133

 278  91

… mani skumdina fakts, ka Latvijā tiek organizēts visas eiropas slimi orientēto cilvēku gājiens - PRAIDS. Un visvairāk tas, ka viņi ir pie varas Latvijā un draudzējas ar varas partijām . Valdības bezspēcība un/vai pareizāk būtu teikt, sajūsma par krāsaino praidu Latvijā ir neizsakāma. Visi eiropā tā dara, mēs arī… mēs nevaram neorganizēt vai aizliegt, citādi mums nedos naudu un ieliks 2 par neizpildīto mājasdarbu. Kopumā mēs “valdība” (banda) esam pret, bet atļaujam. Jo mums ir vēlētāju mandāts. Tauta to grib! Mēs tikai pārstāvam tautas intereses.

Arī baznīca ir bezspēcīga un knapi virina muti un apelē pie cilvēka rakstītās Bībeles. Pati Baznīca ir geju, lesbiešu un pedofīlu šūpulis… tā ir tā viņu azotē izauklētā čūska. Un , ko gan Romas pāvests var pateikt, ja viņa paša abatijā, viņa paša priesteri un kardināli izvaro mazus bērnus…

Kamēr Latviešu trulā, pērkamā policija ķer vienu pedofīlu Imantā, tikmēr 10 citi šovakar kārtējo reizi seksuāli izmantos bērnus citviet Latvijā. Tostarp arī savus. Sabiedrība ir ļoti slima un man nav ne jausmas vai tai vēl ir atlicis spēks pretoties ļoti strauji degradējošās eiropas “vērtībām”.

Latvija netiek galā ar vienu pedofīlu, bet ir gatava uzņemt vairākus desmitus tūkstošus šī praida dalībniekus. Starp kuriem ir tādi slimi cilvēki kā – geji, transeskuāļi, biseksuāli, lesbietes, zoofīli, un arī pedofīli. Vai nav ironiski – meklējam vienu,lai ieliktu cietumā, kur to noteikti nositīs pirmajā vakarā, bet tajā pašā laikā, par mūsu nodokļu maksātāju naudu, mūsu pašu policisti apsargās tādus pašus slimos, kuri maršēs pa Rīgas ielām un skatīsies ar smaidu acīs latviešiem, kuri , pieļauju, vēl aplaudēs viņiem par to.

Vakar klausījos raidījumu, kurā augstas amatpersonas no izglītības un veselības ministrijas stāstīja, kā viņi cīnās un cik labu darbu tagad dara. Noteiks, ko skolas kafejnīcās drīkst pārdot, ko ne. Kas ir veselīga pārtika un kas nav. Mani pārsteidz, cik gan sekli tie cilvēki tur domā. Viņi pļurkstēja kādu stundu, ne par ko. Man, piemēram, viss ir ļoti skaidrs. Skolās ir jābūt tikai skolas ēdnīcai, kura baro VISUS bērnus un punkts. Nekādas kafejnīcas, nekādi pārtikas automāti. Un, ja viņi tik ļoti satraucas par to , lai bērni ēstu veselīgi, tad pirmais, ka s ir jāizdara – AR likumu jāaizliedz Latvijā tirgot alkoholu pārtikas veikalos, aizliegt cigarešu tirdzniecību, čipsi , kolas, Mcdonaldi, Hesburgeri, Picas utt. Visu to, kas nav vajadzīgs cilvēka organismam un ir uzkatāms par kaitīgu un bīstamu. Un miers! Cita varianta nav! Jo kāda jēga aizliegt, ja pie skolas ir Hesburgers, kur to visu garajā skolas starpbrīdī var nopirkt J ??? Esnemaz nerunāju par spēļu zālēm, narkotikām utt.

Šī uzmācīgā sērga, kura ir pārņēmusi visu pasauli ir briesmīgāka par ebolas vīrusu, jo līdzīgi kā narkotiskā viela alkohols, kurš tiek tirgots kopā ar pārtikas produktiem, lēnām indē mūs. Tā arī šī nenormāli milzīgā slimības - kā normas - propaganda, grauj pēdējās morāles paliekas eiropas civilizētajā pasaulē.

