēlēt.

 6  0 atbildēt

Fuck, zinu čali ,kuram ir 2 sīkie kuri jābaro un sieva,bet līdzko viņš saņem algu iet visu nospēlēt. Protams ieķīlājis bija savu bījušo māju ,mašīnu un vēl sazin ko. Vismaz visi tagat zina kur viņu atrast ja ir nepieciešamība-joker,olympic utt.... 

 6  1 atbildēt

Izskatās, ka raksts veidots speciāli, lai cilvēkus pamudinātu spēlēt.. pareizie vārdi izcelti sarkani.. nu, nez nez cik labi šis raksts var ietekmēt cilvēkus.. 

 5  1 atbildēt

cilveki atri vien aizraujas... pati stradaju tada vieta un veroju vinjus... biju piekjerusi sev domu... vo mosk man ari uzspelet, bet redzet katru reizi ka cilveki zaude, reali pedejos latinjus (tad vel bija lati) vinja seja izteiksme ir redzams ka nu ir S*DI, rokas triic, vel nedaudz tulit izvemsies, atri vien no domas izkrit! kadi tikai tur speleja, paris, vientulji cilveki, sikie kam tikko paradijas 18 gadi, vinji visi iesligst tani spele un viss, sajuta tada, ka smadzenes ir atslegushas... neko citu ka ekranu neredz...

Pajautat azartspeletajam, cik lielu summu Tev ir nepiecieshams vinet,lai partrauk spelet? neviens nespej atbildet! vinji doma tikai par speli, izdoma kkadus murgainus speles taktiku... jauta kuros aparatos visvairak ir iemesta, izspeleta un vineta... oj...

 

Ljoti silti iesaku nespelet... tas ljoti degrade cilveku! Sajuta tada ka vinji partop par darzenjiem...

 4  0 atbildēt

nezinu, kauytkas te neiet kopā. Tu nospēlēji visu, tad tev vecāki palīdzēju un tu nokļuvi rehabilitācijas cetrā. Vai tad tur ir brīvi pieejami datori un internets? Tev bija nauda kontā, bet tu ķīlāji dzīvokli?

 4  0 atbildēt

Šķiet, ka katram ir pazīstami šādi atkarīgi cilvēki. Pats arī esmu bijis tādās iestādēs, paspēlējis 5 latus un ar to man ar pietika. Nejūtu vajadzību tur atgriezties! 

 3  0 atbildēt

Vakar izcēlu ~ 600eiro. !

 2  0 atbildēt

Vienu reizi, iemetu 50 santīmus, un izvilku 13 latus.... Kopš tā laika nesperu kājas tur.

 6  4 atbildēt

Book Of Ra`  

 1  0 atbildēt
Cepuri nost, retais no kkā tāda tik tiek vaļā!
 1  0 atbildēt

Sheit bez komentariem... Spelju zales vajadzetu sagt dedzinat tapat ka legalos veikalus ;DD jo tur pazud cilveki.. No personigas pieredzes saku

 1  0 atbildēt
ja ir kāds galīgi slims ar to visu un nav piķis, var novilkt Gametwist, virtuāla nauda, griez kaut visu, nabagāks nepaliksi vienreiz pamēģināju un apnika
 1  0 atbildēt
« 1  2  3 »