133

 278  91

… mani skumdina fakts, ka Latvijā tiek organizēts visas eiropas slimi orientēto cilvēku gājiens - PRAIDS. Un visvairāk tas, ka viņi ir pie varas Latvijā un draudzējas ar varas partijām . Valdības bezspēcība un/vai pareizāk būtu teikt, sajūsma par krāsaino praidu Latvijā ir neizsakāma. Visi eiropā tā dara, mēs arī… mēs nevaram neorganizēt vai aizliegt, citādi mums nedos naudu un ieliks 2 par neizpildīto mājasdarbu. Kopumā mēs “valdība” (banda) esam pret, bet atļaujam. Jo mums ir vēlētāju mandāts. Tauta to grib! Mēs tikai pārstāvam tautas intereses.

Arī baznīca ir bezspēcīga un knapi virina muti un apelē pie cilvēka rakstītās Bībeles. Pati Baznīca ir geju, lesbiešu un pedofīlu šūpulis… tā ir tā viņu azotē izauklētā čūska. Un , ko gan Romas pāvests var pateikt, ja viņa paša abatijā, viņa paša priesteri un kardināli izvaro mazus bērnus…

Kamēr Latviešu trulā, pērkamā policija ķer vienu pedofīlu Imantā, tikmēr 10 citi šovakar kārtējo reizi seksuāli izmantos bērnus citviet Latvijā. Tostarp arī savus. Sabiedrība ir ļoti slima un man nav ne jausmas vai tai vēl ir atlicis spēks pretoties ļoti strauji degradējošās eiropas “vērtībām”.

Latvija netiek galā ar vienu pedofīlu, bet ir gatava uzņemt vairākus desmitus tūkstošus šī praida dalībniekus. Starp kuriem ir tādi slimi cilvēki kā – geji, transeskuāļi, biseksuāli, lesbietes, zoofīli, un arī pedofīli. Vai nav ironiski – meklējam vienu,lai ieliktu cietumā, kur to noteikti nositīs pirmajā vakarā, bet tajā pašā laikā, par mūsu nodokļu maksātāju naudu, mūsu pašu policisti apsargās tādus pašus slimos, kuri maršēs pa Rīgas ielām un skatīsies ar smaidu acīs latviešiem, kuri , pieļauju, vēl aplaudēs viņiem par to.

Vakar klausījos raidījumu, kurā augstas amatpersonas no izglītības un veselības ministrijas stāstīja, kā viņi cīnās un cik labu darbu tagad dara. Noteiks, ko skolas kafejnīcās drīkst pārdot, ko ne. Kas ir veselīga pārtika un kas nav. Mani pārsteidz, cik gan sekli tie cilvēki tur domā. Viņi pļurkstēja kādu stundu, ne par ko. Man, piemēram, viss ir ļoti skaidrs. Skolās ir jābūt tikai skolas ēdnīcai, kura baro VISUS bērnus un punkts. Nekādas kafejnīcas, nekādi pārtikas automāti. Un, ja viņi tik ļoti satraucas par to , lai bērni ēstu veselīgi, tad pirmais, ka s ir jāizdara – AR likumu jāaizliedz Latvijā tirgot alkoholu pārtikas veikalos, aizliegt cigarešu tirdzniecību, čipsi , kolas, Mcdonaldi, Hesburgeri, Picas utt. Visu to, kas nav vajadzīgs cilvēka organismam un ir uzkatāms par kaitīgu un bīstamu. Un miers! Cita varianta nav! Jo kāda jēga aizliegt, ja pie skolas ir Hesburgers, kur to visu garajā skolas starpbrīdī var nopirkt J ??? Esnemaz nerunāju par spēļu zālēm, narkotikām utt.

Šī uzmācīgā sērga, kura ir pārņēmusi visu pasauli ir briesmīgāka par ebolas vīrusu, jo līdzīgi kā narkotiskā viela alkohols, kurš tiek tirgots kopā ar pārtikas produktiem, lēnām indē mūs. Tā arī šī nenormāli milzīgā slimības - kā normas - propaganda, grauj pēdējās morāles paliekas eiropas civilizētajā pasaulē.

