Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [133]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 28.10.14 19:46
4
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Ta nu beidzot Tu esi nu beidzot Tu esi nonā... "

Pirmkārt, es mīlu sevi un sev tuvos cilvēkus, nevis kādas konkrētas seksualitātes pārstāvjus.

Otrkārt, sabiedrība ir slima, jo viss citādais ir apsmejams, izskaužams, noliedzams un visādi citādi iznīcināms, pat ja tas nenodara neko sliktu. Un tas tiek mācīts jau no bērna kājas, tāpēc nereti jaunieši izdara pašnāvības, jo nespēj iejusties kolektīvā vai kāds izdomājis viņus apsmiet, bet neviens neiejaucas. Un pat ja tas ir tāpēc, ka viņam ir citādāka dzīves uztvere, seksualitāte vai izskats.

Kādā veidā cilvēku pašnoteikšanās viņus padara par aitu baru? Lūk, Tādi kā Tu gan man vairāk atgādina aitu baru, kas tikai blēj līdzi visam, ko ierauga un kas neizskatās tāds pats kā pašu sprogainās galvas. Neviena pamatota argumenta, neviena reāla iemesla. Tikai uz riņķi malt, ka viņi ir slimi - nu tas nav nekāds arguments. Ne Tu esi studējis medicīnu, ne Tev ārsta diploms, ka atļaujies uzstādīt kādam diagnozes. Un ne arī kāds Tev liek dzīvot tā, kā dzīvo viņi. Jautājums ir par to, lai viņiem nebūtu jāmelo, lai viņiem nebūtu jātēlo mačo, ja viņi tādi nav, lai viņi var mierīgi atzīt, ka viņiem nepatīk pretējais dzimums, nevis jāizliekas, ka visi jēlie jociņi, kas veltīti aprakstot pretējo dzimumu, viņiem arī šķiet rēcīgi tikai tādēļ, lai nedabūtu pa muti no kāda jau pieminētā mačo.

5 gadīgs bērns nedomā par to. Viņam ir vecāki, kas viņu mīl. Un viņam ir pilnīgi vienalga, vai tas ir mamma un tētis, tikai mamma vai tētis, divas mammas vai divi tēti. Tajā pašā laikā, kāpēc viņam jānēsā drēbes tikai zilā vai rozā krāsā, lai zinātu, kas ir viņa dzimums? Tas viss ir stereotipi un aizspriedumi, kas ir pilnīgi lieki.

Es mīlēšu savus bērnus par spīti tam, vai viņiem patiks sievietes vai vīrieši, kamēr vien viņi nedarīs citiem pāri. Tie ir mani bērni un viņiem ir savas privātās dzīves. Bet Tu gan visticamāk tādu bērnu par savu atteiktos saukt un steigšus ievietotu psihenē, ja?

Horācijs avatars
Medaļa BakalaursMedaļa KārumnieksMedaļa Doktorants
  Horācijs 03.11.14 23:08
3
0

Nu tumsonība tevī valda.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.10.14 18:47
2
0

atbildot uz BARBARS komentāru " TVNETA bija tas raksts.. Nav man laika,te m... " Lol, atradu vienu rakstu par norvēģiju. Stāsta irina no krievijas, tas arī visu izsaka

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 05.11.14 13:05
2
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Ahahaha Laimīgs kāds ir? Tātad tu gribēt... " Manā skatījumā nav sliktu vai labu lietu. Ir tikai darbības un rezultāts. Un man būtu tīri vai vienalga ar kādu seksuālo orientāciju būtu mans bērns - dēls vai meita. Ja grib veidot ģimeni ar sava dzimuma pārstāvi - lai veido. Galu galā, tā būs viņa dzīve un nākotne un man nav nekādu tiesību no bērnu dienām iet un boksterēt, kas ir slikti un kas nav. Kad viņš paaugsies, pats izdarīs secinājumus. Protams, vecāku mīlestība nekur nepazudīs - vedīšu bērnu uz visādiem sporta pulciņiem, mūzikas skolām un skatīšos kādi talanti ir, attīstīšu tos, došu bērnam arī pašam izvēlēties, kas pašam tīk. Cienīšu un mīlēšu viņa izvēli, bet, protams, necienīšu es izvēli kļūt par alkoholiķi via kaut kādu krievu urlu, kas tālāk par vārdu "hui" un "bļeģ" neko nezin. Un manā skatījumā visi cilvēki ir vienādi - 2 rokas, 2 kājas, 1 galva, tikai drusku dzimumsistēma atšķirās. "Pediņš" ir tas pats cilvēks, tikai viņš ir izvēlejies citu ceļu, bet to nevar uzskatīt par labu vai sliktu, jo nav tādu "pareizo" ceļu. Un visi šie slimīgie stereotipi, ka gejs ir slimība vai sātana izdzimums ir tikai stulbās kristiesu baznīcas savervelējumi viduslaikos. Homoseksualitāte nav ne iedzimta, ne slimība, ne arī īsta izvēle. Tur ir kaut kas ar hromosomām. Un nosodīt kādu, kuram atšķiras hromosomas būtu un ir neētiski, netaktiski un amorāli. Ja tev tik ļoti tīk visus nosodīt, tad tev pašam ir kādas problēmas psihē, jo adekvāts cilvēks nesauks teju vai katru lietu par nenormālu. Es tev ieteiktu vienu - ej izaudz, jo adekvātus spriedumus neesi spējīgs pieņemt.. Un iesaku ieskatīties terminaloģijas vārdnīcā, jo "pedo" nudien nav tas, par ko patreiz iet diskusija.

