152

 65  52

Sveiki heteroseksuālie draugi!

Un īpašs sveiciens tiem draugiem, kuriem jau patīk pārbaudītas vērtības, proti, savs dzimums!

Mēs visi zinām, ka Jūnijs ir tas mēnesis, kad latviešu inteleģencei gurst pirksti, rakstot lamuvārdu vācelītes zem LGBTQ+ postiem, tāpēc gribēju uzrakstīt vēl vienu rakstu, lai jūs varētu izskustināt kārtīgi savus pirkstus, jeb tādu kopsavilkumu par praida mēnesi.

Šogad mums nebija jāuztraucas par akmeņu vākšanu, jo Praids notika Igaunijā, kur tauta tiešām ir daudz attīstītāka nekā Latvijā, bet smag darbs nāca Saeimai ar Dzīvesbiedru likumu.

Par to laikam vajadzēs atsevišķa sleja. Frakcijas A/P un J/V iesniedza Saeimai izskatīšanai Dzīvesbiedra likumprojektu, kas paradzētu dažādu pāru attiecību piereģistrēšanu likumīgi. Nekautrēšos teikt, ka ļoti gaidīju deputātu reakciju un to skaisti mums parādīja Jūlija Stepaņenko, kura kā Boļševiks un īsts komunisma aizstāvis pieteicās nolasīt Komunisma vēsturi, bet, ko mēs citu gaidījām?

Īsumā sakot, Saeimā tika pārstāvēts tikai viens viedoklis - neatbalstīt. Tāpēc šeit atkal pierādās, ka PSRS vēsturiskā ietekme nekur nav īsti zudusi.

Atļaušos teikt, ka 55% no aptaujātajiem Latvijas iedzīvotājiem atbalstīja šo likumu projektu, kas, manuprāt, ir milzīgs lēciens latviešu prātos, ka tālāk vienkārši nav kur aizlekt. Informāciju par to var atrast Delfos, vai arī, ja skatījāties LNT ziņas.

Tālāk es gribēju iebāzt pāris statistikas un mapes, lai padarītu komentāru rakstīšanu vieglāku.

Bet kopumā tiešām ceru, ka latvieši nāks pie prāta un izkāps no viduslaiku biksēm, un uzvilks vismaz 21.gadsmita cepuri.

Ceru, ka šis dabūs lielu popularitāti, jo man sāk trūkt cepumu, citādi būšu vīlies visos neaktīvajos homfobos. Paldies!

Komentāri 152

0/2000

Nelikšu ne plusu ne minusu ! 

Tikai pajautašu !

Ko nakošo pieprasīsiet ! ? 

Kopošanos ar dzivniekiem , miroņiem vai mazgadigajiem ! 

Kapec ne ? 

Kamasutra esot gan ar ezeļiem gan kamieļmātem ! 

Sac tik vaimanat , ka NORMĀLI veči nesaprot TAVAS slimas iegribas ( un pie visa vainiga psrs ) , un pieprasi savas EVRO tiesibas - pargulet ar cūku ! 

 21  2 atbildēt
nebuus tev preceeties bazniicaa ar savu slepeno puisi, gejinj!
 18  2 atbildēt

Ehh slimie sūdu stumdītāji, kaut viņi visi apsrāgtu.

 22  7 atbildēt
Es arī nesaprotu to praidošanu. Nu, esiet kakiņu stumdītāji vai vāveru laizītājas, nu un esiet. Kāpēc, lai tas mūs baigi satrauktu? Bet nē! Mēs iesim Praidā, lai mūs nomētā ar sūdiem un tad kliegsim, ka visi citi ir homofobi. Tā ir tāda savu trūkumu nonivelēšana, izsaucot pretreakciju uz sevīm un tad tirgojoties, ka, redz, jūs jau arī tādi un šitādi! Sēžiet mājās, ejiet Praidā vakarā zem segas un viss būs kārtībā. Un pēc gadiem 20-30 arī Latvijā sabiedrība būs pietiekami nobriedusi un pieņems kaut kādu likumu, pēc kura pasīvais varēs attiesāt pusi no aktīvā mantas. Vai tad tā kāda problēma? Bērnus gan es jums neuzticēšu!
 13  0 atbildēt

Tas ir smieklīgi Emigrācijas cēlonis tapēc ka Pederasti nevar precēties... Noteikti ļoti nopietns arguments...Tu esi tik truls un nesaproti ka  iemesls izbraukšanai no Latvijas ir mūsu nodokļu sistēma, nevis pāris pederastu tiesība

Vēl jautājums tas ir kāds jauns indikātors valsts attīstībai, pedo laulības?

Un Kas par lietu kapēc jūs nebrauciet uz tām valstīm kuras tur tajā skaistajā kartē ir iekrāsotas sarkanā un oranžā krāsā, atbalstīt savus brāļus un māsas, lūk tur viņi tiek reāli diskriminēti.

Cik zinu Latvijā nevienu aplam nekrata, tas kas jūs esat.. problēmas sākas kad jūs šo problēmu vēlaties uzspiest kā normu, lai visi to pieņem kā dogmu, bez šaubām un svārstīšanās.. A ja nu izrādītos ka to var novērst, vai pat izārstēt?