Es ļoti ceru, ka Rīgas dome radīs iespēju un izdomās vienalga ko, lai praids nenotiktu Rīgā. Manā zemē PRAIDS ir bradāšana pa manas tautas gaišo dvēseli ar dubļainiem zābakiem. Praids ir Latvijas valdības SPĻĀVIENS saviem vēlētājiem SEJĀ! Un nekā savādāk šo izgājienu nevar un nedrīkst nosaukt!!!

Lai tā sabiedrības degradējošā, valsti graujošā ozrganizācija “Mozaīka” (Noziedznieki) vēl par gājiena galamērķi nosaka Gaismas pili, tad būs laime pilnīga. Un manis pēc viņi visi varētu uzrāpties tajā “stikla kalnā” un visi pēc kārtas lekt Daugavā. Un gan jau LTV būs klāt un visu filmēs. Draudzīgi dziedot “TIKAI slinkojot un pūstot tautu iznīcināt var!!!” Kas pašlaik arī notiek.

Neizsakāmas dusmas un sašutums pārņem vērojot, visapkārt notiekošo netaisnību. Par kādu demokrātiju Jūs runājat???

Es balsoju pret iestāšanos Eiropas savienībā - Viņi iestājās!

Es vēlos, lai Latvijā nav spēļu zāles, netirgo alkoholu un narkotikas - VIŅI tirgo!

Es esmu pret svešu tautu karaspēka izvietošanu Latvijā - VIŅI izvieto!

Es esmu pret atbalstu ASV veidotajai politikai pasaulē - VIŅI atbalsta!

Es biju pret Lata nomaiņu pret Eiro valūtu - Viņi nomainīja!

Es vēlos, lai sociāli stipri atbalsta jaunās ģimenes - VIŅI ne!

Es negribu savā zemē redzēt PRAIDU - VIŅI organizē!

Par kādu demokrātiju Jūs runājat???

Cilvēki, mostaties… Jums ir aizmālētas acis ar alkoholu, ar trakajām dienām, ar debīliem seriāliem un šoviem, ar reklāmām, ar narkotikām, ar cigaretēm… Jums nav laika domāt, Jūs neredzat , kas notiek Jūsu pašu ģimenē. Jums ir klapes uz smadzenēm! Mostieties !

Un liela sabiedrības problēma šodien ir tā – ka tai vairs nav skaidrs. Kādas tad ir mūsu vērtības. Kas ir kas! Kas mūs vieno? Kas tad tā morāle tāda ir! Kas ir inteliģents cilvēks? Kas ir elite? Kas ir intelektuāls cilvēks? Kas ir kulturāls cilvēks? Ka sir izglītots cilvēks? un vai inteliģents cilvēks var būt intelektuāls?

Mums uz katru jautājumu ir 153 atbildes, tādēļ arī ir bardaks….

Bet šo tēmu es parisināšu nākošajā rakstā….

P>S>

Par tradicionālām ,dabiskām un cilvēcīgām vērtībām un morāles normām! Par cilvēku morāli, garīgi, intelektuāli attīstošām vērtībām!

Ar cieņu

Kaspars Pudniks

http://www.youtube.com/watch?v=__NIuaCMYG8

Komentāri 133

0/2000

Mani savukārt skumdina fakts, ka eksistē tādi cilvēki kā tu.

 52  6 atbildēt

Tas ka cilvēks ir homoseksuāls uzreiz nenozīmē, ka viņš ir pedofīls... Ja jau šeit Latvijā tev viss tā riebjās un nepatīk tad droši pārvācies pie austrumu kaimiņa, tur tavu demokrātiju un vēlmes turēs lielā cieņā! 

 44  4 atbildēt

Kāds pedofīliem sakars ar praidu? Kur Tu esi ņēmis informāciju, ka praidos piedalās zoofīli un pedofīli? Cik man zināms, tikai homoseksuāļi, transeksuāļi un heteroseksuāļi gan. Neesmu, protams, nevienā bijusi, bet tāpēc arī neatļaujos apgalvot visādas muļķības.

Iesaku šo paskatīties.

 35  5 atbildēt

Autors, šķiet, neatšķir, pedofilu no homoseksuāļa.