jāņtārpiņsh avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa BučiņaMedaļa Anomālija
  jāņtārpiņsh 25.10.14 21:51
4
2

atbildot uz MelnaisE komentāru " Bībele māca arī ,ka ģimene un normālas attiec... " Nu, manis pēc. Es ticu cilvēkiem un izvēles iespējām, kā dzīvot, un vienam otra cienīšanai. Tā Bībele var iet dillēs, ja sludina vardarbību pret tiem, kuri gluži vienkārši ir citādāki visā savā dzīvesveidā.

Protams, pedofīli ir nosodāmi, bet homoseksuāli cilvēki nevienam neko sliktu nav nodarījuši ar savu eksistēšanu, kā jau rakstīju iepriekšējā komentārā. Tāpēc nesaprotu to naida kurināšanu, tak neskaties, ja nepatīk - planēta ir tikai viena, bet vietas pietiek visiem.

Bruzis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa StudentsMedaļa Jubilārs
  Bruzis 04.11.14 15:53
2
0

Jo mazāk cepsies jo mazāk staigās. Ja neviens neceptos un neklapētu ne ausu, tad tas praids nevienam nafig nebūtu vajadzīgs. Vienreiz sanāktu pastaigātos. Otreiz varbūt, bet ja būtu 0 emocijas, trešo reizi vairs neietu.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.10.14 18:48
2
0

atbildot uz BARBARS komentāru " TVNETA bija tas raksts.. Nav man laika,te m... " Tu neēsi iedevis vēl nevienu avotu par savu apgalvoto, protams nebruks.lv neskaitās

Sreka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Lai dzīvo sievietes!
  Sreka 26.10.14 20:12
4
2

atbildot uz KasparsPudniks komentāru " Šeit Tu vari aplūkot šo minoritāšu gājienu ... " Es nedzīvoju mucā un labi zinu kā izskatās praidi. Un man ir bērni un es nezinu kāda būs viņu seksuālā orientācija. Tev, ceru, ka bērnu vēl nav. Vēl - jo iespējams, ka arī tu kādreiz izkāpsi no sava agresīvā rāmja un sapratīsi, ka pasaule ir daudz plašāka nekā tā tev ir šobrīd. Un arī to, ka ne visi homoseksuāļi piedalās praidos sataisījušies kā pornozvaigznes. Jo es tiešām negribu pat domāt par bērna psihi kuru tu sadragātu, mēģinot mainīt viņa seksuālo orientāciju pret viņa gribu.

Homoseksualitāte pastāv gadu tūkstošiem, lai kā tu gribētu  - to nevari mainīt. Neviens nevar. Un tieši tādēļ homoseksuālisms vairs netiek uzskatīts par psihisku slimību, jo pat 20.gs. medicīna uzskatāmi pierādīja, ka to izārstēt nevar. Bet psiholoģiski salauzt šādus cilvēkus, mēģinot ārstēt - to gan var.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 27.10.14 20:41
2
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Ir daudz avotu ir tikai jāmeklē.... Tas ka ... " Es meklēju goglē, atradu kautkādu krieviete kas stāsta, ka norvēģijā grib pieņemt pedofīļa likumus, ka skolās bērniem neļauj mācīties un sola vecākus par mācīšanu sodīt, un ka viņas vīrs izvaroja viņas dēlu un par to viņai atņēma dēlu un tas bija tvnetā... Iedod kaut vienu linku, par to, ka grji ir pedofīļi un par to, ka kautkur gribe legalizēt pedofīliju, es nopietni nespēju atrast

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 04.11.14 00:33
2
0
atbildot uz BARBARS komentāru " Viņi nav normāli atkārtoju vēlreiz.. Tā ir n... "Un tu uzskati, ka cilvēks ar vienu kāju nav normāls? Kur tad ir nenormalitāte absolūtā normalitātē un pat skumīgā notikumā. Tev laikam izoperēta smadzeņu pieres daiva un vēl labotamija veikta. Nu tādu īblu, kā tu, es savā dzìvē sastapis vēl neesmu.
bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 26.10.14 21:51
2
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Tieši tā man neintresē ko viņi dara savās g... " Neviens taču Tev neko nespiež. Viņi pasaka, ka viņi tādi ir un viss. Kur ir Tava problēma?