Bet pats galvenais kapēc mani besi visi tie LGBT - Ir tas ka Jūs no tā esiet uztaisījuši POLITIKU.. Un tas ir nopietns spļāviens sejā Ģimenei... Tas ir tā pat kā klauns bērēs kurš smejās par sērojošajiem... UN Lūk arī iemesls kapēc Jūs nekad nepieņems un par Jums smiesies..

 13  0 atbildēt

Varētu būt baigās latv.val. kļūdas, jo šogad 9.klases eksāmenu noliku uz 8. 

Tik mazs bet jau pederasts. Pa lielam man vienalga,tikai nevajag tik traki reklamēties jo tas novedīs līdz tam ka drīz būs normāli un legāli ist arī kazas un mazus bērnus.

 15  4 atbildēt

Varēji jau necensties un netaisīt šo mēslu rakstu..   

 12  2 atbildēt
Manuprāt, homoseksualitāti varētu mierīgi pielīdzināt pedofīlijai, jo ir tāda sajūta, ka drīz tu arī ar to varēsi nodarboties pilnīgi legāli un neviens tev nevarēs neko izdarīt. Ja paskatās pagātnē, tad var uzreiz vilkt paralēlas ar mūsdienām. Līdz pat 20. gs. beigām homoseksualitāte tika uzskatīta par amorālu, bet mūsdienās šī sērga tiek atzīta par pilnīgu normu. Ja tā turpināsies, tad drīz par normu varēs uzskatīt arī pedofīliju, un tad varēs novērot arī tādu lietu kā pedopride.
 11  1 atbildēt
Mums ar vajag to nāvessodu
 10  1 atbildēt
Nu nezinu nezinu.. Man gan tie zilie patīk. Jo katrs zilais ir par vienu konkurentu mazāk.
 5  0 atbildēt

Kāds sakars nepatikai pret pediņiem ar nākšanu pie prāta? Ja man nepatīk pidilēta krāsa, tad man kaut kas nav ar prātu? Autoram ar loģiku ir visai pavāji.

Jau apgaismības laikmetā tika uzsvērts, ka cilvēks drīkst domāt, ko viņš grib. Un to arī daru - domāju slikti par homoseksuāļiem. Šodien man ir tiesības paust savas domas, un to arī daru - atsakos saprast homoseksuālu orientāciju un tās popularizēšanu sabiedrībā. Man ir tiesības šādi domāt un ignorēt jebkādu argumentāciju. Kāds šeit sakars ar nākšanu pie prāta?

 5  0 atbildēt

Man nesāp!

 4  0 atbildēt

Paldies par aspraatiigi spreegaajosho rakstu, kursh veel daudziem neizaugushiem sagaadaa galvassaapes un verbaalo caureju

 5  1 atbildēt

Žēl, ka nevar bildes komentā ielik, mēģināšu aprakstī ! Bet vai gala mērķis šim visam ir , 9 gadīgs puika pārģērbies par meiteni, kam pasniedz naudu pieaudzis vīrietis, kamēr uz to visu noskatās bērns ratiņos, no malas (praids)? Es saprota, ka atbilde noteikti būs nē plus kkāds uzbrauciens! Bet es atļaušos pateikt, ka ja šo mezglu atsies (same sex marriage), nekas pie tā neapstāsies, seksuālās perversijas sāks līst dienas gaismā, un begās mēs attapsimies veimāra vācijā...

Ja godīgi atbildētu ''jā'' tad daļēji var respektēt ! 

 4  1 atbildēt

Ja arī kādam traumētam par šo idiotismu sāp galva,tad viņam steidzīgi ir jāārstējas.Pret  Dabu ar kaut kādām stulbām izdarībām neko nepanāks, Daba visu noliks savā vietā. 

 4  1 atbildēt

kas izdomāja, ka būt pedersatam ir labi un ar to jālepojas ?

  

 4  1 atbildēt
Kāda atšķirība starp ledusskapi un pedāli? Ledusskapis nepirž, kad no viņa izņem desiņu.
 4  1 atbildēt

Uzskatu ka katram cilvēkam ir tiesības nodzīvot savu dzīvi kā viņš vēlas līdz brīdim, kamēr tas neskar citus. Uzskatu, ka speciāls likums nav vajadzīgs, jo visu var  nokārtot pie notāra. Sabiedrības stulbums mani uztrauc vairāk nekā visi tie kam patīk savs dzimums.

 2  0 atbildēt
Mani kaut kā mulsina otrais teikums šajā rakstā, kur tiek sveicināti draugi, "kuriem jau patīk pārbaudītas vērtības, proti, savs dzimums". Tad es, laikam, kaut ko esmu palaidis garām, neesmu vēl visas vērtības pārbaudījis. Lesbietes un pederasti aicina visus pārbaudīt savas vērtības? Un tad vēl brīnās, ka dabū pa aci, par sabiedrības netoleranci. Ha!
 2  0 atbildēt

Atvainojos par diviem gandriz vienadiem postiem ! 

Pirkstiņi no darba vel nav atpūtušies ! 

 1  0 atbildēt