 27  2 atbildēt

Tu vari iestāties pret pedofīliem un citiem ļaundariem, bet Tev nav tiesību pārmest jebko cilvēkiem ar netradicionālu orientāciju, viņi ne Tev, ne kādam citam neko ļaunu nedara, dzīvojot dzīvi pēc savām izvēlēm un ieskatiem. Piedod, bet cik gan aprobežotam jābūt.. 

Neesmu reliģioza, bet vai tad tā tava Bībele nesludina mīlēt un pieņemt visus cilvēkus kā sevi pašu?

 26  3 atbildēt

Un tagad pasaki ,kāpēc ''Gejus'' un ''Lesbietes'' tu uzskati par slimiem cilvēkiem? Tas,ka viņiem ir pretējas orientācijas nenozīmē,ka viņi ir slimi cilvēki.

 19  3 atbildēt

Virsraksts vien ir pelnījis mīnusu

 18  4 atbildēt
Homoseksuālis un pedofils nav viens un tas pats!
 15  2 atbildēt

Kāds sakars pedofīlam ar geju/lesbieti? Šķiet, ka esi tās pašas narkotikas sašņaucies. Homoseksuālis ir tāds pats cilvēks kā mēs, viņam vienkārši patīk sava dzimuma pārstāvji. Tavuprāt, Rīgā notiks pedofīlu praids? Njā, žēl, ka Latvijā dzīvo tādi deģenerāti kā tu.

 11  0 atbildēt

Bija laiks, kad es biju ļoti agresīva homofobe. Bet es no tā izaugu sapratu, ka galvenais ir CILVĒKS. Ir gana daudz idiotu, kretīnu un perversu mērgļu arī heteroseksuāļu rindās. Ir bezgala daudz vecāku, kuri ne uz pusi nemīl un nerūpējas paši par saviem bērniem kā daži labi homoseksuāļi par saviem adoptētajiem, heteroseksuāļu pamestajiem vai viņiem atņemtajiem bērniem. Jā, ir arī pedofīli starp homoseksuāļiem, bet tādi ir arī starp heteroseksuāļiem. Visu nosaka tas, kāds tu esi CILVĒKS.

Bet sūdzības par iestāšanos ES, eiro ieviešanu un NATO un USA armijas klātbūtni Baltijā ir kā maza bērna čīkstēšana, kad otrs bēbis viņam konfekti atņēmis - demokrātija ir nevis tad, kad viss notiek kā tu gribi, bet tā kā grib vairākums. Un šīs visas lietas ar Latviju notiek tāpēc, ka to grib lielākā daļa tās pilsoņu.

Īsumā - ļoti šaurs redzesloks ir autoram. Rāmis. Žēl, ka tā.

 13  2 atbildēt

Ja praida aktīvisti un paši praideri netaisītu histēriju visur kur vien var un ar "Tēvoča Sema" palīdzību nepiespiestu vienu otru valsti "ar varu" pieņemt likumus kas legalizē  homo laulības, tad man pret viņiem nekas nebutu. Mani kaitina nevis viņu orientācija, bet   uzbāzība, kas rada asociācijas ar  melnādaino tieksmi saskatīt visur rasismu,  Zurroffa&co tendenci apvainot jebkuru holokausta atbalstā vai antisemītismā,un attiecīgi par to prasīt "kompensāciju", viena otra latvju bāleliņa  dzīvošanu pagātnē,kurā visi ļaunie krievi un vācieši nabadziņu plucināja utml parādības.   Tā vien skaties,ka tūlīt apzīmējumu "Homofobs" attiecinās uz visiem,kas nav  "Par" praidiem vai  viendzimuma laulībam un tas jau rada asociācijas  ar kādā Austrumu kaimiņvalstī un viņu atbalstītājos iesakņojušos tieksmi lietot   apzīmējumu "Fašists" ,"hitlerietis" vai "banderovietis" pilnīgi nevietā.  

 14  5 atbildēt

Es atvainojos, bet no kurienes tu izrāvi, ka tur būs tikai tūkstošiem pedofīlu? Ja tu nezini kas tas tāds vispār ir, tad labāk vispār nerunā! Un runājot par to demokrātiju, tas, ka tu tā balsoji, nenozīmē, ka pilnīgi visi pārējie arī balsoja tieši tāpat!