Mūsdienās normālu ģimeņu vispār ir ļoti maz.

Par pēdējo rindkopu man vispār nav ko teikt, jo to vispār nav iespējams loģiski izprast.

Tavs murgs avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa TeamworkMedaļa Komiķis
  Tavs murgs 04.11.14 03:09
2
0

Vecīt tev nu gan neiet Valsts visu dara pret tavu gribēšanu Reku iemācies runāt krieviski Dabūn krievijas passi . Viņi arī nestāsies Eiropas savienībā, geju parāžu tur nebūs . Svešu karaspēku viņiem nevajag, jo ir savs, ASV politiku tiešām neatbalsta, uz eiro arī nepāries un domāju tevi tur arī sociāli stipri atbalstīs Pārlaso komentāru liekas, ka tur tev būtu sapņu zeme  

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 04.11.14 00:12
2
0
Nu ja tu esi pret visu, tad vācies uz tundru un sēdi tur un klausies kā lāči staigā tev garām un brokastīs ēd priežu skujas. tad tu būsi vesels un priecīgs, kā arī visi citi būs priecīgi, ka nav jāklausās tavi vervelējumi. Jā, cilvēce ir degradējusies, bet tu tādā gadījumā esi vēl stulbāks un slimāks par citiem...
Bruzis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa StudentsMedaļa Jubilārs
  Bruzis 04.11.14 15:56
2
0

atbildot uz MelnaisE komentāru " viedrijā ,UK nav eiro. Nevienam to... " Davai nevajag salīdzināt daiktu ar pirkstu. UK un Zviedrija nav gluži kā latvija ar saviem ņaudošajiem pilsoņiem, kuriem viss ir pakaļā un arī viss pie vienas vietas. paši tik ņaudam un pīkstam, bet nekā nedaram, tāpēc arī esam tur kur esam.

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 04.11.14 16:59
2
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Cilvēks ar vienu kāju nav norma.. Ja tas bū... " Lūk, tu neesi normāls. Ja tā būtu normāls, tad visi būtu deģenerējoši bezsmadzeņaini bezmugurkaulnieki bez tiesībām dzīvot NORMĀLI... Moš nocērtam tev kāju un tad redzēsim, kā tu bļausi, kas ir normāls un kas ir nenormāls. Ej beidzot attīsties, glupais gliemezi...

Sreka avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Lai dzīvo sievietes!
  Sreka 27.10.14 19:28
2
0

atbildot uz BARBARS komentāru " Tev ir jāsaprot ka Tā nav norma, daudz kas ... " Es nevienu brīdi neesmu teikusi, ka uzskatu homoseksuālismu par normu! Bet ja to varētu ārstēt - tad to arī darītu, bet sexualitāti ārstēt nevar, arī to pašu pedofīliju - vienīgais veids kā noturēt pedofīlu grožos ir ķīmiskā kastrācija un hormonterapija mūža garumā. Bet kāpēc, lai ko tādu piemērotu tiem homoseksuāļiem, kuri dzīvo nevienam nedarot pāri? Ar ko tad mēs - heteroseksuāļi, atšķirtos no tiem izvirtuļiem, kuri savas sexualitātes vadīti dara pāri bērniem?

edgero avatars
Medaļa DocentsMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Doktors
  edgero 09.11.14 21:59
2
0

Pudnik,Nejauc divas dažādas lietas!Pedofils nav tas pats kas homoseksuālis!Homoseksuāliem cilvēkiem saista pretējais dzimums,bet pedofiliem patīk bērni!pirms nākamreiz cep rakstu par homosekiem,izlasi kas ir kas...

Jāņa oga avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Jāņa oga 04.11.14 00:29
2
0
atbildot uz bubble komentāru " Nu tu dod! Invaliditāti pielīdzināt homoseks... "Tas neattīstītais deģenerāts dzīvo pēc PSRS un Putina principiem - ja sieviete uzvelk džinsus - uz trako namu, ja meitenīte ar meitenīti sadodas rokās (draudzīgi) - ar štoku pa pirkstiem, ja meitene nokrāso matus, uzkrāsojas, uzvelk džinsus vai tagad modē esošās lietas - prostitūta ar stāžu. Un galvenais, ka domā tik šauri, ka beidzot pietrūkst konkrētu argumentu un sāk jau pīties pats savos, no suņa pakaļas izvilktajos, apgalvojomos. Tā iet, kad smadzenes nav attīstījušās, tad dzīvo savā pasaulē un grupē lietas tik nejēdzīgos grupējumos,nka slikti paliek...
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 25.10.14 21:49
6
4
atbildot uz BARBARS komentāru " Runāsim Latviski Pederasts un pedofīls nav v... "Homoseksuāļi (ne visi, bet liela daļa) ir pilnībā normāli cilvēki, viņiem ir tikai citādāka orientācija.
« 1  2  3  4  5 »