Es ļoti ceru, ka Rīgas dome radīs iespēju un izdomās vienalga ko, lai praids nenotiktu Rīgā. Manā zemē PRAIDS ir bradāšana pa manas tautas gaišo dvēseli ar dubļainiem zābakiem. Praids ir Latvijas valdības SPĻĀVIENS saviem vēlētājiem SEJĀ! Un nekā savādāk šo izgājienu nevar un nedrīkst nosaukt!!!

Lai tā sabiedrības degradējošā, valsti graujošā ozrganizācija “Mozaīka” (Noziedznieki) vēl par gājiena galamērķi nosaka Gaismas pili, tad būs laime pilnīga. Un manis pēc viņi visi varētu uzrāpties tajā “stikla kalnā” un visi pēc kārtas lekt Daugavā. Un gan jau LTV būs klāt un visu filmēs. Draudzīgi dziedot “TIKAI slinkojot un pūstot tautu iznīcināt var!!!” Kas pašlaik arī notiek.

Neizsakāmas dusmas un sašutums pārņem vērojot, visapkārt notiekošo netaisnību. Par kādu demokrātiju Jūs runājat???

Es balsoju pret iestāšanos Eiropas savienībā - Viņi iestājās!

Es vēlos, lai Latvijā nav spēļu zāles, netirgo alkoholu un narkotikas - VIŅI tirgo!

Es esmu pret svešu tautu karaspēka izvietošanu Latvijā - VIŅI izvieto!

Es esmu pret atbalstu ASV veidotajai politikai pasaulē - VIŅI atbalsta!

Es biju pret Lata nomaiņu pret Eiro valūtu - Viņi nomainīja!

Es vēlos, lai sociāli stipri atbalsta jaunās ģimenes - VIŅI ne!

Es negribu savā zemē redzēt PRAIDU - VIŅI organizē!

Par kādu demokrātiju Jūs runājat???

Cilvēki, mostaties… Jums ir aizmālētas acis ar alkoholu, ar trakajām dienām, ar debīliem seriāliem un šoviem, ar reklāmām, ar narkotikām, ar cigaretēm… Jums nav laika domāt, Jūs neredzat , kas notiek Jūsu pašu ģimenē. Jums ir klapes uz smadzenēm! Mostieties !

Un liela sabiedrības problēma šodien ir tā – ka tai vairs nav skaidrs. Kādas tad ir mūsu vērtības. Kas ir kas! Kas mūs vieno? Kas tad tā morāle tāda ir! Kas ir inteliģents cilvēks? Kas ir elite? Kas ir intelektuāls cilvēks? Kas ir kulturāls cilvēks? Ka sir izglītots cilvēks? un vai inteliģents cilvēks var būt intelektuāls?

Mums uz katru jautājumu ir 153 atbildes, tādēļ arī ir bardaks….

Bet šo tēmu es parisināšu nākošajā rakstā….

P>S>

Par tradicionālām ,dabiskām un cilvēcīgām vērtībām un morāles normām! Par cilvēku morāli, garīgi, intelektuāli attīstošām vērtībām!

Ar cieņu

Kaspars Pudniks

http://www.youtube.com/watch?v=__NIuaCMYG8

Komentāri 133

0/2000

HOMOPHOBES EVERYWHERE

 1  0 atbildēt

Nomierinies, iedzer kādu glāzīti un uzpīpē. Ne jau cilvēka seksuālā orientācija nosaka, cik slikts viņš ir.

 3  2 atbildēt

Srsly, kāds sakars gejiem/lesbietēm ar pedofīļiem? Nopietni... Tiešām stulbs esi? Personīgi, neesmu nedz pedofīlis,nedz gejs vēl jo mazāk lesbiete Es uzskatu, kamēr visā šajā procesā nekas netiek spiests virsū bērniem, un viendzimuma attiecības netiek pasniegtas kā kaut kas līdzvērtīgs normālas ģiemens standartiem, tiklīdz man ir smagi pie kājas kas notiek.

 3  2 atbildēt

slimi orienteto? Wtf? Nesen siena ieskreeji? Galvu saspiedi? Ta ir tikai milestiba. Kas jums cilveki ir? Tas ir normali. Tas ir skaisti un tur nav neka grecinieciska. Vienalga vai tas ir starp virieti un sievieti, virieti un virieti vai sievieti un sievieti - taa tik un ta ir milestiba. Tas ka cilveki ir citadaki nenozime ka vini ir nenormali. Diskriminet tadus cilvekus ir tik pat stulbi ka diskriminet cilvekus ar brunam acim, blondiem matiem vai vel sazini ko. Visi vienadi, visi cilveki, visi normali un ta tik un ta paliek milestiba, vienalga kada. 