 9  2 atbildēt

Rakstu nelasīju, bet gribēju tikai pateikt, ka geji/lezbietes NAV pedofīli. Neesmu homoseksuāls, bet vnk kaitina šitā naida kurināšana pret citādi domājošiem.

 9  2 atbildēt

Tik tiešām skumji ir noskatīties, ka Latvijā ir pāris žultaini domājoši cilvēki. Nevis valdība ir bezspēcīga, bet gan valdības prioritātes ir nekorektas. Vai tad mūsdienās valdība ir tā, kas pārstāv zemākā, vidējā slāņa intreses? Apskaties kā tiek pārstāvēti pensionāri, skolotāji, ārtsi, bezdarbnieki, mātes utt. Ja, joprojām domā, ka valdības prioritātes ir tautas intreses, tad man nerada nekādu izbrīnu par tevis domu gājienu. 

 

Par to, ka reliģija turpina zaudēt savu ietekmi visur pasaulē, ir prieks dzirdēt. Iespējams samazinās aklo aitu sastāvu. Protams, ka sabiedrībai pietiks spēka gan pretoties, gan uzlabot šīs sabiedrības vērtības. Lai gan būtu jāsaprot, ka šīs vērtības uzlabosies tikai tad, ja sāksi pats ar sevi, ja redzi netaisnību jeb kur, tas ir mājās, sētā, pilsētā, darbā, skolā utt. , atrodi līdzīgi domājošos un dari ko lietas labā, jo redzi, tas ir pirmais solis kā problēmu atrisināt. Domā globāli, rīkojies lokāli, ja ir problēmas risini tās, runā ar kaimiņiem, draugiem, ģimeni un dariet kaut ko par šo netaisnību, kas ir. Raudāt un nerisināt problēmas ir vienkāŗšāk kā kaut ko darīt lietas labā, bet ja reiz tu raudi, uzcep nākošo rakstu par to kā tu atrisināji kādu kopēju sāpi.  

Lasot tālak tavu tekstu, saprotu, ka sabiedrības vaina esi tu, rasistisks, homofobisks, bezspēcīgs, raudošs, garīgi vājš indivīds, es ceru, ka tev kāds gejs varētu palīdzēt, bet sāc meditēt, vismaz nebūsi tik neapmierināts ar dzīvi.

 4  0 atbildēt

Nu tumsonība tevī valda.

 3  0 atbildēt
Nu ja tu esi pret visu, tad vācies uz tundru un sēdi tur un klausies kā lāči staigā tev garām un brokastīs ēd priežu skujas. tad tu būsi vesels un priecīgs, kā arī visi citi būs priecīgi, ka nav jāklausās tavi vervelējumi. Jā, cilvēce ir degradējusies, bet tu tādā gadījumā esi vēl stulbāks un slimāks par citiem...
 2  0 atbildēt

Vecīt tev nu gan neiet Valsts visu dara pret tavu gribēšanu Reku iemācies runāt krieviski Dabūn krievijas passi . Viņi arī nestāsies Eiropas savienībā, geju parāžu tur nebūs . Svešu karaspēku viņiem nevajag, jo ir savs, ASV politiku tiešām neatbalsta, uz eiro arī nepāries un domāju tevi tur arī sociāli stipri atbalstīs Pārlaso komentāru liekas, ka tur tev būtu sapņu zeme  

 2  0 atbildēt

Pudnik,Nejauc divas dažādas lietas!Pedofils nav tas pats kas homoseksuālis!Homoseksuāliem cilvēkiem saista pretējais dzimums,bet pedofiliem patīk bērni!pirms nākamreiz cep rakstu par homosekiem,izlasi kas ir kas...

 2  0 atbildēt

Jo mazāk cepsies jo mazāk staigās. Ja neviens neceptos un neklapētu ne ausu, tad tas praids nevienam nafig nebūtu vajadzīgs. Vienreiz sanāktu pastaigātos. Otreiz varbūt, bet ja būtu 0 emocijas, trešo reizi vairs neietu.

 2  0 atbildēt