 0  0 atbildēt

beidz činkstēt

a tie ir bijuši vienmēr, arī citas kaites

 0  0 atbildēt

Visi tik ļoti nosoda, tapēc man rodas jautājums kāpēc tad šim rakstam ir tik daudzi plusi? 

Teikšu godīgi es spētu ignorēt gan gejus un lezbes ja es nezinu ka tu esi viens man po***, bet taisot visus šos gājienus un kliedzot par viskaut ko viņi paši meklē kašķi un tad brīnās ka viņus necieš. 

 0  0 atbildēt

Autor, aizbrauc uz vaciju, tur tev muti atri aizvertu, vacija tas ir likumigi un pienemami...

A jautajums, tu gadijuma nedzer kaut ko? Nelieto kaut ko??? Ka piemeram SPAIS! Kad atiesi no kaifa, uzraksti kaut ko sajedzigu, citadak gribas tevi atrast un iedod riktigi, redele! Ja kas tu mani kaitini - PEDARaST

Aizej berzinam pasudzies moz ap dusu labak paliks, sturgalvi!!! 

 0  0 atbildēt

Es nevienam neuzbāžos ar to,ka es mīlu sievietes.  Un ja  godīgi,mani kaitina pediņi ar savu uzbāzību,un nekaunīgo uzvedību. 

PSRS laikos bija anekdote- Čalis lielās,es esmu gejs. Viņam prasa,tev villa jūrmalā,volga,un baigais konts bankā ir? Šis saka ,Nē,nav. Tad kāds tu gejs,tu *****ass esi.

 1  1 atbildēt

Kaa sim rakstam var ielikt plusu?!?!

 0  0 atbildēt

Kur Tu esi saspiedis smadzenes?

 0  0 atbildēt

Tādus cilvēkus tālāk no Latvijas - šeit ir Eiropa, vai nu sadzīvo ar to, vai arī dodies uz sapņu austrumu zemi... 

 0  0 atbildēt
Tu ir komunists?
 0  0 atbildēt

Es īsti nepiekrītu ar praidu, bet man tāda sajūta ka tur nepiedalās zoofīli un pedofīli, ja jau praids ir priekš LGBTQIA+...

 0  0 atbildēt

 0  3 atbildēt

Pēc gadiem desmit heterominoritātei būs jārīko praidi savu tiesību popularizēšanai un aizstāvībai. Bērni uzdos jocīgus jautājumus - kāpēc man ir mamma un tētis.... visiem tak ir divi papi ?

Būs jāaiztusē uz nākamo praidu. A to vēl atpalikšu no dzīves....

 2  5 atbildēt

Homoseksuāļiem ir ļoti vāji attīstīta sirdsapziņa, tāpat kā alkoholiķiem, viņiem ir grūti atteikties no savām vājībām. Tapēc no šāda raksta viņi maz ko paņems, kļūs tikai agresīvāki. Lielākā ''homofobu'' kļūda ir tajā ka viņi ienīst pašus  cilvēkus nevis grēku. Nevajag ienīst homoseksuāļus, tā mēs viņiem nepalīdzēsim, vienkārši jāizglīto cilvēki, jāstāsta, kas tad īsti ir homoseksualisms un pārējās seksuālās deviācijas un kapēc veselīgā sabiedrībā ši parādība nav pieņemama. Cilvēks ar augstu morālo līmeni spēj atšķirt mīlestību no kaisles, godu no netikuma.

 4  8 atbildēt

Ehh... jā, atkal tas pedarastu gājiens... vāks...

 2  6 atbildēt
Lielos vilcienos Tev ir taisnība, homīšu vērtības nav mūsu vērtības ( nepārprotiet, es pats reiziēm iebāžu ģeologu gūtmaņa alā), bet man nepatīk stils kādā Tu raksti. Tomēr nepadodies, centība un prakse, gan kādu dienu uzrakstīsi labu naida runu.
 2  9 atbildēt

TĀ IR MEDICĪNISKA SLIMĪBA!!!  - http://www.youtube.com/watch?v=QYmYPyyDQkQ ;

 2  10 atbildēt